DOLAR
 
2.216
EURO
 
2.867
ALTIN
 
87.944
BIST100
 
77.821


Magazin

Yorumlar     Haber Tarihi : 26.03.2014 17:17

Muhteşem Yüzyıl’ın Erkekleri Rengarenk!


STAR TV’de reyting rekorları kıran fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl finale hazırlanıyor.Muhteşem Yüzyıl dizisinin 9 yakışıklı oyuncusu GQ dergis


Muhteşem Yüzyıl’ın Erkekleri Rengarenk!


HABERGAZETE.COM- Star TV’nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın yakışıklıerkek oyuncuları GQ Dergisi için poz verdi. Dizinin yakışıklıları, Halit Ergenç, Mehmet Günsür, Ozan Güven, SerkanAltunorak, Sarp Akkaya, Aras Bulut İynemli, Engin Öztürk, Tolga Sarıtaş veSelim Bayraktar’dan oluşan dokuz kişilik grup samimi açıklamalarda da bulundu.

 

ONLARI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ İŞTE MUHTEŞEM YÜZYIL OYUNCULARI FOTO GALERİ TIKLA


Kanuni Sultan Süleyman’ı canlandıran Halit Ergenç’insakalına bakıp, "Hayat nasıl da su gibi akıp geçiyor" şeklindedüşünmekten alamıyor insan kendini.

 Haberin DevamıHALİT ERGENÇ: UZUN VE ZOR BİR İŞTİ

 

Projenin en başından en sonuna görev almış yegâne kişi olan Halit Ergenç; bu sakalları değirmende değil, seferlerde ve haremde ağarttı malum. Dizi finale doğru ilerlerken halet-i ruhiye ne âlemde? "Yordu tabii, uzun ve zor bir işti" diyor: "Bizi pek çok noktada zorladı ama bir sürü de şey öğrendik. Sanki hiç bitmeyecekmiş gibi yaşıyorum. Son bölümler en çok asılmamız, temponun en yüksek olması gereken bölümler. Maratonun son düzlüğü; hepimiz depara kalkacağız. Bu işten alnımızın akıyla çıkacağız. Durumumuz bu."

 

OZAN GÜVEN: EZBERİMİZDEN ÇIKIP BİR ŞEY YAPMIYORUZ TARİH SÖZ KONUSU

 

Ozan Güven, “Bizim yerimize başka bir kast olsaydı yine aynı şey olacaktı elbet, işin çapı o” diyor: “Ecnebi babalar iki ayda, dört katı bütçeyle, rahat rahat çekiyorlar bunu; üstelik 140 dakika da değil. Burada yapılana mucize olarak bakıyorlar. Amerika’dan, Avrupa’dan herhangi bir oyuncuyu getir buraya, yapsın hadi. Bir kere duygu olarak ağır bir iş, canlandırdığımız karakterlerin sorumluluğu var. Ezberimizden çıkıp bir şey yapamıyoruz; tarih söz konusu.”

 

MEHMET GÜNSÜR: KAFALAR FARKLI

 

Mehmet Günsür, "Kafalar farklı, daha vahşi bir dönem" diyor: "O devirde yaşayan bütün insanlar da dönemin vahşetinden nasibini alıyor. Bir de saray ve hanedan kafasını bugünün kafasıyla algılamak zor. Tabii ki özünde baba-oğul-kardeş ilişkileri var ama bu ilişkileri etkileyen dış faktörler farklı. Sancak beyi ya da müstakbel padişah olmak gibi tuhaf dinamikler var. 

Kaynak: en son haber
Editör: Ayhan Güner
  • Bugünün Gazete Manşetleri 19 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Bugünün Gazete Manşetleri 17 Eylül Gazete Önsayfaları
  • İnsanlık ölmüş dedirten olay
  • iPhone 6 ön siparişlerini iptal etti
  • Böyle isim mi olur demeyin!
  • Galatasaray Devler Ligi’ne özel tasarlanan formasını tanıttı
  • Dehşete düşüren iddia!
  • Bugünün Gazete Manşetleri 16 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Günün kahreden fotoğrafı!
  • Meryem Uzerli’nin partner sorunu!
YORUMLAR
Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER