DOLAR
 
2.136
EURO
 
2.956
ALTIN
 
89.284
BIST100
 
72.399


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 20.12.2013 19:39

O SES TÜRKİYE Son Bölüm Tüm Performansları neler yaşandı 17-18 Aralık Pazartesi ve Salı

O SES TÜRKİYE Son Bölüm Tüm Performansları neler yaşandı 17-18 Aralık Pazartesi ve Salı . o ses türkiye performansları kimler elendi kimler yoluna devam etti?


O SES TÜRKİYE Son Bölüm Tüm Performansları neler yaşandı 17-18 Aralık Pazartesi ve Salı

HABERGAZETE.COM O SES TÜRKİYE Son Bölüm Tüm Performansları neler yaşandı 17-18 Aralık Pazartesi ve Salı . o ses türkiye performansları kimler elendi kimler yoluna devam etti?


 Ersin Olmadı Yar Şarkısı Rakibi Onur düello yaptılar. 

O ses Türkiye yarışmasında heyecan her hafta kaldığı yerden aynen devam etmekte. O ses Türkiye yarışması 17 aralık Salı akşamı tüm performanslarıyla göz doldurdu.

O ses Türkiye 17 aralık Salı akşamı düellolarda gündem damga vuran isimlerden biride Gökhanın takımında olan Ersin oldu. Ersin Müslüm Gürses in şarkısı olan Olmadı Yar adlı şarkıyı un söyledi ve tüm herkesi adeta büyüledi.

Ersin Olmadı Yar şarkısıyla hem jüriyi hemde o ses türkiye stüdyosuna gelen tüm seyircileri etkilemeyi başardı.Ersin Olmadı yar şarkısıyla sahneye çıkarkan Rakibi düelloda Onur ile karşılaştı.

Ersin o ses Türkiye de onur ile karşı karşıya geldi. Onur ve Ersin söyledikleri şarkılarla Gökhana zor anlar yaşattı. Gökhan kimi eleyeceği konusunda oldukça zorlandı.

Gökhan bu ikili arasından kimin eleneceği konusunda zorlansada ve O ses Türkiye şarkı yarışmasında YolunaErsin ile devam etmek istdiğini söyledi.
Derviş Küçük Emmoğlu Şarkısı ve Şadi Kızıl Mavi 

O ses Türkiyeyarışmasında heyecan her hafta kaldığı yerden aynen devam etmekte. O sesTürkiye yarışması 17 aralık Salı akşamı tüm performanslarıyla göz doldurdu.


O ses Türkiye 17aralık Salı akşamı düellolarda gündem damga vuran isimlerden biride Murat bozun takımında olan Derviş oldu. Derviş Küçük Ferdi Tayfur un şarkısı olanEmmoğlu şarkısıyla herkesi büyüledi.


Derviş küçükEmmoğlu şarkısıyle hem jüriyi hemde o ses türkiye stüdyosuna gelen tümseyircileri etkilemeyi başardı. Derviş Emmoğlu şarkısıyla sahneye çıkarkanRakibi düelloda Şadi ilekarşılaştı.


Derviş o sesTürkiye de Şadi ile karşı karşıya geldi. Şadi ise kızıl mavi adlı şarkıylasahneye çıktı. Şadi de aynı Derviş gibi Kızıl adlı şakıyla muhteşem birperformans sergiledi.


Murat boz buikili arasından kimin eleneceği konusunda oldukça zorlandı ve O ses Türkiyeşarkı yarışmasında Yoluna Derviş küçük ile devam etmek istediğini söyledi.
Cemal&Soysal ve Hızır O Ses Türkiye Performansı Hayde veCevapsız  sorular şarkılarıyla Düello yaptılar. 

O ses türkiyeşarkı yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da muhteşem düellolar yaşandı.Gökhanın Takımından Güçlü sesleri olan Cemal ve Soysal ikizler ile Hızırdüellosu yaşandı.


O ses türkiye 16aralık 2013 Gökhan ın takımından Cemal ve Soysal ile Hızır Düellosu yaşandı.Her iki yarışmacıda muhteşem performansı ile Gökhanı oldukça zora soktular.


