DOLAR
 
2.225
EURO
 
2.865
ALTIN
 
87.594
BIST100
 
77.775


Ekonomi

Yorumlar     Haber Tarihi : 19.02.2013 11:03

16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Belli Oldu İşte Kazanıran Numaralar


Sayısal Loto 16 Şubat 2013 çekilişi sonuçları açıklandı. 16.02.2013 Sayısal Lotonun sonuçları kazanan numaralar habergazete.com sitesinden yayınlan


16 Şubat 2013 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Belli Oldu İşte Kazanıran Numaralar


SAYISAL LOTO OYUNU MİLLİ PİYANGO İDARESİ

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

 • (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
 • (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
 • (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
SAYISAL LOTO SONUÇLARI 16 ŞUBAT 2013 TARİHLİ ÇEKİLİŞİ

Milli piyango idaresinindüzenlediği Sayısal Loto çekilişi  16 Şubat 2013 sonuçları çekildi. 16 şubat 2013 Sayısal Loto sonuçları kazanannumaralar online sitemizde mevcuttur. Milli piyango idaresinin düzenlediği şansoyunlarını en hızlı şekilde siz değerli okuyucularımıza ulaştırmaya devamediyoruz. 16 Şubat 2013  Sayısal Lotosonuçlarına istinaden talihli numaralarla kim ne kadar kazandı? Bu şanslınumaralar web sayfamızdan yayınlanmıştır.

Milli piyango idaresinin organizeettiği tüm şans oyunlarını  site yönetimiolarak güncel olarak takip etmekteyiz. Ve sonuçları en çabuk ve doğru birşekilde aktarmaya gayret ediyoruz. İşte 16 Şubat 2013  milli piyango idaresinin  tertiplediği Sayısal Loto sonuçlarını enhızlı online habergazete.com web internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Milli piyango idaresince yapılanSayısal Loto  çekilişi bu akşamçekilecek. Sayısal Loto  çekilişi herhafta perşembe akşamları yapılıyor. Sayısal Loto  oyununu oynayanlar Sonuçları meraklabekliyorlar. sayısal loto Şans oyunu her hafta pazar sabahından  cumartesi akşamı 21: 00 e kadar şans oyunubayilerden oynanabilir.

16 şubat 2013 perşembe SayısalLoto  sonuçları bu akşam canlı olarak trtekranlarından yapılacak.  Çekiliş sonrasıikramiye kazanan kişiler ikramiyelerini loto bayileri, mpi şubelerinden ve mpigenel müdürlüğünden alacaklar.

Milli piyango idaresi şansoyunlarını site yönetimi olarak güncel olarak takip etmekte canlı olarak sizdeğerli okuyucularımıza olaştırma gayreti içindeyiz. MPİ şans oyunlarıkazandıran şanslı numaralar açıklandığı zaman eş zamanlı olarak habergazete.comsitesinden hemen yayınlanmaktadır. 

A.ÇELİK/HABERGAZETE.COM(05444305547)


16 ŞUBAT SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

1  9 15 20 32 33SAYISAL LOTO GEÇEN HAFTA SONUÇLARI KİM NEKADAR KAZANDI?

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen şans oyununun 848. hafta çekilişinde, şanslı numaralar 7, 15, 16, 18, 31 ve 41 olarak belirlendi.

Sayısal Loto’nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 1 milyon 544 bin 109 lira 5 kuruş ikramiye aldı.Milli Piyango İdaresi’nden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 251 kişi 2 bin 590 lira 85’er kuruş, 4 bilen 14 bin 22 kişi 35 lira 25’er kuruş ve 3 bilen 272 bin 224 kişi 5 lira 5’er kuruş ikramiye kazandı.Çekilişte, 4 milyon 63 bin 419 lira 10 kuruş ikramiye dağıtıldı.Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin, kuponunu Ankara-Çankaya’dan yatırdığı belirtildi.
Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Haşim Ayyıldız
  • Ünlü şarkıcı borçları karşılığı 10 yıllık
  • Epilasyon kavgası karakolda bitti
  • Doğuş ateş püskürdü!
  • İspanyol gazeteciden flaş Arda yorumu
  • Bedelli Askerlik şartları belli oldu!
  • Ünlü oyuncu kumara tövbe etti
  • Alex Telles’in yerine o geliyor! Bitmeyen sevda...
  • Filmden etkilendi kendine 3. göğüs ekletti
  • Bugünün Gazete Manşetleri 20 Eylül Gazete Önsayfaları
  • İnsanlık ölmüş dedirten olay
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  Ziyaretçi - 555 gün 3 saat önce
  güzel şarkı
  0
  0%
  0
  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON YORUMLAR