DOLAR
 
2.274
EURO
 
2.881
ALTIN
 
89.973
BIST100
 
74.338


Magazin Haberleri

Yorumlar     Haber Tarihi : 08.03.2013 12:10

Nil Erkoçlar’ın (Rüzgar) Erkek Resimleri


Ameliyatla Rüzgar erkek ismi ile erkek olan Nil Erkoçlar nasıl erkek olduğunu anlattı. Nil Erkoçlar’ın erkek olarak cinsiyet değiştirmesi sosyal meda


Nil Erkoçlar’ın (Rüzgar) Erkek Resimleri

Oyuncu Nil Erkoçlar ameliyatla erkek oldu ve Rüzgar adını aldı. Kamuoyunun tartıştığı konuyu ilahiyatçılar değerlendirdi.

Cinsiyet değişikliğinin zaruret olması durumunda değerlendirilebileceğini ifade eden Kaya, “Böyle bir zorunluluk varsa o takdirde değerlendirebilir. Bu konuya çok sıcak bakamıyorum” açıklamasını yaparken  Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar ise, ''Allah insanı yaratırken bayan ve erkek olarak yaratmıştır ve diğer cinse geçme isteği düşüncesinde var ise bu tedavi ile geçecek bir konudur'' dedi.

Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Kaya, Sağlık Bakanlığının anne sütü ile beslenemeyen çocuklar için bağışçı sütlerinin depolanacağı anne sütü bankalarının çalışması ve cinsiyet değişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü dizi oyuncusu Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirerek erkek olmasını değerlendiren Kaya, cinsiyet değişikliğinin zorunlu olup olmadığının değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

"ZORUNLULK VARSA DEĞERLENDİRİLEBİLİR"

Cinsiyet değişikliğinin iki yönde ele alınmasını gerektiğini belirten Kaya, “Yaratılmışların ağır basan yönünü öne çıkararak o yönde cinsiyet değişikliğine gitmek, bir de cinsiyet psikolojisi dediğimiz şekilde insanların cinsiyet değişikliğine gitmesi. Zorunluluk var mı yok mu? Olaya öyle yaklaşıyorum. Cinsiyet değişikliği, başka bir amaca hizmet etmemek şartıyla her zaman vardır. Karşı cinsiyete özentiden dolayı kötü sonuçlar, kötü düşünceler, dinin hoş göremeyeceği farklı düşüncelere götürecek şekilde cinsiyet değişikliğini ise hoş görmek mümkün değildir” diye konuştu.

Cinsiyet değişikliğinin zaruret olması durumunda değerlendirilebileceğini ifade eden Kaya, “Böyle bir zorunluluk varsa o takdirde değerlendirebilir. Bu tedavi manasında görülebilir. Cinsiyet değişikliğinin farklı amaçlara hizmet ettiğini düşünüyorum. İnsanlar bazı şeylere tahammül etmeliler. Bu konuya çok sıcak bakamıyorum” dedi.

"ALLAH İNSANI ERKEK VE
KADIN OLARAK YARATMIŞTIR"

Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar son günlerde gündemde olan bir erkeğin kadın olması veya bir kadının erkek olması olayını değerlendirdi.

Niğde İl Müftüsü Hasan Çınar açıklamasında, “Bir bayanın erkek olması konusunda, insanların fizyolojik ve biyolojik bir durumu, duruşu vardır. Bayan olarak yaratılmış bir kimsenin erkek olma isteği tamamen psikolojik bir durumdur ve tedavi olmayı gerektirir. Ya da bir erkeğin böyle bir düşüncesi var ise tedavi olması gerekir. Bu geçici bir düşüncedir. Biz olaya öyle bakıyoruz. Allah insanı yaratırken bayan ve erkek olarak yaratmıştır ve diğer cinse geçme isteği düşüncesinde var ise bu tedavi ile geçecek bir konudur” dedi. İNTERNETHABER

Haber medyaya düşünce evini terketmek zorunda kalan Nil Erkoçlar (Rüzgar) tehditler dahi aldı. Cinsel hayatından askerliğe kadar her konuda sorgulanan Nil Erkoçlar sonunda twitter üzerinden patladı.

Eleştirilere yanıt veren Nil Erkoçlar, Rüzgar Erkoçlar ismini kullanarak açtığı hesabından şunları yazdı;

*“Bazıları cinsiyetçi mesajlar atıyorlar. Bilmiyorlar ki delikanlılık, erkeklik bacak arasında değil. İNTERNETHABER

*Benim hayatım, benim seçimim, benim cinsel organım. Kimseye laf düşmez”.

KÖSE'YE DAVA AÇACAK

Nil Erkoçlar ameliyatla erkek olduğunu duyuran Erol Köse'ye ise çok kızgın. Ailesini zor durumda bıraktığı Köse'ye dava açacağını duyurdu.

*Erol Köse ile mahkemede hesaplaşacağım. Ben zaten vakti gelince gerekli açıklamayı yapacaktım. Aileme zor günler yaşattı.

NİYE RÜZGAR İSMİNİ ALDI?

Ameliyatla erkek olduktan sonra "Rüzgar" ismini alan Erkoçlar, niye bu ismi tercih ettiğini de şu mesajla açıkladı;

*Neden "Rüzgar" ismini seçtin diyorlar. İnsanoğlu ilk gününden beri bir rüzgarı tutsak edememiş de ondan.

*Artık özgürüm


İŞTE NİL ERKOÇLAR'IN ATTIĞI MESAJLAR

*screen-shot-2013-02-27-at-8.04.48-am.png
screen-shot-2013-02-27-at-8.04.40-am.png
 


Niğde Müftüsü Hasan Çınar, cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar'la ilgili açıklamalarda bulundu. 'Estetik caiz ama'...

Niğde Müftüsü Hasan Çınar, cinsiyet değişikliği ameliyatı olan Rüzgar Erkoçlar'ın gündemde olması konusunda gazetecilerin sorularını yanıtlarken, erkeğin kadın veya kadının erkek olmak istemesinin hastalık olduğunu; doktor kararıyla estetik ameliyat olunmasının da 'caiz' olduğunu savundu.

TAMAMEN PSİKOLOJİK BİR DURUM

Kadınların erkek, erkeklerin kadın olması konusunun, insanların fizyolojik ve biyolojik durumu olduğunu belirten İl Müftüsü Hasan Çınar, 'Kadın olarak yaratılmış bir kimsenin erkek ya da bir erkeğin kadın olma isteği, tamamen psikolojik bir durumdur, tedavi olmayı gerektirir. Bu geçici bir düşüncedir. Biz olaya öyle bakıyoruz. Allah insanı yaratırken, kadın ve erkek olarak yaratmıştır ve diğer cinse geçme isteği, düşüncesinde varsa, bu tedavi ile geçecek bir konudur' şeklinde konuştu.

KEYFİ YAPILAN DOĞRU DEĞİL

'Allah'ın yaratmış olduğu, yaradılışın şeklini değiştirmemek en doğrusudur' diyen müftü,şöyle devam etti:

'Ayet'i kerimede, 'Biz insanı, ahsen-i takvim (en güzel kıvam) üzerine yarattık' diyor. Allah, insanı ağzıyla, burnuyla, kulaklarıyla en güzel şekilde yarattığını beyan ediyor. Ama olur ki, insan bir kavgaya karışmış olur, kaza geçirmiş olur, bu gibi durumlarda, kişinin insan içine çıkmasına mani olan durumlarda, doktor kararıyla estetik ameliyat olması caizdir. Ancak, keyfi yapılan estetik ameliyatlar doğru değildir.'AKŞAM

Cinsiyet değiştiren Nil Erkoçlar, gelen ölüm tehditleri sonrası evini ve şehri terk etti; yurt dışına yerleşme kararı aldı.

Nil Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirip "Rüzgar" adını alması hala günün en çok konuşulan konusu... medyada bu kadar yer almaktan bunalan Rüzgar, radikal bir karar daha aldı, gidiyor...  

Cinsiyet değiştirme operasyonunu ailesine bile haber vermeden yaptırdığı iddia edilen Rüzgar Erkoçlar'ın bir radikal karara daha aldığı öne sürüldü.

ŞEHRİ TERK ETTİ, KORUMA İSTEYEBİLİR

Rüzgar'ın ölüm tehditleri aldığı ve bu nedenle uzun süredir beraber olduğu Müge isimli sevgilisiyle oturduğu evi terk edip şehir dışına çıktığı belirtildi.  Vatan gazetesinin haberine göre, birkaç hafta gözlerden uzak kalmayı planlayan Erkoçlar, tehditler devam ederse devletten koruma talebinde bulunacak.

SAHTE HESAPLAR AÇILDI

Erkoçlar adına çok sayıda sahte twitter ve facebook hesabı da açıldı. Kısa sürede yüzlerce kişinin takip etmeye başladığı onlarca hesapla ilgili yasal işlemlerin başlatıldığı açıklandı.

TÜRKİYE'DEN AYRILACAĞIM

Erkoçlar'ın, bağlı bulunduğu ajansa gelen iş tekliflerini "Ben artık oyunculuk yapmak istemiyorum, çok sıkıldım. Türkiye'den ayrılacağım, yurtdışına yerleşeceğim" diyerek reddettiği  öğrenildi. AKŞAM


Erkek olduğunu ve yeni adının Rüzgar olduğunu açıklayan Nil Erkoçlar’ın yeni Fotoğraf ve resimleri ve ilgili haberleri sanal ortamda tıklanma rekorları kırıyor. Cinsiyetini değitirerek Rüzgar adıyla erkek olan nil erkoçlar a Twitter , facebook ve sosyal medyadan birçok yorum gelerek adeta soru ve yorum yağmuruna tuttular. Nil Erkoçlar neden cinsiyet değiştirip erkek olduğunu ve nasıl tedevi görerek erkek olduğunu açıkladı.

Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme oturan Nil Erkoçlar’la bir dönem aynı seti paylaşanlar konuştu.Rol aldığı Emret Komutanım dizisinin yönetmeni Mustafa Altıoklar: Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Gayet iyi bir oyuncudur, yeni projelerde yer vermeyi düşünürüm. Bir erkek rolü, neden olmasın? Sinema kariyerine devam etmeli.

Seni Yaşatacağım dizisinde annesini canlandıran Berna Laçin: Nil’i çok everdim. Kalbi çok güzel bir kızdı. O zaman ruhu ve bedeni arasında bir çelişki olduğunu görmüştüm. Çok radikal bir karar, umarım bundan sonraki hayatında mutlu olur. Bundan sonra kendisine Rüzgar diyeceğim. En kısa sürede karşılaşırım umarım.


10 yaşında başladığı oyunculuk hayatında güzelliği ile dikkat çeken oyuncu 26 yaşında aldığı bir kararla yaşamına erkek olarak devam etmeyi tercih etti. 3 hafta önce geçirdiği bir dizi ameliyatla cinsiyet değiştiren Erkoçlar yaşamına dair çarpıcı ayrıntıları Hürriyet Gazetesi’nden Ayşe Arman’a anlattı.
Yapımcı Erol Köse’nin Twitter’dan duyurduğu konu Türkiye gündemine adeta damgasını vurdu. Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirip erkek olmayı seçmesi tartışmaları da beraberinde getirdi.


Beyaz Tv ekranlarında Barbaros Şansal ve Sibel Üresin ünlü oyuncunun cinsiyet değişikliğini yorumladı.


Evlilik danışmanı Sibel Üresin


DİN BUNA SICAK BAKMIYOR"

İslam dininin cinsiyet değiştirilmesine onay vermediğini hatırlatarak, "İslam buna onay vermiyor. Ben insanların görüşlerine saygı duyuyorum. Kişisel tercihi kendisini bağlar. Allah’ın rahmeti gazabından daha büyüktür. İnsan olduğu için saygı duyuyorum. Din buna sıcak bakmıyor.

Barbaros Şansal ise ünlü oyuncunun tercihiyle ilgili Sibel Üresin’in aksine daha olumluydu.

Şansal, Nil Erkoçlar’ın cinsiyet değiştirmesiyle ilgili olarak şu ifadelere yer verdi: "İnsanlar doğarken dinleri, adlardını dillerini kolayca özgürce seçemiyor. İslam hiç bir şekilde tercihle cinsiyet değiştirmeye sıcak bakmıyor. Doğuştan çift cinsiyetli doğduysanız idrar yolunuzda hangi cinsiyetin içindeyse o yöne operasyon yapılarak o cinse gitmesi konusunda açıkca gelenekler var. İlahiyatçılardan Diyanet’ten bunları öğrenebiliriz. Hiç bir şeyin sonradan olunmadığına inanıyorum."


Cinsiyet değiştirip erkek olan Nil Erkoçlar, Rüzgar Erkoçlar askere mi gidecek?

Ameliyatla cinsiyet değiştirip erkek olan oyuncu Rüzgar (Nil) Erkoçlar, askerlik şubesine çağrılacağı iddia edildi.


Oyuncu Nil Erkoçlar’ın cinsiyetini değiştirip erkek olmasının ortaya çıkması ve adını Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmesi ardından askere gidip gitmeyeceği tartışma konusu oldu.

Vatan Gazetesi’ne isim vermeden konuşan bir askeri hukuk uzmanı, ’Şahıs nüfusa erkek olarak kendini tescil ettiği zaman askerlik şubesi tarafından çağrılır’ ifadesini kullandı.

Askeri hukuk uzmanı konuya ailişkin yaptığı açıklamanın devamında, "Yoklaması yapılır, doktora yollanır. Burada ’Askere gitmeye uygun değilim’ beyanında bulunmaz ve doktorlardan da çıkan karar olumlu ise askere gider. Ama uygun olmadığını, sonradan erkek olduğunu anlatırsa doktor ya uygun değildir kararı verir ya da askeri hastaneye yollar. Oradaki tabiplerden oluşan sağlık kurulu, kontrolleri yapar ve çürüğe ayırır, elverişli değildir diye karar verir. Ama sağlık kurulu elverişli olduğunu düşünürse askere gitmek zorundadır. Birliğine teslim edildikten sonra kadınsı hareketleri olursa o zaman da askeri hastaneye sevk edilip elverişli olmadığına karar verilir."dedi.Nil Erkoçlar nasıl erkek olduğunu anlattı

Erkoçlar ameliyat sürecini ve yaşadıklarını Hürriyet’ten Ayşe Arman’a anlattı. İşte o röportaj...


Farklı olduğunu hissettiğinde kaç yaşındaydın?
- 5 ya da 6…
Neydi peki farklılık?
- Görüntüm kızdı ama diğer kız çocukları gibi değildim. Barbie’lerle, bebeklerle oynamıyordum. Aklım fikrim erkek oyunlarındaydı. Evcilik oynanacaksa da ben mutlaka baba olacaktım. Sonra futbol oynamayı seviyordum. Mahallede takıldığım çocukların hepsi erkekti. 14’üme geldiğimde anladım ki, ben kız filan değilim, basbayağı erkeğim.

Ailen?
- Bana çok destek oluyorlar, hep oldular. Ama onların da yaşananları kabul etmeleri kolay olmadı. Ben ortanca çocuğum. Bir ablam, bir de kız kardeşim var. Bizimkiler benim erkek olmamı çok istemişler. Ama kız doğmuşum. Biyolojik olarak tabii!

Küçüklüğünde etek, elbise giydirilince rahatsız oluyor muydun?

Hem de nasıl. 10 yaşında filandım, bir çocuk markasının erkek reyonundan şort veya tişört aldı annem, daha doğrusu ben seçtim, o da itiraz etmedi. Dünyalar benim oldu! İçinde kendimi en rahat hissettiğim giysilerimdi. Saçlarımı, Amerikan tıraşı kestirince de kendimi çok beğenmiştim. O halimle bir akrabamızın düğününde kızlar tuvaletine girecektim, orada çalışan biri, “Oraya giremezsin! Erkeklere girmen gerekiyor” demişti de ne kadar mutlu olmuştum

Peki içindeki bu savaşı birilerine anlatabildin mi?

- Hayır. Çok uzun süre kendi içimde yaşadım. Zaten konduramıyorsun da kız gibi hissetmiyorum ama hissettiğim şeyin tam adını da koyamıyorum. Ergenlikte duvara tosladım. Çünkü fark ettim ki, kızlardan hoşlanıyorum.
Tıpkı bir erkek gibi. Ama bir kadın bedeni içindeyim. Bu korkunç bir şey! İmalat hatası. Kadınları beğeniyorsun, onlardan heyecan duyuyorsun ama senin ambalajın da kadın. Üstelik güzel bir kadın. Fakat eşcinsel değilsin. Ben lezbiyen olmadığımı biliyordum. Hep doğuştan bana verilmiş o biyolojik bedenden kurtulmak istedim. Onu kırıp çıkmak, özgürlüğe kavuşmak istedim…

Peki regl olduğunda ne hissettin?

- Çok geç regl oldum. Lise sondum.
Daha zayıf olayım, kadınsı kıvrımlarım olmasın” gibi düşüncelerin…
- Yok, zaten zayıftım. Çok fazla ‘kadın formu’nda değildim.
Peki ruhsal olarak ne tür değişimler yaşıyordun?
- Hapishanede gibiydim. Bedenim kadındı, ruhum erkek. Ve nasıl yaparım da bedenimi ruhumla özdeşleştirebilirim diye uğraşıyordum. Sırf ruhsal tatmin için gidip erkek dükkânlarından alışveriş yapıyordum ama o da kesmiyordu. Hep bir şeyler eksik kalıyor

Lisede filan hiç zorluk yaşamadın mı?

- Yaşamaz mıyım, yaşadım ama hep içimde. Diğer kız arkadaşlarım nasılsa, ben de öyleydim görünüşte, hep etek giymek zorundaydım. Öyle görünmez listeler var, kadınsan şunları şunları yapacaksın, erkeksen bunları, bunları. Ben hep “Başkaları ne der?” düzenine göre hayatımı sürdürdüm.

Şu an karşımda bir erkek duruyor. Ama google’daki fotoğraflarına baktığımda da çok güzel bir kadın…
- Bu benim hem ödülüm hem lanetim. Bu dünyaya kadın bedeninde gelmişim, üstelik güzel bir kadının bedeninde. Güzellik tuhaf bir şeytan tüyü. Küçüklüğümden beri, “Ne güzel bir kızsın sen!” laflarıyla büyüdüm. Güzel olmak karşılıksız sevilmemi sağlıyordu. Beni hiç tanımayan insanlar sırf şirin, tatlı, güzel buldukları için benimle ilgileniyorlardı.

Oyunculuğunun, durumunu gizlemekte bir faydası oldu mu?


- Oldu. İyi oyuncuymuşum demek ki, kimse bir şey anlamadı. Ama ‘hayatımı kolaylaştırdı mı’ diye sorarsan, hayır. Düşünme fırsatım bile olmadı. Sürekli çalışıyordum. Hiç durmadan. Kendi içime dönüp düşünebileceğim bir zaman kalmıyordu bana. Sadece iş. Sadece iş. Ve o işin ardı arkası kesilmedi.

Peki bu kadar güzel bir kadına asılmıyor muydu adamlar?

- İşte esas sorun oydu. Erkekler sürekli laf atıyor, beraber olmak istiyor, anlatamıyorsun. Hep susmak zorunda kalıyorsun. Her şeyi kendi içimde yaşadım. Ben kadın bedeniyle oyunculuk yaptığım dönemde, bir görüşmeye gideceğim zaman, o dişi kıyafetleri giymeden banyoda ağlardım. Çok zordu. Parlatıcı sürmek bile işkence gibi geliyordu bana.
Hele topuklu ayakkabı giymek… Şu an o kadar rahatım, özgürüm ki, oynamama gerek yok, kendimim. Senelerce oynadım. Tamam dizilerde oyuncuydum ama onun dışında kendi gerçek hayatımda da oynuyordum Nil diye bir kadını. Sadece kamera önünde değil yani. Sete gittiğimde de bir kadın gibi davranmam gerekiyordu, el hareketlerimden mimiklerime kadar, oysa içimde fırtınalar kopuyordu...

Ailenden kimse, “Tedavi olacaksın. Psikiyatristlere götüreceğiz seni. Düzelteceğiz” filan demedi mi?

- Ben içimdekileri dışa vurmuyordum ki. Anneme 5 sene önce anlatmaya başladım. 5 yıl önce ona dedim ki “Ben kadınlardan hoşlanıyorum!”
 “Nasıl yani?” dedi. Beni lezbiyen zannetti. Yanlış anlamasın diye, “Ama ben eşcinsel değilim” dedim, “Kadınlardan kadın gibi hoşlanmıyorum, kadınlara karşı erkek gibi hissediyorum.” Zaten o yüzden bu yola girdim, o yüzden ameliyat oldum, o yüzden hormon alıyorum. İnsan her şeyden önce kendini sevmeli, ben kendimi sevmiyordum, kendimle barışık değildim. Ancak bu ameliyattan sonra barışabildim.

Peki insan ameliyata girerken ne hissediyor?


- Girerken değil de, çıktığımda ne hissettiğimi söyleyeyim: Yeniden doğmuş gibi hissettim. Nil öldü, Rüzgar doğdu
Göğüslerin kesildi mi?
- Evet. Penis mi yapıldı?
- Evet. Bacağımdan kemik alındı, üzerine bir de kas dokusu eklendi. Hormon almak nasıl etkiliyor insanı?
- Sinirli oluyorsun. Yavaş yavaş kafa yapının da değiştiğini görüyorsun. Şu an daha iyiyim. Daha alışmış durumdayım. Ama cinsiyet değiştirme operasyonu ve süreci gerçekten zor ve eziyetli. Kimse bunu spor olsun diye, zevk olsun diye yapmak istemez. Katlanması kolay bir şey değil

Bu kadar set, diziler, insanlar… Hiçbir şeylerden şüphelenmiyorlar mıydı?


Bu kadar mı iyi gizliyordun?


- Evet iyi gizlemişim. Zaten işime gidiyordum, merhaba, merhaba, işi bitirip eve dönüyordum
Peki adamlar memene bakıyorlar, popona bakıyorlar, yatağa atmak istiyorlar…

- Kusacak hale geldim. Bir yere kadar ruhun dayanıyor sonra mümkün olamıyor. Artık ben bu bedenle devam edemeyeceğimi anladım. Ya bu beden bitecekti ya da ben…

Bunun dışında gizli bir hayatın var mıydı?
- Ben hayatım boyuncu hiçbir erkekle birlikte olmadım, sevişmedim. Hiç erkek sevgilim olmadı. Hoşlanan insanlar oldu ama cinsel olarak hiçbir erkekle olmadım. Hep kadınlarla birlikte oldum. Bir dizi yemeği oluyor mesela, “Erkek arkadaşın gelmiyor mu?” Hani “sevgilim sevgilim” diye lafını ediyorum ya, “Nerede sevgilin?” diyorlar, “Niye getirmedin” diyorlar, her defasında bir başka yalan söylemek zorunda kalıyordum.
- Yok kimseyi suçlamadım. Erkek olduğumu biliyordum. Bu konuda bir tereddüdüm yoktu. Sorun, kendimi yansıtamıyordum. O yüzden de kimseyle samimi olamadım, hep bir mesafe vardı insanlarla aramda. Bir ortama girmek istemiyordum, sohbet etmek istemiyordum, çünkü ben, ben değildim. İşim biter, ben giderdim
Bu anlattığın 26 yıllık yalnızlık…

- Biraz öyle. Her şeyi kabul ederek bu yola girdim. İnsanların beni kabullenmesini de beklemiyorum. İsteyen eder, istemeyen etmez. Ama benim gerçeğim bu, ben erkektim, sadece bedenim farklıydı, şimdi özüme döndüm.

Ameliyata nasıl karar verdin?

- Hep erteliyordum. Biraz sonra, biraz daha sonra… Ama bir baktım ki kendin gibi olamadığın zaman, her şey ‘emanet’ duruyor. İstediğin kadar para kazan, o da tatmin etmiyor. Ben parayı değil, kendim olmayı tercih ettim. Oyunculuğu bırakmayı bile göz aldım…

Peki ameliyata karar verince hemen “Gel” dediler mi?
- Hayır, tabii ki öyle değil. İki sene Çapa’ya gittim. Çeşitli testler yaptılar. Psikolojik tedavi uyguladılar. Ben her terapide hissettiklerimi anlattım. Bir süre sonra doktor kararıyla hormon almaya başladım, yedi aydır kullanıyorum. İki senenin sonunda da “Artık kadından, erkek bedenine geçmeye hazırdır” diye heyet raporu aldım. O rapor olmadan ameliyat olabilmek mümkün değil.

Ünlü olman ekstra sorun yarattı mı?

- E, o yüzden gündeme geldim. Ama unutmasınlar ki, benim de bir ailem var. Bu süreçte onların da hırpalanmasını istemiyorum.
Bu anlattıklarında ‘yanlış’ olan ne var ki? İnsanlar seni neyle suçluyorlar?

İŞTE NİL ERKOÇLAR’IN AMELİYAT SONRAKİ GÖRÜNTÜLERİ (FOTOGALERİ)

Nil Erkoçlar


Nil Erkoçlar

Nil Erkoçlar
Nil Erkoçlar
Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Haşim Ayyıldız
Sizde Yorum Yapın Fikrinizi Paylaşın...
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


YORUMLAR
Ziyaretçi - 577 gün 16 saat önce
bence çok kötü dinimizce su anda cehennemliksin çünkü allahın yarattığını değitirdin
8
60%
5
Ziyaretçi - 334 gün 23 saat önce
bencede cinsiyetlik değiştirmek kendi dünyanızı değiştirmektir ama insan her kafası sıkıldığında bedeniyle oyun...devamı..
1
100%
0
Ziyaretçi - 589 gün 4 saat önce
psikolojin bozulmadımı yazık etmişsin güzelliğine
4
40%
6
Ziyaretçi - 591 gün 10 saat önce
rüzgar’cım yolun acık olsun cok şekercik olmuşun. üzülme kimseye aldırma, üzülme sakın biz seni her halinle...devamı..
10
80%
3
Ziyaretçi - 593 gün 17 saat önce
Çok da hoş olmuşsun bence.Umarım böyle çook mutlu olursun
8
40%
7
Ziyaretçi - 597 gün 18 saat önce
rüzgar seni seviyorum sen kendini nasıl hissedersen öyle takıl boşver onun bunun söylediği şeyleri seni seven birisi var...devamı..
7
40%
8
Ziyaretçi - 597 gün 21 saat önce
öncelikle burdan atıp tutanlara söylemek istiyorum bu durumun onu ne kadar rahatsız ettiğini röpörtajından okumadınız...devamı..
13
60%
6
Ziyaretçi - 598 gün 2 saat önce
çok tatlı ve şeker olmuşsun rüzgar (ama nil halin daha güzeldi beni seviyorsan lütfen nil haline geri dön ne olur tamam...devamı..
4
20%
9
Ziyaretçi - 598 gün 8 saat önce
aloooo ! ruzgar kardesimin derdi sizi mi gerdi,sizin gibi geri kafalı yoba zihniyetliler yuzunden bı ınsanlar boyle acaba ne...devamı..
16
80%
6
Ziyaretçi - 595 gün 2 saat önce
oğlum bu ülke senin gibilere kalmaz bırakmayız tamam mı beyinsiz anca senin kafan o kadarına basar zaten dönme
5
20%
11
Ziyaretçi - 598 gün 10 saat önce
cift cinsiyetli çift organlı olsaydı birini tercih edebilirdi fakat sırf düşüncesini hissiyatını bu şekilde
6
60%
3
Ziyaretçi - 598 gün 11 saat önce
rüzgar’a cahil diyen sevgili cahil arkadaşlarım.kolaysa siz sabredin o kadar da görelim.onun yaşadıklarını kolaysa...devamı..
5
40%
6
  • Volkan Demirel’den derbi yorumu! Sneijder’in şutlarını...
  • Ekmeğin içinden öyle bir şey çıktı ki...
  • Kerem Bursin; Tuvalet bile temizledim
  • Bu sefer de kulağını kesti!
  • Kadir Doğulu’dan sevgilisiyle yeni poz
  • Sneijder’den Hagi itirafı!
  • Şok yarışma!
  • 50 yaşındaki adam beni satın aldı!
  • Elimizde sevişme görüntülerin var!
  • Ölen ninesinden gelen SMS şoke etti!

  Magazin KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON YORUMLAR