DOLAR
 
2.096
EURO
 
2.819
ALTIN
 
87.885
BIST100
 
82.855
Cumhurbaşkanlığı Seçimi


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 27.11.2013 00:58

Aybike ve Anıl Üflediler Söndüm şarkısını söylediler izle

Aybike ve Anıl O Ses Türkiye Performansı Üflediler Söndüm şarkısı Düellosu Murat Boz Takımında Dev Düello Kim Elendi? O Ses Türkiye Anıl ve Aybike Üflediler Söndüm şarkısı İle Düello Yaptılar. Murat Boz Takımından Kim elendi?


Aybike ve Anıl Üflediler Söndüm şarkısını söylediler izle

HABERGAZETE.COM Aybike ve Anıl O Ses Türkiye Performansı Üflediler Söndüm şarkısı  Düellosu Murat Boz Takımında Dev Düello Kim Elendi? O Ses Türkiye Anıl ve Aybike Üflediler Söndüm şarkısı İle Düello Yaptılar. Murat Boz Takımından Kim elendi?


Aybike ve Anıl O Ses Türkiye Performansı Üflediler Söndüm şarkısı  Düellosu Murat Boz Takımında Murat Boz o ses türkiye yarışmasında yoluna ANIL ile devam etmek istediğini söyledi.

Aybike için ise diğer juri üyeleri takımına almak için düğmeye basmadılar ve aybike oses türkiye yarışmasına veda etti.O ses türkiye yarışmasında büyük düelloler başladı. Osestürkiye şarkı yarışması 26 kasım cumartesi bugün takımların elemeleryapılacak.O ses türkiye şarkı yarışması 26 kasım salı günü star tv denyayınanacakolan O ses türkiye in bugünkü bölümünde yine elemeler yaşanacak

 

O ses türkiye türkiye şarkı yarışmasında bugün Ebru gündeş,Hadise, Murat boz ve Gökhan dan oluşan muhteşem sanatçılarıntakımlarındanoluşan O ses türkiye yarışmasında elemeler geçen hafta başlamıştıve bu akşamyine juri üylerinin takımlarından oluşan adaylar arasında yineelemeleryaşanacak.

 

O ses türkiye şarkı yarışmasında hem seyircilerhemdetelevizyonları başında izleyenler büyük elemeri her hafta olduğu gibi buakşamyine heyecan dolu bir şekilde izleyerek bu olaya tanıklık edecekler. Osestürkiye 26 kasım 2013 salı yeni bölümde hangi takımlar kimlereleneceklermerak konusu?


O ses türkiye türkiye şarkı yarışması 26 kasım salı2013bugün hangi juri üyesinden hangi takımından kimler elenecekhabergazete.comyönetimi olarak an ben an siz değerli okuyucularımızlapaylaşacağız. O sestürkiye bugünkü yeni bölümde kim hangi şarkı ile elendi kimhangi şarkı ileyoluna devam etti online sitemizde mevcuttur.

 

O ses türkiye 26 kasım 2013 salı yeni bölüm elemeribüyükheyecana yol açacak. O ses türkiye acun ılıcanın sunduğu O ses türkiyebüyükdüellolar devam edecek ve kimlerin eleneceği meçhul işte 26 kasım o sestürkiyeşarkı yarışmasından elenenler ve yoluna devam edenler


Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

 • Putin’in kızına büyük tepki!
 • Bayram’da hava nasıl olacak? (Meteoroloji açıkladı...)
 • Koruyucu babasından hamile kaldı!
 • Alex De Souza isyan etti!
 • Kurduğu internet sitesiyle değişti.
 • Yeşilçam bir yıldızdan daha yoksun kaldı!
 • Arda Turan için görüşmeler başladı!
 • Bu tarihten itibaren yasak!
 • Akalın; Zamanında büyük görgüsüzlükler yaptım
 • Kedi kız gerçek oldu
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
1 / 10


EN SON EKLENEN VİDEOLAR
VİZYONDAKİLER
Sefer Tası Sefer Tası
Dom Hemingway Dom Hemingway
Lal Lal
Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
Mutlak Adalet Mutlak Adalet
Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
Aşk Treni Aşk Treni
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR