DOLAR
 
2.163
EURO
 
2.848
ALTIN
 
89.673
BIST100
 
80.838


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 24.05.2013 21:34

Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefesler tutuldu


Muhteşem yüzyıl özet bölümleri star tv ekranlarında dün akşam yayınlandı.


Muhteşem yüzyıl son bölümde Neler Oldu - Yeni bölüm için nefesler tutuldu

Muhteşem Yüzyıl’da gerilim dolu dakikaların ardı-arkası kesilmek bilmiyor. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacaktır.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok. Kolay bölüm bu akşam ekranlarda.

Mihrimah kızının yasını tutarken, Hürrem Şah Sultan’dan hesap sormaya gider. Şaşkına dönen Şah Sultan, Nigar’ı susturmaya kararlıdır. Tüm payitahtta kızını arayan Rüstem onu kaçıranın Nigar olduğunu öğrenir. Etrafındaki çember daralan Nigar köşeye sıkışır. Rüstem ile Nigar‘ın hesaplaşması herkesi şok eden bir biçimde sona erer. Hürrem Mehmet’i Manisa sancağına çıkarmakta kararlıdır. Rüstem Mustafa‘yı Manisa’dan sürdürmek için yeni bir tuzak kurarken, bir yandan da Lütfi Paşa‘yı gözden düşürmeye uğraşır. Lütfi Paşa hakkında bir dedikodu yayılmasını sağlar.

Mustafa hakkındaki kuşkuları Süleyman’ı tüketir. Şehzade Mustafa ise babasının gözünde değerini yitirdiğini düşünmektedir. Kardeşlerinin sancak haberiyle rahatlayan Mustafa, Rüstem’in kurduğu tuzağa düşer.

Meyhane baskınlarına devam eden Lütfi Paşa, bir hayat kadınını ağır şekilde cezalandır. Bu ceza, Şah Sultan’ın kulağına gidince tartışırlar.
Muhteşem Yüzyıl’da Lütfi Paşa öfkesine yenilince, ölümcül bir hata yapar. Süleyman ise Mustafa hakkında öyle bir karar verir ki, sonun başlangıcı olur.

Muhteşem yüzyıl 100. bölüm fragmanı
’nda herkesin aklına ilk gelen Şehzade Mustafanın boğulmazamanı geldiği olacak. Şehzade mustafa tarihte babasının emiri ile boğdurulmuştu. Seferde iken arkadançağıralarak öldürülmüştü. Muhteşem yüzyıl yeni bölüm ’de bu sahne yavaş yavaş yaklaşıyor. Muhteşem yüzyıl dizisi bölümlerin hızlı geçilmesinden sonra dizinin çabuk biteceği akla gelen ilk gelenlerden oluyor. Sultan süleyman sefere çıkacak ve oğlunu arkasından çağıracak. Zaten rüstem paşa bütün zehirleme çalışmalarını yapıyor. Hürrem etkisi ile rüstem, sultan süleymana yavaş yavaş şehzadenın kuyusunu kazıyor.

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Muhteşem yüzyıl yeni bölüm için star tv ekranlarını açan izleyiciler 1-3 bölüm öncesi özetleri gösteriliyor. Yeni bölüm bu akşam olmayacak gibi gözüküyor. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.  Fakat kesin olan bu akşam muhteşem yüzyıl yeni bölüm yok.

22 Mayıs 2013 Muhteşem yüzyıl özet bölüm canlı star tv kanalını canlı izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/canli-yayin


  << Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Selena Gomez’in çıplak fotoğrafları yayınlandı
  • Bugünün Gazete Manşetleri 03 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Düğünden sonra ilk kez konuştu
  • İstanbul’da ilginç olay!
  • Cansu Deren’nin aylık kazancı dudak uçuklattı
  • 20 yıl sonra Tarkan’la poz verdi!
  • Banyoyu temizlerken...
  • Radamel Falcao Premier Lig’de!
  • İşte Beren Saat’in yeni mesleği
  • Servetini IŞİD’e bağışladı
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  Yerel Haberler
  1 / 10


  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  VİZYONDAKİLER
  Sefer Tası Sefer Tası
  Dom Hemingway Dom Hemingway
  Lal Lal
  Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
  Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
  Mutlak Adalet Mutlak Adalet
  Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
  Aşk Treni Aşk Treni
  İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
  Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  SON YORUMLAR