DOLAR
 
2.274
EURO
 
2.881
ALTIN
 
89.973
BIST100
 
74.338


Magazin Haberleri

Yorumlar     Haber Tarihi : 24.05.2013 21:34

Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefes


Muhteşem yüzyıl özet bölümleri star tv ekranlarında dün akşam yayınlandı.


Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefes

Muhteşem Yüzyıl’da gerilim dolu dakikaların ardı-arkası kesilmek bilmiyor. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacaktır.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok. Kolay bölüm bu akşam ekranlarda.

Mihrimah kızının yasını tutarken, Hürrem Şah Sultan’dan hesap sormaya gider. Şaşkına dönen Şah Sultan, Nigar’ı susturmaya kararlıdır. Tüm payitahtta kızını arayan Rüstem onu kaçıranın Nigar olduğunu öğrenir. Etrafındaki çember daralan Nigar köşeye sıkışır. Rüstem ile Nigar‘ın hesaplaşması herkesi şok eden bir biçimde sona erer. Hürrem Mehmet’i Manisa sancağına çıkarmakta kararlıdır. Rüstem Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmek için yeni bir tuzak kurarken, bir yandan da Lütfi Paşa‘yı gözden düşürmeye uğraşır. Lütfi Paşa hakkında bir dedikodu yayılmasını sağlar.

Mustafa hakkındaki kuşkuları Süleyman’ı tüketir. Şehzade Mustafa ise babasının gözünde değerini yitirdiğini düşünmektedir. Kardeşlerinin sancak haberiyle rahatlayan Mustafa, Rüstem’in kurduğu tuzağa düşer.

Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar.
Muhteşem Yüzyıl’da Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.

Muhteşem yüzyıl 100. bölüm fragmanı
’nda herkesin aklına ilk gelen Şehzade Mustafanın boğulmazamanı geldiği olacak. Şehzade mustafa tarihte babasının emiri ile boğdurulmuştu. Seferde iken arkadançağıralarak öldürülmüştü. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm ’de bu sahne yavaş yavaş yaklaşıyor. Muhteşem yüzyıl dizisi bölümlerin hızlı geçilmesinden sonra dizinin çabuk biteceği akla gelen ilk gelenlerden oluyor. Sultan süleyman sefere çıkacak ve oğlunu arkasından çağıracak. Zaten rüstem paşa bütün zehirleme çalışmalarını yapıyor. Hürrem etkisi ile rüstem, sultan süleymana yavaş yavaş şehzadenın kuyusunu kazıyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok.

22 Mayıs 2013 Muhteşem yüzyıl özet bölüm canlı star tv kanalını canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin

Sizde Yorum Yapın Fikrinizi Paylaşın...
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


YORUMLAR
  • Volkan Demirel’den derbi yorumu! Sneijder’in şutlarını...
  • Ekmeğin içinden öyle bir şey çıktı ki...
  • Kerem Bursin; Tuvalet bile temizledim
  • Bu sefer de kulağını kesti!
  • Kadir Doğulu’dan sevgilisiyle yeni poz
  • Sneijder’den Hagi itirafı!
  • Şok yarışma!
  • 50 yaşındaki adam beni satın aldı!
  • Elimizde sevişme görüntülerin var!
  • Ölen ninesinden gelen SMS şoke etti!

  Magazin KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON YORUMLAR