DOLAR
 
2.168
EURO
 
2.854
ALTIN
 
89.452
BIST100
 
80.754


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 18.11.2013 09:09

Medcezir 9. Enson Bölüm İzle Medcezir son bölümden şahane kareler

Medcezir 9. Yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlnadı. Star tv nin yeni ve vazgeçilemeyen tutkusu haline gelen Medcezir 9. Yeni bölüm de yine flaşş gelişmeler yaşanıyor. Medcezir 9. Yeni bölüm 15 kasım Cuma akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluşacak. Medcezir habergazete.com da


Medcezir 9. Enson Bölüm İzle Medcezir son bölümden şahane kareler

HABERGAZETE.COM Medcezir 9. Yeni bölümfragmanı ve özeti yayınlnadı.  Star tvnin yeni ve vazgeçilemeyen tutkusu haline gelen Medcezir 9. Yeni bölüm de yineflaşş gelişmeler yaşanıyor. Medcezir 9. Yeni bölüm 15 kasım Cuma akşamı yeni bölümüyleseyirciyle buluşacak.


Medcezir yeni bölüm

Medcezir de dengelerdeğişiyor.  Miranın Yurt dışı dönüşü veyaşadığı hastalık sonucu tamamen Orkun’dan soğumaktadır. Orkun ise mira yıaldatmaya devam ediyor. Orkun son olarak sevgilisi ile buluşmaya gider ve sevgilisininbirlikte sevişirken video kaydından haberi yoktur ve bu onun için büyük birdezavantaj haline gelir.


Mira Orkundan ayrılmakistediğin dile getirir. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Orkun Mira ilebuluşmak ister ve tekrar gönlünü almak derdindedir. Orkun Mirayı tekrarkazanmak için her türlü yolu deniyor ve Miranın annesi Sude ile görüşür Miranınkendisinin telefonlarına cevap vermediğini ve kendisiyle buluşma istemediğinisöyler.


Medcezir 9. Yeni bölümde Orkundan ayrılmanın rahatlığını yaşamaya başlayan Mira artık kelepçelerimdenkurtuldum demesi orkun dan hoşlanmadığını ve yeni den bir arayagelmeyeceklerinin sinyallerini vermektedir.


Mira nın kensindenayrılmasından sonra Orkun adeta deliye dönmektedir . Orkun bu durum karşısındane yapacağı merak konusu? Orkun bu durumu hazmedecek mi yoksa Mirayı tekrarkazanmak için hangi çılgınlıkları yapacağı Medcezir 9. Yeni bölümde cevabınıbulacak.


Orkundan ayrıldıktansonra Mira nın rahatlığa kavuşması yeni gelişmelerinde habercisi olacaktır.Mira ve Yaman arasındaki aşk zaten önceki bölümlerde de belirgin bir şekildebiliniyordu. Mira artık Yaman a olan aşkını itiraf edeceğe benziyor. 


Çünküyaman ile bir araya gelen Mira artık önümde hiçbir engel olmadığın vekelepçelerimden kurtuldum ve artık duygularımı rahat bir şekilde ifadeedebilirim demesi Yaman ve Mira nın aşıkının habercisi olaraknitelendirebiliriz.


MEDCEZİR 9. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK ?

Yaman üniversiteye başlayarak hayatında yeni bir sayfa açar

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir.  Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır. 

Ender için zor karar...

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. 

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır. 

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.


MEDCEZİR 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI VİDEO 15 KASIM 2013

MEDCEZİR DİZİSİ ÖNBİLGİ

Star tv nin yeni ve en çok izlenen dizileri arasına girenMedcezir her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla bekleniyor. Ekranların  sevilen dizilerinden olan medcezir her haftaCuma akşamları star ekranlarından seyircisi ile buluşuyor. Daha yeni olmasınarağmen şimdilerde en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.


Medcezi dizisini sevenler yeni bölümlerini ip çeker gibi herhafta sabırsızlıkla beklemektedirler. Med cezir işlediği aşk, entrika, kıskançlık, zengin kesim ve fakir kesim gibi konularla seyicisinin karşısına çıktı. Medcezir dizisinde adını feriha koydum dizisiyle ünlenen Çağatay Ulusoy ve diziningüzel kızı Serenay Sarıkaya nın aşk hikayesi konu olarak başı çekmektedir.


Med cezir dizsinde Çağatay Ulusoy Yaman adıyla fakir birailenin oğlu ve aynı zamanda üvey bir kötü babanın fakir çocuğu olarak yer alıyor. Yaman abisi Kenan ile birliktepahalı bir arabanın kaçırılması olayına istemeden de olsa abisi Kenan ın zoruile karışır fakat yakalanmaları uzun sürmez ve sorgulanmak üzere ceza evineatılır.


Yaman ve abisi Kenan’a piyangodan bir zengin bir avukatmahkemece verilir. Kenan eski suçları sebebi ve de arabayı çalan asıl Kişi olmasısebebiyle 1 yıl hapse çarptırılır. Yaman ise istemeden olaya karıştığı içinserbest kalır ve zengin ve iyi adam rolündeki selim serez yaman a kol kanat olur. Selim serez ise aynı yaman gibifakir bir aile den geldiği için yamanda kendi gençliğini görmektedir bu yüzdendolayı Yaman’a her türlü yardımı yapar.


Selim serez ise zengin iş adamı Asım Şekip Kaya’nın kızıolan Ender Serez ile evlenerek ve avukat olarak tıpkı yaman gibi fakir biraileden gelip sonra yükseklere kadar çıkmayı başarmış bir kişi rolüyle dizideyer alıyor.


  Yaman selim serezlinin kanatları altınagirerken eşi ender hanım ilk zamanda yamandan hoşlanmsa da yavaş yavaş yamanıoğlu gibi sahiplenmeye başlar. Dizide yaman ve mira aşkı yavaş yavaşalevlenirken bunu hazzedemeyen mira nın sevgilisi Orçun ve yaman arasındakidüşmanlık her geçen gün artmaktadır.


MEDCEZİR OYUNCU KADROSU

Oyuncular/Künye
Yapım: Ay Yapım – Kerem Çatay
Yönetmen: Ali Bilgin
Öykü & Senaryo: Ece Yörenç – Melek Gençoğlu
Çağatay Ulusoy
Yaman Koper
Çağatay Ulusoy

Serenay Sarıkaya
Mira Beylice
Serenay Sarıkaya

Barış Falay
Av. Selim Serez
Barış Falay

Mine Tugay
Ender Serez
Mine Tugay

Hazar Ergüçlü
Eylül Buluter
Hazar Ergüçlü

Taner Ölmez
Mert Serez
Taner Ölmez

Şebnem Dönmez
Sude Beylice
Şebnem Dönmez

Murat Aygen
Faruk Beylice
Murat Aygen

Can Gürzap
Asım Şekip Kaya
Can GürzapKaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Xabi Alonso Bayern Münih’e gidiyor
  • Mısır gevreği paketinden çıkan şey şoke etti
  • Dünyanın en uzunu onda
  • Ehliyet alacaklara müjde!
  • Demet Akalın’ın paylaştığı fotoğraf olay oldu
  • Galatasaray’ın Devler Ligi’ndeki muhtemel rakipleri
  • Kurtlar Vadisi’nde bir ayrılık, bir transfer
  • İspanya güzeli eşcinsel olduğunu açıkladı!
  • İşte Demet Evgar’ın yeni sevgilisi
  • Ünlü oyuncudan kötü haber
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
1 / 10


EN SON EKLENEN VİDEOLAR
VİZYONDAKİLER
Sefer Tası Sefer Tası
Dom Hemingway Dom Hemingway
Lal Lal
Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
Mutlak Adalet Mutlak Adalet
Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
Aşk Treni Aşk Treni
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR