DOLAR
 
2.136
EURO
 
2.956
ALTIN
 
89.284
BIST100
 
72.399


Sağlık

Yorumlar     Haber Tarihi : 21.01.2014 16:44

Burun Ameliyatı Fiyatları 2014 yılında nasıl değişti?

Burun şeklinizi beğenmiyorsunuz, burun tıkanıklığı probleminiz var ve aynı seansta estetik burun ameliyatı da olmak istiyorsunuz.


Burun Ameliyatı Fiyatları 2014 yılında nasıl değişti?

Bu Bir Reklamdır

Burun şeklinizi beğenmiyorsunuz, burun tıkanıklığıprobleminiz var ve aynı seansta estetik burun ameliyatı da olmakistiyorsunuz. Peki, doktorunuz kim olacak, doktor seçimi yaparken nelere dikkatetmelisiniz?

Burun ameliyatı olmaya karar verdiğiniz zaman ilkönceliğiniz iyi bir cerrah ile iletişime geçmek olmalıdır. Ameliyatın fiyatı enson sırada olmalı, çünkü burun estetiği ameliyatı her cerrahın aynı yaptığı‘standart’ bir ameliyat değildir.

Burun ameliyatıher hasta için özel bir planlama gerektiren bir ameliyat türüdür. Bu ameliyatıdiğer ameliyatlardan ayıran en büyük fark ameliyat öncesi ve sonrası her aşamadacerrahın özel ilgisi ve hasta ile sağlıklı bir diyalog gerektiren bir süreçolmasıdır.

Ameliyat olma düşüncenizi netleştirdikten sonra doktorunuzlayaptığınız ilk görüşmede başlayan bu süreçte doktorunuz ile iletişiminiz büyükönem taşır. Burun ameliyatısonucunda hastanın görünümünün geliştirilmesi, hastanın ve doktorun sonuçtanmemnun olması önemlidir. Bu yüzden ameliyat öncesi doğru doktoru seçmek hemsağlığınız hem de burnunuzun gelecekteki görünümü açısından özellikle dikkatedilmesi gereken bir husustur.

Burun ameliyatı yapacak doğru doktoru bulmanız için ensağlıklı yöntemlerden biri çevrenizde daha önce burun ameliyatı olmuş olan insanlarla konuşmanız ve onlarıntavsiyelerini dikkate almanızdır.

Burun ameliyatı konusunda uzman olmuş ve niteliklioperasyonlar gerçekleştirmiş birçok cerrah, yeni eski hastalarının tavsiyesiile kendilerine gelen yeni hastalarına da başarılı ameliyatlar uyguluyor.

Daha önce burunameliyatı geçirmiş birinden ameliyatın tüm aşamaları ve doktor hakkındadetaylı bilgi alabilirsiniz. Doktorun hasta ile kurduğu diyaloğun ne kadar iyiolduğu ve hastanın tatmini daha ilk cümlesinden, doktorundan bahsederken yüzünün aldığı şekilden net bir şekilde belliolacaktır.

Burun ameliyatı için doktor seçiminde yardımcı olabilecekbir diğer yol ise başka branşlardan tanıdığınız doktorlara veya sağlık sektöründeçalışan kişilere danışmaktır.Bu kişiler işleri gereği devamlı hastane ortamındaolduğu için hangi ameliyatı kimin iyi yaptığını daha iyi bilirler.Doktoruntecrübesi ve becerisi konusunda sizin için iyi bir rehber olabilirler.

Bu yöntemlerin dışında doktor seçimi yaparken kullanılan enyaygın yöntem ise internetten araştırma yapmaktır. Tüm hastalıklar, ameliyatlarve doktorlar hakkında detaylı bilgiler sunan internette yapacağınızaraştırmalar, okuyacağınız yorumlar burunameliyatı için uygun doktoru seçmenizde yardımcı olacaktır.

Son yıllarda sayıları hızla artan estetik merkezleri veestetik ameliyatları gerçekleştiren doktorlara ait birçok web sitesi bulunuyor.Bu sitelerin hasta bilgilendirme kategorilerinde yapılan operasyon türlerinihakkında aydınlatıcı bilgiler de mevcut.

İnternet burunameliyatıolmak isteyenlerin bilgilenmesi açısından yararlı bilgiler içersede uzman kişilerce hazırlanmayan web sitelerinin burun ameliyatı olmakisteyenleri yanlış bilgilerle yönlendireceği de unutulmamalıdır.Güven vermeyensitelerden elde edilen bilgiler eşliğinde doktor seçimi yapmak sıkıntıdoğurabilir. Bu noktada estetik burun ameliyatı yapacak bir doktor ile ortalamaözellikleri kendi süzgecinizden geçirerek değerlendirmenizde fayda var.

 

Estetik burunameliyatı günümüzde hem kulak burun boğaz branşının üst ihtisası olanestetik yüz cerrahisi branşı tarafından hem de genel plastik cerrahlartarafından yapılan bir operasyon türü olarak biliniyor. Türkiye’de de buameliyatı çok iyi yapan kulak burun boğaz uzmanları olduğu gibi plastikcerrahlar da mevcut. Ama her şeyden önemlisi plastik cerrah veya kulak burunboğaz uzmanı olsun estetik burun cerrahisi konusunda önemli olan, cerrahın kişiseltecrübeleri, estetik anlayışı ve el becerisidir. Doğal olmayan, yüzün diğerunsurlarıyla uyumlu olmayan, burunun yapısal bütünlüğünün muhafaza edilmediği,uzun dönemde eğrilik ve düzensizliklerin oluştuğu bir burun başarılı bir sonuçolarak değerlendirilmeyecektir.

Burun ameliyatı konusunda nitelikli bir cerrah ile bu süreciyürütmeyi düşünüyorsanız burun estetiği ve burun ameliyatı ilgili uzmanı Prof.Dr. Selçuk İnanlı’nın web sitesini http://www.selcukinanli.com/ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu Bir Reklamdır

Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Kadir Kurdoğlu

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

 • Whatsapp yüzünden canından oldu!
 • Diyanet’ten geçici dövme açıklaması
 • Bacaklarını topla kampanyası
 • Muhteşem Yüyıl şehzadeleri çapkınlık turunda fena yakalandı
 • Sultan Vahdettin görüntüsü ilk kez yayınladı
 • Demet Akalın’ın eşinden frikik önlemi
 • Görenler şoke oldu!
 • Galatasarayın rakibi belli oldu
 • Bugünün Gazete Manşetleri 18 Nisan Gazete Önsayfaları
 • Facebook, Van’daki kullanıcılarını şaşırttı.
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
EN SON EKLENEN VİDEOLAR
 • Hafta sonu hava nasıl olacak?

 • Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları

 • Seda Sayan 8. kez evleniyor işte eskittiği kocaları

 • Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi

 • Paha biçilemeyen tarih

 • Biri 12 yaşında anne, diğeri 13 yaşında baba oldu!

 • Halit Ergenç’in sakalları Bergüzar Korel’i çıldırttı

 • 2014 Ehliyet sınavında yeni düzenleme

 • Dünya bu olaya kitlendi

 • Dua eden köpekler tık rekoru kırıyor!

1 / 10


VİZYONDAKİLER
Mavi Ring Mavi Ring
Soğuk Soğuk
Ammar: Cin Tarikatı Ammar: Cin Tarikatı
Hazine Avcıları Hazine Avcıları
Non-Stop Non-Stop
Düğün Dernek Düğün Dernek
Meddah Meddah
Binlerce Kez İyi Geceler Binlerce Kez İyi Geceler
Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent
Adalet İçin Adalet İçin
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR