DOLAR
 
2.168
EURO
 
2.854
ALTIN
 
89.452
BIST100
 
80.754


Spor Toto Süper Lig

Yorumlar     Haber Tarihi : 22.04.2013 14:33

Fenerbahçe 0 Gençlerbirliği 2 maç sonucu golleri izle, (2-0), Fb-G.Birliği maçı sonucu golleri İzle

Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı özet golleri izle (2-0) Fb-G.Birliği maçı sonucu golleri burada Fb- Gençlerbirliği maçı hangi kanalda? Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı saat kaçta hangi kanalda oynanacak? Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı kaç kaç biter? Spor Toto Süper Lig’in 30.haftasında sarı-lacivertliler, lider Galatasaray’ın Sanica Boru Elazığspor’u 3-1 yenerek puan farkını 7’ye çıkardığı haftada, Gençlerbirliği’ni mağlup edip aradaki farkı yen


Fenerbahçe Gençlerbirliği

Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı canlı anlatım Fb-Gençlerbirliği canlı maç canlı dakikalar  Fb- Gençlerbirliği maçı hangi kanalda? Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı saat kaçta hangi kanalda oynanacak? Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı kaç kaç biter? Spor Toto Süper Lig’in 30.haftasında sarı-lacivertliler, lider Galatasaray’ın Sanica Boru Elazığspor’u 3-1 yenerek puan farkını 7’ye çıkardığı haftada, Gençlerbirliği’ni mağlup edip aradaki farkı yeniden 4’e indirmeyi hedefliyor.

GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 FENERBAHÇE (AYKUT DEMİR) GOLL İZLE

GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 FENERBAHÇE (BJÖRN VLEMİNCKX) GOLL İZLE


Fenerbahçe 0 - 2 Gençlerbirliği maçı GENİŞ ÖZETİ


90'
Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Vleminckx'e faul yapan Gökhan sarı kart gördü.
90'
Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, ceza alanına ortasını yaptı ama top kaleci Ramazan'da kaldı.
90'
Mücadelenin hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu, maçın sonuna 3 dakika ilave etti.
89'
Gençlerbirliği'nde Petrovic, serbest vuruşu kullanırken, zaman geçirdiği için sarı kart gördü.
88'
Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen ortaya arka direkte Aykut müdahale etti ve topu uzaklaştırdı.
87'
Gelişen Fenerbahçe atağında Krasic, ceza alanına girdi ve pasını Kuyt'a verdi. Kuyt'ın vuruşu savunmaya çarpıp kornere gitti.
85'
Fenerbahçe'de sol kanatta topla buluşan Caner, uzun bir orta yaptı. Diğer kanada açılan topu Krasic kontrol etti. Ceza alanına yerden pasına Sow dokundu ama top yandan dışarıya gitti.
84'
Bir başka Fenerbahçe atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Sow, kafa vuruşunu yaptı ama top az farkla dışarıya gitti.
83'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Krasic, Tosic'ten sıyrılmak isterken rakibine faul yaptı.
82'
Gençlerbirliği'nde Jimmy Durmaz oyundan çıktı ve yerine Kerim Zengin oyuna girdi.
81'
Fenerbahçe'nin baskısı devam ediyor. Sol kanattan ceza alanına yapılan ortayı savunma uzaklaştırdı.
80'
Ev sahibi ekip yarı alanında Mehmet Topuz'a faul yapan Björn Vleminckx, sarı kart gördü.
79'
Fenerbahçe bu dakikalarda oldukça baskılı oynuyor. Üst üste kullandığı köşe vuruşlarında ev sahibi ekip savunması ve kalecisi Ramazan başarılıydı.
78'
Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu Ramazan uzaklaştırdı.
77'
Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topa uzak noktada Sow vurdu ama top savunmaya çarpıp kornere gitti.
76'
Fenerbahçe'de Pierre Webo oyundan çıktı ve yerine Milos Krasic oyuna girdi.
76'
Fenerbahçe'de Pierre Webo oyundan çıktı ve yerine Milos Krasic oyuna girdi.
75'
Ev sahibi ekipte orta alanda topla buluşan Aykut, topu biraz sürdükten sonra kaleye şutunu çekti ama top kaleci Volkan'da kaldı.
74'
Bu dakikayı orta alanda yapılan karşılıklı pas kayıplarıyla geride bıraktık.
72'
Ev sahibi ekipte orta alandan sol kanada hareketlenen Tosic'e uzun bir pas atıldı ama top doğrudan taca çıktı.
71'
Son dakikalarda oyunda tempo biraz olsun düşmüş durumda.
70'
Gelişen Fenerbahçe atağında, Sow, ceza alanı önünde rakiplerinden sıyrıldı ama ceza alanında topu kaybetti.
69'
Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanına yapılan ortaya Vleminckx'ten önce Yobo dokundu ve topu uzaklaştırdı.
68'
Sağ kanattan köşe vuruşu kullanıldı. Ceza alanına gelen ortaya Zec, kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.
67'
Ev sahibi ekipte Azofeifa, sol kanattan köşe vuruşunu kullanmak üzere köşe gönderine gittiği sırada tribünden gelen su şişesi yüzüne isabet etti ve köşe vuruşunu henüz kullanamadı.
66'
Sarı lacivertli ekipte Kuyt, rakip yarı alanda rakiplerinden sıyrılıp ceza alanına girdi ama kalabalık savunma arasından çıkamadı.
65'
Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Azofeifa, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topa Vleminckx kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.
65'
Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Azofeifa, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topa Vleminckx kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.
64'
Konuk ekipte sağ kanatta topla buluşan Kuyt, Webo'yla verkaç yaptı ve ceza alanına girdi ama topu oyun alanının içinde tutamadı.
63'
Bu dakika itibariyle topla oynama oranlarında Fenerbahçe'nin Gençlerbirliği'ne oranla %63'e %37 üstünlüğü bulunuyor.
62'
Bu pozisyondan sonra Björn Vleminckx, bir sakatlık geçirdi ve tedavisi oyun alanının dışında devam ediyor.
61'
Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza sahasına yapılan ortada kafa topu mücadelesinde Egemen, Vleminckx'e faul yaptı.
60'
Yine sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan, ceza sahasına yerden ortasını yaptı ama savunma araya girdi ve topu uzaklaştırdı.
59'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında ceza alanına yapılan ortada Mehmet Topuz, savunmadan seken topa vurdu ama top çok az farkla üstten dışarıya gitti.
52'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Salih, ceza alanına ortasını gönderdi. Gelen topa Webo'dan önce Ahmet dokundu ve topu uzaklaştırdı.
51'
Gelişen Gençlerbirliği atağında Tosic, sol kanattan topu ileriye kadar taşıdı ve pasını sağ kanattan ceza alanına giren Azofeifa'ya verdi. Azofeifa'nın şutunu Volkan çıkardı.
50'
Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Egemen, Vleminckx'e faul yaptı. Atağında devamında ev sahibi ekipte Tomic ofsaytta kaldı ve Tomic, düdükten sonra topa vurduğu için sarı kart gördü.
49'
Kullanılan taç atışının ardından Meireles, sağ kanattan ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Webo,kafa vuruşunu yaptı ama top kaleci Ramazan'da kaldı.
48'
Fenerbahçe savunmasından sağ kanada uzun topa hareketlenen Gökhan'dan önce ev sahibi ekip savunması araya girdi ve topu taca gönderdi.
47'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, önündeki boş alanı iyi kullandı ve ceza alanına girer girmez şutunu çekti ama önce kaleci Ramazan ardından savunma topu uzaklaştırdı.
46'
Karşılaşmada ikinci yarı Gençlerbirliğili oyuncuların vuruşuyla başladı.
45'
Bir başka Fenerbahçe atağında Kuyt, Meireles'ten aldığı topla rakibinden sıyrıldı ve kaleye şutunu çekti ama top kaleci Ramazan'da kaldı.
45'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında, ceza alanı dışında topla buluşan Caner, ceza alanı içindeki Cristian'a pasını attı ama top doğrudan dışarıya gitti.
45'
Mücadelenin hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu, ilk yarının sonuna 2 dakika ilave etti.
44'
Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında ceza alanına yapılan orta Fenerbahçe savunmasında kaldı.
42'
Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Ziegler, ceza sahası dışından kaleye çok sert bir şut çekti ama top kaleci Ramazan'da kaldı.
41'
Sağ kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Tomic, topla beraber ceza alanı yakınlarına kadar geldi ve ceza alanı arka direğine ortasını yaptı. Arka direkte topa güzel yükselen Vleminckx topu kafa vuruşuyla ağlara gönderdi.
41'
GOL! Vleminckx

40'
Karşılaşma oldukça tempo kazandı. Gençlerbirliği atağı sol kanattan gelişti ve Tosic, ceza alanına girdi ama pasını attığı sırada Fenerbahçe savunması araya girdi.
39'
Fenerbahçe'de sol kanatta kendisine atılan topla rakibinden harika bir hareketle sıyrılan Salih, topla beraber ceza alanı yakınlarına kadar gitti ve kaleye şutunu çekti ama top yandan dışarıya gitti.
38'
Orta alanda gerçekleşen kafa topu müdahalesinde kafasına darbe alan Petrovic, bir sakatlık geçirdi ve oyun şuan için durmuş durumda.
37'
Gençlerbirliği yarı alanında son çizgi yakınlarından gerçekleşen ikili mücadelede Kuyt, Aykut'a faul yaptı.
36'
Fenerbahçe atağı çok tehlikeli gelişti. Ceza alanı dışında topla buluşan Kuyt, kaleye çok sert bir şut çekti. Kaleci Ramazan topu bir anlığına ellerinden kaçırdı ve top kaleye doğru yöneldi ama Ramazan son anda topun kontrolünü sağladı.
35'
Bu arada orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Azofeifa, Egemen'e faul yaptı. Bu pozisyonun ardından ikili arasında bir gerginlik yaşandı. Maçın hakemi her iki oyuncuyu da uyardı.
34'
Sarı lacivertli ekipte, rakip yarı alanda ceza alanına yakın bir noktada topla buluşan Meireles, kaleye şutunu çekti ama top yandan dışarıya gitti.
33'
Bir başka Fenerbahçe atağında, rakip ceza alanı önünde önce Salih topla buluştu ve vuruşunda top savunmadan sekip, Webo'ya geldi. Webo'da şut çekmek istedi ama savunma araya girdi ve topu uzaklaştırdı.
33'
Bir başka Fenerbahçe atağında, rakip ceza alanı önünde önce Salih topla buluştu ve vuruşunda top savunmadan sekip, Webo'ya geldi. Webo'da şut çekmek istedi ama savunma araya girdi ve topu uzaklaştırdı.
31'
Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Tosic, ceza alanına ortasını yaptı ama top kaleci Volkan'da kaldı.
30'
Sol kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşu sonrasında topla ceza sahası dışında buluşan Salih, kaleye sert bir şut gönderdi ama top yandan dışarıya gitti.
29'
Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Ziegler, ceza alanına ortasını yaptı. Gelen topu savunma kornere gönderdi.
28'
Rakip yarı alanda topla buluşan Cristian, topla beraber ceza alanına kadar gitti ve pasını sağında bulunan Webo'ya verdi. Webo, çaprazdan sert vurdu ama top yandan dışarıya gitti.
27'
Sol kanattan gelişen Gençlerbirliği atağında Zec, ceza alanına yerden pasını attı ve topla buluşan Vleminckx kaleye şutunu çekmek istedi ama Fenerbahçe savunması araya girdi ve topu uzaklaştırdı.
26'
Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Caner, Cem Can'a faul yaptı.
25'
Konuk ekip, rakip yarı alanın hafif sağ kanadından serbest vuruş kullandı. Paslaşılarak kullanılan serbest vuruşta topla buluşan Meireles, kaleye şut çekti ama top savunmaya çarptı ve uzaklaştı.
24'
Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, kendinden daha ileride olan Webo'ya pasını attı ama top çok hızlıydı ve doğrudan dışarıya gitti.
23'
Konuk ekip bu kez sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner, kullandığı köşe vuruşunda topu ceza alanına ortaladı ama ev sahibi ekip savunması topu yine uzaklaştırmayı başardı.
22'
Sarı lacivertliler, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ceza alanına gelen topa Egemen kafa vuruşu yaptı ama savunma topu uzaklaştırdı.
21'
Bu kez sağdan gelişen Fenerbahçe atağında Gökhan, ceza sahası ön çizgisindeki Webo'ya pasını verdi. Weno, şutunu çekti ama top savunmaya çarptı ve uzaklaştı.
20'
Fenerbahçe baskısı devam ediyor. Sağ kanattan Gökhan Gönül ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma son anda topu kornere attı.
20'
Kazanılan serbest vuruşu Egemen Korkmaz bekletmeden kullanıyor.
19'
Randall Azofeifa orta saha ilk metrelerinde Caner Erkin'e sert bir müdahalede bulunuyor.
17'
Ceza sahası dışında topla buluşan Salih Uçan ceza sahası içerisine koşu yapan Caner Erkin'i görüyor. Savunma arkasına attığı pas sonrasında topla buluşan Caner Erkin topu istediği gibi kontrol edemiyor. Açısının daralması ve topu kaybetmemek adına yaptığı dengesiz vuruşu uzak kale direğinin yanından auta çıkıyor.
14'
Caner Erkin serbest vuruşu paslaşarak kullandıktan hemen sonra arka direğe koşu yapan Dirk Kuyt'a çıkartıyor. Ancak Dirk Kuyt'ın kafa vuruşu etkisiz bir şekilde kaleci Ramazan Köse'de kalıyor.
14'
Sağ taraftan kazanılan serbest vuruşu Caner Erkin kullanıyor.
13'
Sağ çaprazda topla buluşan Caner Erkin ilk önce Özgür İleri'yi geçtikten sonra ceza sahasına doğru hareketleniyor. Şut açısını yakaladıktan hemen sonra da sol ayağıyla sert bir vuruş çıkartıyor. Ancak top Ramazan Köse'nin üstüne geliyor.
11'
Fenerbahçe Salih Uçan ile hızlı hücum şansı yakalıyor. Gökhan Gönül'ün kullandığı taç sonrasında Salih Uçan sağ tarafta topu önüne alarak hızla hareketleniyor. Son çizgiye kadar inen Salih Uçan ceza sahası içinde ön direğe doğru hareketlenen arkadaşı Pierre Webo'yu görüyor. Pierre Webo topu kontrol ettikten sonra açısını kaybetsede içeri çeviriyor. Ancak pasında Dirk Kuyt hareketlenmekte geç kalınca Fenerbahçe önemli bir pozisyondan yararlanamamış oluyor.
10'
Gol sonrasında topla daha fazla oynayan taraf Fenerbahçe olarak göze çarpıyor.
6'
Aykut Demir gol sonrasında sevincini biraz abartınca Mustafa Kamil Abitoğlu tarafından sarı kart ile uyarılıyor.
5' Randall Azofeifa'nın golde katkısı büyük oluyor.
5' GOOOLL!! Gençlerbirliği Aykut Demir ile maçta öne geçiyor. Sol taraftan kullanılan korner vuruşunda Randall Azofeifa topu altı pas içine doğru kesiyor. Savunma arasında topa doğru güzel koşu yapan Aykut Demir topa güzel yükseliyor ve net bir kafa vuruşu çıkartıyor. Ve top ağlarla buluşuyor.
5' Sol taraftan kazanılan korneri Randall Azofeifa kullanıyor.
3' Gençlerbirliği'nde sol taraftan hücuma katılan isim Nemanja Tomic oluyor. Ceza sahası dışı sol çaprazda topla buluşan Nemanja Tomic bekletmeden vuruşunu çıkartıyor. Ancak kalede Volkan Demirel topu rahatlıkla kontrol ediyor.
2' Maça etkin başlayan taraf Fenerbahçe oluyor. Sol tarafta topla buluşan Dirk Kuyt ceza sahası içerisinde hareketlenen arkadaşını düşünüyor. Ancak savunma topu tehlike bölgesinden uzaklaştırıyor.
1' Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu ilk düdüğü çalıyor ve karşılaşma Fenerbahçe'nin vuruşuyla başlıyor.

Spor Toto Süper Lig’in 30. haftasında sarı-lacivertliler, lider Galatasaray’ın Sanica Boru Elazığspor’u 3-1 yenerek puan farkını 7’ye çıkardığı haftada, Gençlerbirliği’ni mağlup edip aradaki farkı yeniden 4’e indirmeyi hedefliyor.
Fenerbahçe Gençlerbirliği maçı 21 Nisan 2013 Pazar günü 19 Mayıs Stadı’nda saat 20.00’de başlayacak maçı, Mustafa Kamil Abitoğlu yönetecek.

Gençlerbirliği ile Fenerbahçe, yarın yapacakları maçla ligde 80’inci kez karşı karşıya gelecek.
Lig tarihinde bugüne kadar 79 kez karşılaşan iki takımdan Fenerbahçe 37, Gençlerbirliği ise 13 kez sahadan galibiyetle ayrıldı. Taraflar, 29 karşılaşmada da birbirlerine üstünlük sağlayamadı.
 
Ankara temsilcisine 2000-2001 sezonunun ilk yarısında Ankara’da 3-1’lik skorla yenilen Fenerbahçe, daha sonraki 16 maçta mağlubiyet yüzü görmedi. Bu karşılaşmalarda 12 galibiyet alan sarı-lacivertliler, 4 kez de berabere kaldı. Fenerbahçe’nin bu serisi 2008-2009 sezonunda, Ankara’da aldığı 1-0’lık yenilgiyle son buldu. Fenerbahçe, 2009-2010 sezonunda İstanbul’daki maçı 3-0 kazanıp, başkentte golsüz berabere kaldı. Sarı-lacivertliler, 2010-2011 sezonunda İstanbul’da 3-0, Ankara’da 4-2 kazandı. Geçen sezon Ankara’da yapılan maç golsüz sona erdi, İstanbul’daFenerbahçe 6-1 galip geldi. Sarı-lacivertliler, 2012-2013 sezonunun ilk yarısında sahasında rakibine 4-1 üstünlük kurdu.
Fenerbahçe böylelikle, rakibiyle ligde yaptığı son 24 maçta sadece 1 kez yenilmiş oldu.  << Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Xabi Alonso Bayern Münih’e gidiyor
  • Mısır gevreği paketinden çıkan şey şoke etti
  • Dünyanın en uzunu onda
  • Ehliyet alacaklara müjde!
  • Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğraf olay oldu
  • Galatasaray’ın Devler Ligi’ndeki muhtemel rakipleri
  • Kurtlar Vadisi’nde bir ayrılık, bir transfer
  • İspanya güzeli eşcinsel olduğunu açıkladı!
  • İşte Demet Evgar’ın yeni sevgilisi
  • Ünlü oyuncudan kötü haber
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  Yerel Haberler
  1 / 10


  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  VİZYONDAKİLER
  Sefer Tası Sefer Tası
  Dom Hemingway Dom Hemingway
  Lal Lal
  Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
  Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
  Mutlak Adalet Mutlak Adalet
  Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
  Aşk Treni Aşk Treni
  İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
  Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  SON YORUMLAR