DOLAR
 
2.216
EURO
 
2.867
ALTIN
 
87.944
BIST100
 
77.821


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 24.05.2013 21:34

Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefesler tutuldu


Muhteşem yüzyıl özet bölümleri star tv ekranlarında dün akşam yayınlandı.


Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefesler tutuldu

Muhteşem Yüzyıl’da gerilim dolu dakikaların ardı-arkası kesilmek bilmiyor. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacaktır.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok. Kolay bölüm bu akşam ekranlarda.

Mihrimah kızının yasını tutarken, Hürrem Şah Sultan’dan hesap sormaya gider. Şaşkına dönen Şah Sultan, Nigar’ı susturmaya kararlıdır. Tüm payitahtta kızını arayan Rüstem onu kaçıranın Nigar olduğunu öğrenir. Etrafındaki çember daralan Nigar köşeye sıkışır. Rüstem ile Nigar‘ın hesaplaşması herkesi şok eden bir biçimde sona erer. Hürrem Mehmet’i Manisa sancağına çıkarmakta kararlıdır. Rüstem Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmek için yeni bir tuzak kurarken, bir yandan da Lütfi Paşa‘yı gözden düşürmeye uğraşır. Lütfi Paşa hakkında bir dedikodu yayılmasını sağlar.

Mustafa hakkındaki kuşkuları Süleyman’ı tüketir. Şehzade Mustafa ise babasının gözünde değerini yitirdiğini düşünmektedir. Kardeşlerinin sancak haberiyle rahatlayan Mustafa, Rüstem’in kurduğu tuzağa düşer.

Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar.
Muhteşem Yüzyıl’da Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.

Muhteşem yüzyıl 100. bölüm fragmanı
’nda herkesin aklına ilk gelen Şehzade Mustafanın boğulmazamanı geldiği olacak. Şehzade mustafa tarihte babasının emiri ile boğdurulmuştu. Seferde iken arkadançağıralarak öldürülmüştü. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm ’de bu sahne yavaş yavaş yaklaşıyor. Muhteşem yüzyıl dizisi bölümlerin hızlı geçilmesinden sonra dizinin çabuk biteceği akla gelen ilk gelenlerden oluyor. Sultan süleyman sefere çıkacak ve oğlunu arkasından çağıracak. Zaten rüstem paşa bütün zehirleme çalışmalarını yapıyor. Hürrem etkisi ile rüstem, sultan süleymana yavaş yavaş şehzadenın kuyusunu kazıyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok.

22 Mayıs 2013 Muhteşem yüzyıl özet bölüm canlı star tv kanalını canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

  • Bugünün Gazete Manşetleri 17 Eylül Gazete Önsayfaları
  • İnsanlık ölmüş dedirten olay
  • iPhone 6 ön siparişlerini iptal etti
  • Böyle isim mi olur demeyin!
  • Galatasaray Devler Ligi’ne özel tasarlanan formasını tanıttı
  • Dehşete düşüren iddia!
  • Bugünün Gazete Manşetleri 16 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Günün kahreden fotoğrafı!
  • Meryem Uzerli’nin partner sorunu!
  • Quaresma, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında olay iddia!
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER