DOLAR
 
2.225
EURO
 
2.865
ALTIN
 
87.594
BIST100
 
77.775


Güncel

Yorumlar     Haber Tarihi : 02.12.2012 21:07

Sayısal Loto Sonuçları 1 Aralık 2012 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Belli oldu! İşte Kazandıran Numaralar


Sayısal Loto 1 ARALIK 2012 çekilişi sonuçları BELLİ OLDU 01. aralık .2012 Sayısal Lotonun sonuçları! sayısal loto sonuçları 1 aralık 2012 cumertes


Sayısal Loto Sonuçları 1 Aralık 2012 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Belli oldu! İşte Kazandıran Numaralar

" alt="

Sayısal Loto Sonuçları 1 Aralık 2012 Sayısal Loto Çekilişi Sonuçları Belli oldu! İşte Kazandıran Numaralar

"/>

Sayısal Loto’da çarklar bu hafta 1 Aralık 2012 Çekilişi içinçekilecek. Sayısal Loto Sonuçları yayınlanır yayınlanmaz Haber Gazete’desizlerle buluşacak. Bu hafta Sayısal Loto’da Milli Piyango İdaresi  837. Hafta çekilişini yapacak..

Sayısal Loto sonuçlarında geçen hafta 1 bilen bir kişi3.549.776,85 lira kazanmıştı. Bu hafta Sayısal Loto Sonuçları’nda kazanacaksayılar ve devir olup olmayacağı heyecanla bekleniyor. Sayısal Loto Sonuçlarışans oyunları arasında en rağbet gören sonuçlardan biri..


1 ARALIK 2012 SAYISAL LOTO RAKAMLARI : 08 24 26 38 40 49

TRT’de canlı yayınlansın isteniyor

Sayısal Loto ve diğer şans oyunlarının sonuçlarının eskisigibi yine TRT 1’de canlı yayınlanmasını isteyen talihli adayları böylece sonuçların daha güven vereceğini ve  spekülasyonları ortadan kaldıracağınısavunuyor.  Haber Gazete’ye bu yönde birçok mail geliyor.


1 ARALIK SAYISAL LOTOSONUÇLARI BELLİ OLDU

8 24 26 38 40 49

Sayısal Loto Sonuçları merakla bekleniyor. Her hafta SayısalLoto sonuçları 21:30 sularında Milli Piyango.gov.tr  adresinde yayınlanıyor. İlk başta sayısalloto sonuçlarında çıkan şanslı numaraları yayınlıyor daha sonra ise 6 bilenolup olmadığı ve sayısal loto sonuçlarının sayısal detayları veriliyor.

Haber Gazete.Com olarak tüm şans oyunlarında size detaylı vegörsellerle zenginleştirilmiş hedefler sunmayı hedefliyoruz.  Bu yönde bir fikriniz varsa iletişimbölümümüzden veya yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Haber Gazete’nin sağ alt köşesinde bulunan şansoyunları kısmındanda  Sayısal Lotosonuçlarına ve diğer şans oyunları sonuçlarına da hızlı bir şekildeulaşabilirsiniz.

Süper Lototalihlisinden haber yok

Geçen hafta SüperLoto’nun 6 haftadır devreden büyük ikramiyesi Kayseri’den bir vatandaşaçıkmıştı. Hatta Enerji Bakanı Taner Yıldız o talihliyi Kayseri’ye yatırımyapmaya çağırmıştı. Ama o talihli ortaya çıkmadı. Kimin kazandığına dairde birbilgi yok.

Yılbaşı BiletleriSatışa Sunuldu

Sayısal Loto Sonuçları’nıbeklediğimiz bu akşamda 29 Kasım itibariyle Milli Piyango biletlerinin satışaçıktığını ve büyük ikramiyenin 45 milyon türk lirası olduğunu hatırlatır ve tümşans oyunu severlere bol şanslar dileriz..

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında çekiliş heyeti ve noter huzurunda gerçekleştirilen sayısal loto oyunu 1 Kasım 1997 tarihinden itibaren, halkın huzurunda eğlence programı eşliğinde saat 21.00 - 22.30 arasında gerçekleştirilmeye başlanmıştır.


 • (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
 • (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
 • (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.


Milli Piyango İdaresince yapılan sayısal Loto sonuçları 01/12/2012 Sayısal Loto çekilişi yapıldı.


 İşte 01 12 2012 Sayısal Loto’nun çekiliş sonuçları için en doğru yerdesiniz. Milli Piyango İdaresince yapılan 1 ARALIK 2012 sayısal Loto sonuçları..


01/12/2012 Sayısal Loto çekilişi yapıldı. İşte 1 ARALIK 2012 Sayısal Lotonun kazandıran  şanslı  numaraları… Sayısal Lotonun sonuçları. Milli Piyango İdaresince yapılan sayısal Lotonun sonuçları. 01-12-2012 Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Sayısal Loto Sonuçları çekiliş anında canlı siteniz www.habergazete.com daKaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Kadir Kurdoğlu
  • İstanbullular dikkat!
  • Gündemi sarsan Ersun Yanal iddiası
  • Zeynep Beşerler’in düğününde ilginç olay
  • Selçuk İnan’dan flaş karar!
  • Öpmeye doymadı
  • CR7 Messi’yi geçti...
  • Bugünün Gazete Manşetleri 22 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Ünlü şarkıcı borçları karşılığı 10 yıllık
  • Epilasyon kavgası karakolda bitti
  • Doğuş ateş püskürdü!
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  Ziyaretçi - 659 gün 15 saat önce
  herkese çıkıyor ihdiyaçvar çok acil ama bana çıkmıyor çıkmazda
  0
  0%
  0
  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON YORUMLAR