DOLAR
 
2.263
EURO
 
2.873
ALTIN
 
88.586
BIST100
 
74.632


Magazin Haberleri

Yorumlar     Haber Tarihi : 13.05.2013 18:29

Muhteşem Yüzyıl 99.Yeni bölüm’de Rüstem durdurulamıyor


Muhteşem yüzyıl ’da Rüstem Paşa Sultan süleyman ’dan ilk düğün hediyesini alıyor.


muhteşem yüzyıl 99. bölüm fragmanı

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm bu akşam star tv ekranlarında olacak. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm ’de Rüstem’in zaferi dikkat çekiyor.

MuhteşemYüzyıl harika bir bölümü ile star tv ekranlarındayer aldı. Bir yanda yüreği aşk ve kibir ile çarpan Mihrimah Sultan diğer yandakorkuları ile yüzleşmekten korkan Bali bey. Herkesin kendine göre bir sebebi vecevabı vardır. Hürrem Sultan sorar; neden Mihrmiah’ı istemiyorsun der ve Balibey üzülerek ve özür dileyerek “bana göre bir çocuk” hala der. Ve bunu duyanMihrimah Sultan ise derinden yaralanır. Bu sinir ile Sultan Süleyman’a gidipben Rüstem Paşa ile evlenmek istiyorum der ve bu kararın hemen ardından Divan’daistenmeyen Rüstem Paşa birden damat adayı oluverir.

Ancak buna göz yummayacak olan Şah Sultan ise planınıişletmeye başlar. Rüstem Paşa’nın damat olmasını istemeyen bir tek Şah Sultandeğildir tabi ki Mahidevran ve Hati,ce’de istemez. Bunun için Mahidevran’ınyazdığı mektupta verdiği fikir ile planına devam eder ve Rüstem Paşa’nın Cüzzamolduğu dedikodusu yayılır.

Diyarbekir’de ise pahitahta dönmek için hazılrık yapanRüstem Paşa, Sultan Süleyman’ın hekimini karşısında görünce şaşırır. Hekim,sizin Cüzzam olduğunu söylüyorlar deyince, Rüstem tuzağz düşmek üzere olduğunufark eder. Yardımcılarının da yardımı ile bu belayı başından atar ve sapasağlamolduğunu kanıtlar. Tek kanıtı ise Cüzzamlı hastanın başında bit yaşamamasıdır ve Rüstem Paşa’nın başında bulduğu bit ile elinde kanıt ile dönen hekim başıSüleyman’a müjdeyi verir. Ve herkesin içi rahatlar. Tabi ki Şah Sultan yinedeliye döner. 

Şah sultan diğer yandanLütfi Paşa’nın kendini bir cariye ile aldattığını duyunca inanılmaz sinirlenir.Ve hemen hesap sorar. Ancak Lütfi Paşa sakin olması gerektiğini vedüşmanlarının oyununa gelmemeleri gerektiğini söyler. Şah Sultan sakinleşirancak tehdit eder paşayı makamını geri almak ile. Mihrimah Sultan aldığıkarardan dönmek ister ancak artık çok geçtir. Düğün hazırlıkları tüm hızıyladevam etmektedir. Rüstem paşa yola çıkmıştır saraya gelmek için. Düğününe adımadım ilerleyen Rüstem Paşa ona kurulan tuzağın farkındadır ve tedbirler alır.Yolda arabasının ateşe verilmesi sonucu herkes Rüstem Paşa’nın hakkın rahmetinekavuştuğunu düşünür. Ancak 99. Bölümünde yaşanacaklar herkesi şoke edecektir.

Her hafta çarşamba akşamlarının beklenen dizisi olan muhteşem yüzyıl bu hafta yeni bölüm ile star tv ekranlarında olacaktır. Muhteşem yüzyıl dizisine Rüstem Paşa ile Mihribah Sultan ‘ın evlilikleri gerçekleşecek mi diye merak ediliyor? 

Rüstem Paşa 'nın kubbe veziri olmasından sonra mahidevranı korku sarıyor. Şehzade Mustafa, Rüstem 'in vezir olmasından hiç memnun olmadığı herhalinden belli oluyor. Muhteşem yüzyıl 15 mayıs 2013 günü star tv ekranlarında olacak.

Muhteşem yüzyıl dizisinde Divana adamlarına sokmak için sultanlar birbirleri ile yarışıyor. Hatta hürrem sultan sırf güç için kızı mihribahı Rüstem paşa ile evlendirmeyi bile göze aldı. Şah sultan ile Lütfi paşa ne yaptıysada Rüstem'in sağsalim saraya gelmesini engelleyemedi. Rüstem yavaş yavaş güç merdivenlerini çıkarak sadrazamlığa doğru yola çıkıyor.

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm fragmanı ekranlarda çıktı. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm 'de Mihribah sultan gözyaşları içinde evleniyor. herkes rüstem 'in arabası havaya uçtu artık öldü diye düşünürken rüstem daha güçlü ve sağsalim saraya geldi. 15 Mayıs muhteşem yüzyıl yeni bölüm nefesleri kesecek.
15 Mayıs Muhteşem Yüzyıl 99.yeni bölüm fragmanı çıktı, Muhteşem yüzyıl ’da Şehzade ’nin sonu geliyor. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm olan 99.bölüm fragmanı star tv ekranlarda çıkmıştır. Rüstem, sarraya gelirken kendisine karşı yapılan saldırıdan acaba kurtulacak mı yoksa kurtulmayacak mi diye beklerken saraya sapa sağlam giriyor.

Mihribah sultan göz yaşları için düğün için hazırlanıyor. Rüstem paşa saraya gelir gelmez düğün için hazırlandı ve İlk hediyesini sultan süleyman ’dan alıyor. Sultan süleyman damadı olacak rüstem paşa ’yı kubbe veziri olarak atıyor. Hürrem sultan tabiki yaptığı bu yardımdan dolayı rüstem ’den karşılığını istiyor. Hürrem ben sözümü tuttum ve kızım ile seni evlendirdim diyor. Sende karşılığında ise Şehzade mehmet ’in manisa sancağına yani tahta çıkacak sancağa atanmasını istiyor. Şehzade mustafa’nın sonu yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Şehzade mustafa ve annesi şimdiden korku içine kapılmaya başladı. Tabiki buna şah sultan ve eşi sadrazam lütfi paşa ’da dahil oldu.


MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM ‘DE NELER YAŞANMIŞTI

Muhteşem yüzyıl son bölüm ‘de Mihribah sultan bali bey ’e olan aşkısına karşılık görememişti. Fakat onu kazanmak için herşeyi yapıyordu. Annesi hürrem sultan ise kendi gücünü artırmak için kızını, rüstem paşa ile evlendirerek onu divana sokup gücüne güç katmak istiyordu. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Sultan süleyman kızının razısı olmadan bu evliliği onaylamam dedi. Hürrem, kızına bali bey sana karşı bir şey hissetmıyor demişti. Gizli görüşmede bali bey hala mihribah sultan ın bir çocuk olarak gördüğünü söylemişti ve artık iş işten geçmişti.

Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanında Mihribah sinirinde rüstem paşa ile evlenmeyi kabul etti. Hemen düğün hazırlıkları başladı.Fakat mihribah pişman olduğunu söylesede artık çok geçti. Şah sultan ve hürrem düşmanları bu evliliğin olmamasını istiyordu. Özelikle Mahidevran oğlunun geleceği için bu evliliğin yapılmamasını istiyordu. Bunu engellemek için ise lütfi paşa’ya cüzzam hastalığına yakalanmış rüstem paşa, dedirttiler. Sultan süleyman derhal evlilik hazırlıklarını durdurdu ve bu evliliği onaylamadı. fakat hürrem bunun bir iftira ve tuzak olduğunu biliyordu. Bunun için Sultan suleyman’ın has hekimini diyerbekire göndererek muayene ettiler.

Muhteşem Yüzyıl113. bölüm fragmanı

Rüstem paşanın saçında bit bulunca cüzzam hastalığı olmadığını ve bu evliliğin gerçekleşebileceğini duyan sultan süleyman derhan evlilik hazırlılarına başlamasını emretti. Rüstem paşa ilk iş olarak nigar kalfayı boş ol boş ol boş ol diyerek kovdu. Muhteşem Yüzyıl 99. bölüm fragmanı Şah sultan bu hastalık oyunu tutmayınca artık son çare olarak rüstem paşanın öldürülmesini istedi. rüstem saraya dönüştü yoluna tuzak kurularak arabası havaya uçuruldu.

Fakat Rüstem paşa ölmeyecek ve mihribah sultan ile evlenecek. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm’de neler olacağı merak ediliyor.

İŞTE MUHTEŞEM YÜZYIL 99.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  • Dünün Reyting Sonuçları (30 Eylül 2014 Salı Reyting Sonuçları)
  • Terbiyesizlik sınırlarını aştı
  • Sibel Kekilli’nin sapık isyanı
  • Diego Ribas’ı şoke eden karar!
  • 20 dakika kaldırımda bekledi
  • Galatasaray’ın Arsenal maçına olay hakem!
  • Mesut çekindiği G.Saraylı futbolcuları açıkladı
  • Gülben Ergen’den düğün sonrası ilk fotoğraf
  • Galatasaray’ın yıldızı hakkında flaş iddia!
  • Boşanmanın ardından olay sözler
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  Magazin KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON YORUMLAR