Hızır cevapsızsorular  şarkısıyla sahneye çıktı vesöylediği şarkı ile göz doldurdu. O ses türkiye 16 aralık bire bir düllolardaCemal ve Soysal Karadenizli ikiz kardeşler ise  bu haftaki Hayde şarkısıyla herkesi coşturdu. Gökhanbu ikili arasında o ses Türkiye yarışmasında çok zorlandı ve yine kararını verdi.


O ses Türkiye16aralık 2013 pazartes günkü cemal &soysal ve Hızır düellsoyla Gökhantakımından Yoluna İkiz Kardeşler olan Cemal ve Soysal ile devam etmekistediğini söyledi.
Yasin Ay ve Ali Topal O Ses Türkiye Performansı Şeytan ve Dilek taşı adlı şarkılarıyla Düello yaptılar. 

O ses türkiyeşarkı yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da muhteşem düellolar yaşandı. Hadisenin Takımından Güçlü sesler olan Yasin ay ve Ali topal düellosu yaşandı.

O ses türkiye 16aralık 2013 Hadise ın takımından yasin ve ali Düellosu yaşandı.Her iki yarışmacıda muhteşem performansı ile hadiseyi oldukça zora soktular.

Yasin ay Şeytan  şarkısıyla sahneye çıktı vesöylediği şarkı ile göz doldurdu. O ses türkiye 16 aralık bire bir düllolarda Ali Topal ise Dilek Taşı ise dilek taşı şarkısını seslendirdi. 

O ses Türkiye16aralık 2013 pazartes günküYasin ay ve Ali Topal düellsoyla Hadiseintakımından kim gitti. Hadise ise Yoluna Yasin ile devam etmek istedi.O ses Türkiye de Nur cennet uçar ve Müge Düllosu Yaşandı.

O ses türkiyeşarkı yarışması her hafta olduğu gibi bu hafta da muhteşem düellolar yaşandı.

O ses türkiye 16aralık 2013 Gökhan ın takımından Nur cennet uçar ve Müge Düellosu yaşandı. Heriki yarışmacıda muhteşem performansı ile Gökhanı oldukça zora soktular.

Müge Gönülşarkısıyla sahneye çıktı ve söylediği şarkı ile göz doldurdu. O ses türkiye 16aralık bire bir düllolarda Müge nın bu haftaki rakibi Nur cennet uçar ise gülümbenim adlı şarkıyla çıktı.

Gökhan bu ikiliarasında o ses türkiye 16 aralık 2013 pazartes günkü düelloda yoluna Nur cennet ile yoluna devam etmek istediğini söyledi.Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

 • Samsung Galaxy S5’in bilmediğiniz 10 gizli özelliği!
 • Galatasaray’dan son dakika Kasımpaşa maçı açıklaması!
 • Drogba’nın adresi belli oldu!
 • Kardeş yamyamlar dehşet saçtı!
 • Burak Özçivit’e kadın hayranlarından büyük şok!
 • Victor Hugo’nun Hz. Muhammed hakkındaki dizeleri!
 • Vasfiye Teyze; iyi olamak için...
 • Demet Akalın’ın kızı hira’dan selfie pozu
 • Dünya bu fotoğrafı konuşuyor
 • Twitter’dan Nasuh Mahruki Cinayeti
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
EN SON EKLENEN VİDEOLAR
 • Bu gökdeleni kimin yaptığına inanamazsınız!

 • Hafta sonu hava nasıl olacak?

 • Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları

 • Seda Sayan 8. kez evleniyor işte eskittiği kocaları

 • Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi

 • Paha biçilemeyen tarih

 • Biri 12 yaşında anne, diğeri 13 yaşında baba oldu!

 • Halit Ergenç’in sakalları Bergüzar Korel’i çıldırttı

 • 2014 Ehliyet sınavında yeni düzenleme

 • Dünya bu olaya kitlendi

1 / 10


VİZYONDAKİLER
Mavi Ring Mavi Ring
Soğuk Soğuk
Ammar: Cin Tarikatı Ammar: Cin Tarikatı
Hazine Avcıları Hazine Avcıları
Non-Stop Non-Stop
Düğün Dernek Düğün Dernek
Meddah Meddah
Binlerce Kez İyi Geceler Binlerce Kez İyi Geceler
Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent
Adalet İçin Adalet İçin
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR