DOLAR
 
2.163
EURO
 
2.848
ALTIN
 
89.673
BIST100
 
80.838


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 09.02.2013 00:54

Muhteşem Yüzyıl 85. Son Bölüm Fragmanı İzle Muhteşem Yüzyıl özet!

Muhteşem Yüzyıl 85. Bölüm 2. Fragmanı izle 6 şubat 2013! Muhteşem Yüzyıl 85. yeni bölüm bu akşam star tv de olacak. muhteşem yüzyıl 85. yeni bölüm fragmanına ve özeti online habergazete.com sitesinden izleyebilirsiniz.


Muhteşem Yüzyıl 85. Son Bölüm Fragmanı İzle Muhteşem Yüzyıl özet!

MUHTEŞEM YÜZYIL 85. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ 6 ŞUBAT 2013

Hatice, Hürrem’in canını almaya kararlıyken, Süleyman hadiseden onu mesul tutuyor. Hatice hakkında verilen karar, herkesi üzüntüye boğuyor. Sefer hazırlığındaki Süleyman’a suikast düzenleniyor. Malkoçoğlu buna engel olunca, yeni bir vazife alıyor. Şehzade Mustafa sefere katılmayacağını öğreniyor. Buna çok üzülen Mustafa hayati bir kararın eşiğine geliyor. Süleyman sefere çıkıyor. Süleyman’ın yokluğunda, Hürrem’ e gelen haber, saraydaki tüm dengeleri alt üst ediyor.

 Hatice’nin hareme yolladığı Diana, Hürrem’i öldürmeyi başaramaz. Ancak beklenmeyen bir hamleyle, Hürrem’in takdirini kazanır. Hürrem vakit kaybetmeden her şeyi Süleyman’a anlatır. Süleyman hadisenin arkasında Hatice’nin olduğunu öğrenir ve hakkında bir karar verir.  Papa’nın emriyle İstanbul’a gelen bir şövalye, Süleyman’a suikast düzenler. Malkoçoğlu, Süleyman’ı son anda kurtarır. Süleyman, ona yeni bir vazife verir. Bu bazılarının hoşuna gitmezken, Mihrimah’ı ise memnun eder. 

Manisa’da ise Şehzade Mustafa sefere katılmayacağının haberini alır. Hayal kırıklığı yaşayan Mustafa’ya göre bu kararın arkasında Hürrem vardır. Hatice Sultan  Mustafa’yı harekete geçmesi için sıkıştırır.   Süleyman şehzadeleri Mehmet ve Selim’le İtalya Seferi’ne çıkınca Hürrem haremde yalnız kalır. Sıkı emniyet tedbirleri alır. Ama darbe hiç beklemediği bir yerden gelir. Saraya gelen haberlerle dehşete düşer.   Hürrem saldırıdan nasıl kurtuldu? Hatice hakkında verilen karar ne? Hürrem’i dehşete düşüren haber ne?  Sefere götürülmeyen Mustafa ne yapacak?

http://sehirhaber.org/wp-content/uploads/muhtesem_yuzyil1.jpg

Muhteşem Yüzyıl 84. bölüm Geçen Hafta özeti.

Pargalı İbrahim Paşa’nın idamının ardınan Muhteşem Yüzyıl’da Sarayda ve Haremde köklü değişiklere neden  olacağa benziyor.

Muhteşem Yüzyıl 84. bölüm fragmanında Malkoçoğlu’nun yeniden Saraya döndüğü görülüyor. Yeniden dönen Malkoçoğlu’nun nasıl bir görev üstleneceği ise büyük bir merak konusu.

Pargalı’nın idamından sonra rahat bir nefes almış gibi görünen Hürrem Sultan’ın ise bu rahatı çok fazla sürmüyor. Çünkü Hürrem Sultan bir numaralı adamı Rüstem Paşa’nın Hatice Sultan ve Pargalı taraftarı Kanuni’nin kız kardeşi Şah Sultan’la görüştüğü haberini alıyor. Bu haber Hürrem Sultan’ın oldukça canını sıkıyor.Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Haşim Ayyıldız

  << Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Kara Para Aşk kadrosuna süpriz oyuncu
  • Damat adayı ikizleri karıştırınca olanlar oldu!
  • Ani bir kararla evlendi!
  • Ve menajeri açıkladı: Anlaşma sağlandı
  • Medcezir dizisi ödüle doymuyor
  • IŞİD’den kadınlara çağrı!
  • Nuri Şahin’den arkadaşlarına flaş Galatasaray uyarısı
  • Sütlü Nuriye artık bir lokum
  • Galatasaray bir yabancısından kurtuldu!
  • Serdar Ortaç o tepkilere cevap verdi
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  Yerel Haberler
  1 / 10


  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  VİZYONDAKİLER
  Sefer Tası Sefer Tası
  Dom Hemingway Dom Hemingway
  Lal Lal
  Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
  Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
  Mutlak Adalet Mutlak Adalet
  Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
  Aşk Treni Aşk Treni
  İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
  Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  SON YORUMLAR