DOLAR
 
2.216
EURO
 
2.867
ALTIN
 
87.944
BIST100
 
77.821


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 27.12.2013 16:37

ŞAHİN KENDİRCİ Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. TUR PERFORMANSI İZLE Seni Sana Bırakmam Şarkısı Stüdyoyu Şenlendirdi!


Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci Seni San Bırakmam şarkısıyla herkesi büyüledi. Şahin kendirci seni sana bırakmam şarkısı ve muhteşem performansı ile yine jurinin ve herkesin gönlüne taht kurdu.


ŞAHİN KENDİRCİ Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. TUR PERFORMANSI İZLE Seni Sana Bırakmam Şarkısı Stüdyoyu Şenlendirdi!

HABERGAZETE.COM (özel haber) Yetenek Sizsiniz Türkiye Şahin Kendirci Seni San Bırakmam şarkısıyla herkesi büyüledi. Şahin kendirci seni sana bırakmam şarkısı ve muhteşem performansı ile yine jurinin ve herkesin gönlüne taht kurdu.


Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 aralık 2 tur elemelerindemuhteşem performanslar her hafta olduğu gibi bu haftada  herkese eğlence dolu anlar yaşattı. Yeteneksizsiniz Türkiye 22 aralık Pazar günkü 2 tur elemeler yani yarı final içinkapışan yarışmacılar her biri ayrı bir lezzetle seyirci önüne çıktılar.


Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında Şahin Kendirci rüzgarıesmeye devam ediyor. Şahin Yetenek sizsiniz Türkiye de 2. Turunda Seni sanabırakmam şarkısıyla yine muhteşemdi yine büyüledi ve yine şarkı sonundaduygulandı. Şahin kendirci İbrahim Tatlıses in seni sana bırakmam adlı parçayıseslendirdi.


Yetenek sizsiniz Türkiye nin altın sesi olan Şahin kendircisöylediği şarkı ile yine herkesi bambaşka büyüledi ve herkesi kendisine hayranbıraktı.  Şahin kendirci bir öncekiperformansta hem juri tarafından hemde stüdyoya gelen seyirciler tarafından çokbeğenildi ve 3 evetler 2 tura kaldı.


Şahin kendirci 2. Turda da bir üst tura çıkmak için yinemuhteşem bir performans sergileyerek herkesin gönlüne taht kurdu. Şahin kendircibir önceki performansta  söylediğiarabesk şarkı ile herkes adeta şaşkına döndü.


Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasında Adana dan katılanküçük yarışmacı Şahin kendirci Söylediği Arabesk şarkıları olan İbrahim Tatlısesten mutlu ol yeter şarkısıyla tüm seyirciler ve juri üyeleri şoke olmuştu. Bu şarkıdansonra seyircilerden bir daha bir daha istekleri üzerine ve jurinin de isteğiüzerine şahin kendirci ikinci şarkı olan zoruna mı gitti gardaş şarkısınısöyledi ve özellikle Hülya Avşar tarafından çok beğenildi ve sahneye çokbeğendiği için kalem attı.


Yetenek sizsiniz Türkiye de şahin kendirci  performanstan sonra da hem internet ortamındahem de eğlence programlarına katıldı. Şahin kendirci eser yenenler oğuzhan koçve İbrahim büyükak ın sunduğu 3 adam programına katıldı ve 3 adam programındada söylediği şarkılarla büyük beğeni topladı.


Yetenek sizsiniz Türkiye yarışmasına katılan duygusal çocukadanalı şahin kendirci 22 aralık yetenek sizsinizin 2. Turunda da harikaarabesk şarkılarına devam etti. Şahin kendirci bu turda da şarkısını söylerkenduygusal anlar yaşadı. Şahin kendirci söylediği kadrimi kıymetimi sana olan sevgimi olan seni sana bırakmam adlı şarkıyı söyledi ve tüm izleyenler tarafından bir kez daha istendi.

Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik
  • İnsanlık ölmüş dedirten olay
  • iPhone 6 ön siparişlerini iptal etti
  • Böyle isim mi olur demeyin!
  • Galatasaray Devler Ligi’ne özel tasarlanan formasını tanıttı
  • Dehşete düşüren iddia!
  • Bugünün Gazete Manşetleri 16 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Günün kahreden fotoğrafı!
  • Meryem Uzerli’nin partner sorunu!
  • Quaresma, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında olay iddia!
  • İbrahim Tatlıses’i çıldırtan iddia!
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


Ziyaretçi - 242 gün 12 saat önce
Olm Ya Sen ne aynışaydayım seni doğuran anne ve baba bir melek allah sana tüm diklerlerinle yyardım etsin
0
0%
0
Ziyaretçi - 264 gün 2 saat önce
ADM GİBİ ADAM
3
60%
2
Ziyaretçi - 266 gün 2 saat önce
çok güzel şarkıya çok seviyorum senin yaanında olsaydım geşke şahin kendiriçi
4
40%
6
Ziyaretçi - 267 gün 5 saat önce
super oldu son bolum
4
40%
6
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
EN SON EKLENEN VİDEOLAR
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON YORUMLAR