DOLAR
 
2.168
EURO
 
2.854
ALTIN
 
89.452
BIST100
 
80.754


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 24.09.2013 08:36

Muhteşem Yüzyıl 104. Son Bölüm Tamamı İzle. Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm Fragmanı nezaman Yayınlanacak?MYY STAR

Muhteşem Yüzyıl 104. Son bölüm tamamı izle. Muhteşem Yüzyıl 104. yeni sezon yeni bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 104. yeni bölüm tamamı videosu habergazete.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 104. son bölüm 18 eylül star tv


 Muhteşem Yüzyıl 104. Son Bölüm Tamamı İzle. Muhteşem Yüzyıl Yeni Bölüm Fragmanı nezaman Yayınlanacak?MYY STAR

30HABERGAZETE.COM Muhteşem Yüzyıl 104.  Son bölüm tamamı izle. Muhteşem Yüzyıl 104.  yeni sezon yeni bölümde neler yaşandı? Muhteşem Yüzyıl 104.  yeni bölüm tamamı videosu habergazete.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 104.  star tv


İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Son Sezon 18 Eylül Çarşamba 20.00


Türkiye nin merakla ve ilgi ile izlediği Muhteşem Yüzyıl dizisi son bölümünde heyecan yine doruktaydı. Muhteşem Yüzyıl dizisi yaz sezonunda başlamasına rağmen türk televizyonlarına ve internette en çok  izlenenen çok aranan ve tıklanan diziler arasında yerini buldu.Ekranların tutkusu ve vazgeçilemeyen tutkusu haline gelen dizisi Muhteşem Yüzyıl İlk olarak Star Tv tv de seyircisiyle buluştu ve dizi  macerasına son sürat devam ediyor. Star Tv tv nin  gözdesi Muhteşem Yüzyıl konu olarak Aşk ,entrika ,sevgi, ihanet,birliktelik gibi konuları ile Türkiyedeki seyirci kitlesinde merak uyandırdı.


Muhteşem Yüzyıl yeni bölümleri ile her hafta Salı akşamları kendi gününde  ve saatinde ekranlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve online habergazte.com sitemizde bulabilirsiniz. Her geçen bölümü kaçınılmaz  bir tutku haline gelen Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm de nefesler yine kesilecek gibi…
Türk televizyonlarının rekortmen dizisi haline gelen Muhteşem Yüzyıl  yeni bölümü online sitemizde habergazete.comda…

Muhteşem Yüzyıl 104. yeni  bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların vazgeçilemeyen dizisi Muhteşem Yüzyıl  son bölümde , dizi severler yine unutulmayacak müthiş sahnelere tanıklık etti.Muhteşem Yüzyıl yayınlandığı andan itibaren her hafta en çok izlenenler arasında…

Dizi severler, Bir AşkHikayesi’ı çarşamba  akşamı dizi bittikten sonra bir sonraki haftayı ,yani yeni bölümlerini adeta iple çekiyor. Türkiye nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Yeni Yaz sezonuna müthiş başladı. Türkiye nin aşk  kokan  dizisi Muhteşem Yüzyıl Yeni bölüm merakla bekleniyordu. Muhteşem Yüzyıl 104.Yeni bölümde neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 104. Yeni bölüm 18 Eylül 2013 çarşamba akşamı Star Tv tv  ekranlarından naklen yayınlanacak.


Muhteşem Yüzyıl 104. bölüm yeni sezon ...

46 yıllık hükümdarlığı süresince Osmanlı topraklarını en geniş sınırlarına ulaştıran, sınırları kıtalara ulaşan cihan imparatorluğunu yöneten Kanuni Sultan Süleyman’ın muhteşem yıllarını ve Hürrem Sultan’a olan büyük aşkını anlatan Muhteşem Yüzyıl 4. sezon fragmanı yayınlandı.

İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan dördüncü sezonunda Muhteşem Yüzyıl’ın kadrosu, tıpkı anlattığı dönem gibi gücüne güç katıyor.

Batı’ya İstanbul Antlaşmasıyla egemenliğini kabul ettiren, Doğu’da ise doğal sınırlarına ulaşan ve ekonomik anlamda da güçlenen Osmanlı’nın artık en önemli gündemi taht kavgalarıdır.

Halit Ergenç’in canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman’ın tahtının en güçlü varisi Şehzade Mustafa olarak izlediğimiz Mehmet Günsür’ün yanı sıra yeni sezonunda amansız taht kavgalarıyla izleyicisini ekrana kilitleyecek dizide Şehzade Beyazıd karakterini Aras Bulut İyemli, Şehzade Selim’i karakterini ise Engin Öztürk oynuyor.


MUHTEŞEM YÜZYIL 104. YENİ SEZON YENİ BÖLÜMDE YAŞNANLAR VE TAMAMI

Muhteşem Yüzyıl, son sezonun nefesleri kesecek ilk bölümüyle bu akşam  Star’da ekrana gelecek.  
4. sezonu ile ekrana gelecek diziye yeni dönemde Meltem Cumbul,Berrak Tüzünataç,  Merve Boluğur, Aras Bulut İynemli , Engin Öztürk ve  Sarp Akkaya dahil oldu.


Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!

Aradan geçen onca zamana rağmen Hürrem, intikam ateşiyle yanıyor. Rüstem Paşa’yla birlikte kanlı bir savaşa hazırlanıyor. Taht sancağına şehzadelerinden birini göndermeye karar veren Süleyman ise oğullarını payitahta çağırıyor. Hanedanın kaderini belirleyecek bu seçim için nefesler tutuluyor. Saraya gelen yeni bir cariye ise haremi birbirine katıyor. Beyazıt ve Selim arasındaki rekabet yıllar geçtikçe keskinleşirken, Mustafa’nın gücü artıyor. Oğulları arasında seçim yapmaya çalışan Süleyman herkesi şok eden bir karar veriyor!  

Hürrem kanlı bir oyunun hazırlığındadır!

Aradan geçen zaman Süleyman’ı gittikçe yalnızlaştırırken, öfkesi iyice bilenen Hürrem intikam peşindedir. Rüstem ise Hürrem ve Mihrimah’tan aldığı güç ve çevirdiği entrikalarla vezir-i azam olmuştur. Hürrem’le birlikte kanlı bir oyunun hazırlığındadır.

Selim ve Bayezit arasında sert rüzgarlar...

Cihangir’in kılıç kuşanma töreni için tüm şehzadeler payitahtta toplanır. Seneler sonra bir araya gelen kardeşlerin arasında sert rüzgarlar esmektedir. Özellikle de Selim ve Bayezıt arasında.

Mustafa’nın yeniçeri tarafından coşkuyla karşılanması sarayda büyük yankı uyandırır. Rüstem bunu şehzadenin aleyhinde kullanmaktan çekinmez.  

Saraya  hediye sunulan Venedik’li bir cariye ise güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeker. Bu kadın yalnızca kendisinin değil hanedanın kaderini de değiştirecektir.

Mehmet’in ölümünden sonra boş kalan taht sancağına kimin gideceği merakla beklenir. Hürrem,  oğullarından birinin taht sancağına seçilmesi için elinden geleni yapar. Öyle sırları vardır ki; artık o haremin mutlak iktidarıdır! Süleyman tüm tahminleri alt üst ederek, tahtın yeni varisini açıklar!

104. Bölüm


İşte dizinin 4. sezonunun ilk fragmanından kareler

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl’ ın yeni sezon fragmanından kareler 


Star TV

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl’ ın yeni sezon fragmanından kareler 


Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl’ ın yeni sezon fragmanından karelerMerve Boluğur, “Nurbanu Sultan” rolüyle Muhteşem Yüzyıl’da!

Bu sezonda Muhteşem Yüzyıl’da şehzadelerin taht mücadelesi kadar aşkları da konuşulacak.Yayınlanmaya başladığı ilk günden izleme rekorları kıran, başarılı kadrosuyla adından söz ettiren Muhteşem Yüzyıl yeni sezonunda kadrosuna Merve Boluğur’u da dahil etti.Boluğur dizide, asil bir Venedik’li ailenin kızı ile Osmanlı’ya gönderilen, kölelikten gelerek ilk Valide Sultan olan Nurbanu karakterini canlandıracak.Hürrem Sultan tarafından fark edilerek Şehzade Selim’in haremine giren Nurbanu, Şehzade Selim’in tahta çıkması için, elinden gelen her şeyi yapacak.Güzel oyuncu Merve Boluğur, Nurbanu karakteri ile ilgili Merve Boluğur, “Hayatımın her döneminde, okul yıllarım dahil tarihe her zaman bir merakım vardı. Projeye başlamadan kısa bir süre önce de sultanların hayatlarına dair kitaplar okumaya başlamıştım. Nurbanu da okumak üzere aldığım kitaplar arasındaydı. Osmanlı’ya köle olarak gelse de Venedikli asıl bir ailenin kızı Nurbanu Sultan… Çok akıllı, hırslı bir kadın…” diye konuştu.


Muhteşem Yüzyıl Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl’da!MUHTEŞEM YÜZYIL 104. YENİ SEZON YENİ BÖLÜM FRAGMANI VİDEO

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ SEZON 104. BÖLÜM FRAGMANI 1
Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Xabi Alonso Bayern Münih’e gidiyor
  • Mısır gevreği paketinden çıkan şey şoke etti
  • Dünyanın en uzunu onda
  • Ehliyet alacaklara müjde!
  • Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğraf olay oldu
  • Galatasaray’ın Devler Ligi’ndeki muhtemel rakipleri
  • Kurtlar Vadisi’nde bir ayrılık, bir transfer
  • İspanya güzeli eşcinsel olduğunu açıkladı!
  • İşte Demet Evgar’ın yeni sevgilisi
  • Ünlü oyuncudan kötü haber
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


Ziyaretçi - 352 gün 4 saat önce
muhteşem yüzyılı mahvettiniz.meryem uzerliyi getiremediniz bari uygun bir sıfat koysaydınız..vahide gördüm vallahi de...devamı..
21
80%
5
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
1 / 10


EN SON EKLENEN VİDEOLAR
VİZYONDAKİLER
Sefer Tası Sefer Tası
Dom Hemingway Dom Hemingway
Lal Lal
Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
Mutlak Adalet Mutlak Adalet
Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
Aşk Treni Aşk Treni
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR