DOLAR
 
2.177
EURO
 
2.888
ALTIN
 
89.422
BIST100
 
79.025


Siyaset

Yorumlar     Haber Tarihi : 04.03.2014 14:51

BAŞBAKAN Erdoğan Adıyaman Konuşması 4 Mart Ak Parti Mitingi

Başbakan Erdoğan Adıyaman konuşması 4 mart 2014 salı. Başbakan Erdoğan 4 Mart 2014 salı Adıyaman AK Parti mitinginde halka hitap etti. Başbakan Erdoğan Adıyaman’dan satıbaşları..


BAŞBAKAN Erdoğan Adıyaman Konuşması 4 Mart Ak Parti Mitingi

HABERGAZETE.COM Başbakan Erdoğan Adıyaman konuşması 4 mart 2014 salı. Başbakan Erdoğan 4 Mart 2014 salı Adıyaman AK Parti mitinginde halka hitap etti. Başbakan Erdoğan Adıyaman’dan satıbaşları..


Erdoğan’ın Adıyaman mitingi öncesi halk adeta akın etti!Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman’da halka hitap etti. Paralel yapıya ve muhalefeti yerden yere vurdu. AK Parti’ye geçeceğim yalanı ile oy toplayan sahtekar adaylara sakın inamayın çağrısında bulundu...


İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları...


3 AYDA ELLERİ AYAKLARINA DOLAŞTI
İftira atan cezasını çeker. Namuslu insana leke bulaştırmaya çalışan o lekeyi eline yüzüne bulaştırır.Rabbim bu nifakı bu tuzağı darmadağın etti. Bizimle ilgili yalanlar söyleyenler şimdi buna mahçup oluyorlar.Pensilvanya’da bir zat var biliyorsunuz değil mi? Bize iftira atmaya çalıştılar. 3 ayda elleri ayakları dolaştı. Maskerleri düştü.


Cebrail parti kursa desteklemem diyen zat şu anda CHP’yi destekliyor, istikamet çiziyor, kukla gibi idare ediyor.
Bunlara gönül veren kardeşlerime sesleniyorum ’Hala 2 elinizi başınızın arasına alıp ben ne yaptım demeyecek misiniz?

TÜRKİYE DEĞİL Mİ O ZATIN ANAVATANI?
Şimdi AK Parti iktidarı kızların başörtülü olarak üniversiteye girmelerinin önünü açtı. Başörtülü başı açık el ele beraberce bu ülkede yaşayabiliyor. Bundan mı rahatsız oldunuz. Eğer gücünüz varsa gidin partinizi kurun bize öyle gelin. Türkiye değil mi o zatın vatanı? Amerika değilse vatanı Türkiye’ye dönsün. Pensilvanya’daki gelsin partinin başına geçsin beraberce boyunuzun ölçüsünü alın. Türkiye’yi karıştırmasın. Yoksa ona da mı kumpas kurdular. 30 Mart işte bu oyunları bozmanın tarihidir.Pensilvanya’daki iftira ve fitne şebekesi, önce CHP’yi dizayn etti. Adıyaman’a gelirken o pankartları görünce gurur duydum.


SENDEN OLSA OLSA TAHTAKALE’DE KASETÇİ OLUR
Çamur siyasetiyle bize iftira atmaya kalkıştılar.Etrafta biliyorsunuz ’Çarkçı Kemal’ diyorlar. Geçenlerde söyledim senden bir şey olmaz dedim.30 Mart’ta bizim onlara siyasi bir tokat atmamız lazım.Bu bay Kemal sabah söylediğini, öğlen söylediğini akşam bizzat kendisi yalanlıyor.

3 yıl önce bir TV progrmaına çıkmış bu kasetleri kim veriyor diye soruyor. Ve Başbakan’ı dinleyen derin devlet kim diyordu. Savcı suç işliyor diyordu. Şimdi bunları yapan savcılara, internete servis edenlere sahip çıkıyor. Çark etmek bunun fıtratında var.

Cemaat saydamlaşsın diyor. Ne zaman 2012 yılında. Şimdi ne yapıyor. Bundan ancak Tahtakale’de kasetçi olur. O gitsin kasetçi olsun kasetçi.

SARIGÜL’E ASIL YUMRUK SANDIKTA VURULACAK
Bunların İstanbul adayını gördünüz değil mi? Trabzonlular gecesinde bir vatandaşı yumrukluyor. Halk onu sandıkta yumruklayacak.

Artık onların kurduğu tezgahlar yıkıldı. Şimdi bunun hesabını verecekler. Önce sandıkta sonra biz hukuk karşısında hesabını soracaklar.

Ey CHP, diktatör senin kendi içinde. Kim İnönü. İtalya’da Mussolini iktidar olduğunda ilk tebrik eden olmuştur.
Bizim şu ana kadar yaptığımız yatırım 6,3 kattrilyon. Niye bizim Adıyaman’a aşkımız var. Bu adımları çok daha modern Adıyaman için attık.

Bir yıldır Allah’a hamdolsun şehit haberi gelmiyor. Birliğimizi beraberlğimizi bozmaya kalkışanlara karşı Adıyaman dik durdu. Artık silahlar değil siyaset konuşuyor Adıyaman’da. 

Türkiye’yi daha da rahatlatacak adımlar attık. Siyasi partilerde isteyenlerde eş başkanlık getirdik. Siyasi partilere bütçeden alınacak yardımı genel seçimde yüzde 7 barajını yüzde 3 indirdik.

Kurban dersinin toplamında tekeli kaldırdık.İşte bu çetelerde örgütlerle mücadele ederek önümüzdeki bariyalleri kaldırarak mücadele edeceğiz. Birliikte Türkiye olacağız.
Haberin Devamı


SAKIN İNANMAYIN
Adıyaman seçimlerde inşallah sandıkları patlatacak.Bazı adaylar AK Parti’den aday olamayınca ben seçilince AK Parti’ye katılacağım diyormuş. Sakın inanmayın. AK Parti’nin adayı AK Parti’den aday olur. Onlar sahtekarlar. Bu MHP’nin, CHP’nin geçmişi kirli. Biz geldiğimizde bankalar batmıştı.

Hüsrev Kutlu kardeşimi sizlere emanet ediyorum. İnşallah daha güçlü çıkarak yola devam edeceğiz. Durmak yola devam edeceğiz.

Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Adnan Çelik

<< Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Kerem Bursin’in sevgilisi kıskançlık krizine girdi
  • Transfer bombası patladı!
  • Karınla ilişkiye girdim, boşa ben alayım!
  • Numaramı verirsem Prandelli’yi kovarlar
  • Hayat’ın muhteşem değişimi
  • Kim demiş kadınlar ayakta tuvaletini yapamaz diye!
  • Podolski Galatasaray’da!
  • Ünlü model müslüman oluyor!
  • Fenerbahçe resmi teklifi yaptı! Bomba patlıyor
  • Lady Gaga’nın ‘Beni bırakma’ dediği Türk
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Yerel Haberler
1 / 10


EN SON EKLENEN VİDEOLAR
VİZYONDAKİLER
Sefer Tası Sefer Tası
Dom Hemingway Dom Hemingway
Lal Lal
Aşk Bilmecesi Aşk Bilmecesi
Sıfır Teorisi Sıfır Teorisi
Mutlak Adalet Mutlak Adalet
Sensiz Olmaz Sensiz Olmaz
Aşk Treni Aşk Treni
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 İnanılmaz Örümcek-Adam 2
Şanslı Sayılar Şanslı Sayılar
EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON YORUMLAR