DOLAR
 
2.136
EURO
 
2.956
ALTIN
 
89.284
BIST100
 
72.399


Güncel

Yorumlar     Haber Tarihi : 04.01.2013 11:39

Karadayı 13. yeni bölüm fragmanı izle Karadayı yeni Bölümüyle nefesleri kesecek

Karadayı yeni bölüm fragmanı izle seyret. 7 ocak 2013 karadayı yeni bölüm fragmanı ekranlarda çıkmıştır. Karadayı 13.yeni bölüm fragmanı atv ekranlarında.


Karadayı yeni bölüm fragmanı ekranlarda çıktı. Karadayı yeni bölüm ’de mahir neler yapacak merak konusu.İşte karadayı yeni bölüm fragmanı . Karadayı dizisi her hafta pazartesi günleri heyecanla beklenmektedir. Her hafta yeni bölümleri için herkes internet başında karadayı yeni bölüm fragmanı’nı aramaktadır. Karadayı dizisi bu hafta yılbaşı var diye pas geçip geçmediği ise merak konusu. Kurtlar vadisi pusu ve bir çok dizi yeni bölümlerini yayınlamazken karadayı dizisi bu hafta yeni bölüm ile izleyenlerine güzel bir akşam yaşatacak mı?31 ARALIK 2012 KARADAYI YENİ BÖLÜM YAYINLANMADI?

Karadayı dizisi her hafta pazartesi günleri atv ekranlarında heyecanla bekleniyor. Karadayı 13.bölüm fragmanı atv ekranlarda henüz çıkmadı. Fakat Karadayı yayınlanacağı tarihte kim 500 milyar ister yılbaşı özel bölümü yayıınlanacağından dolayı karadayı 13.yeni bölüm olmayacak gibi gözüküyor. karadayı dizisi yeni bölüm olmaması nedeni ile karadayı hayranları üzülmüş durumda. Karadayı yeni bölüm heyecanı her geçen gün artıyor. 


Karadayı dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Yılbaşı olduğu için atv kanalında karadayı yeni bölüm yerine kim 500 milyar istemezki programı yayınlanacak. Karadayı yeni bölüm bir sonraki haftaya kaldı diyebiliriz.

KARADAYI 13. BÖLÜM FRAGMANI HENÜZ YAYINLANMADI YAYINLANIR YAYINLANMAZ HABERGAZETE.COM’DA SİZLERLE PAYLAŞACAĞIZ


Karadayı son bölüm özetinde neler yaşanmıştı


Karadayı son bölüm ’de Feride’yi bu davanın savcısı olmaktan alıkoyacağını söyleyen Feride şimdi ne yapacak? Turgut gerçekten Feride’den vazgeçecekmi? Bütün hepsi bu haftanın en çok beklenen dizisi olan Karadayı 12. Bölümünde. Turgut oldukça kararlı Feride’yi Nazif Kara davasından almaya. Bu oldukça ağır gelir Feride’ye ve Feride eğer davadan el çektirilirse mesleği bırakmaya karar verir. Mahir sebep olduğu bu durum yüzünden çok kızgındır.


karadayı dizisinde Ayten ve Mahir artık büyük bir çıkmaza girmiştir. Mahir her fırsatta Ayten’den vazgeçtiğini söyler. Ayten yalvarır Mahir’e ancak sonları bellidir. Mahir yine olmayacağını açık açık söyler ve vazgeçer.


Aslında bütün olayların içinde olan Feride’nin babası Turgut ile iş birliği yaparak Nazif Kara davasından çekilmesini ve hatta mesleği bırakmasını ister. Ancak buna izin vermeyecek olan tek isim ise Mahir’dir. Olanlardan büyük pişmanlık duyan Mahir, Feride ile buluşur. Neler olduğunu sorar ancak pek cevap alamaz. Mahir’in yine gerçek ailesini ve evini göremeyen Feride büyük merak içindedir.


Komiser ise kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Songül’ün Nazif Kara’nın kızı olduğunu öğrenir. Şimdi neler olacaktır? Ama Songül’ün aşkı karşısında kayıtsız kalamaz. Ve olan her şey karşısında bir kez daha aşık olur Songül’e.Karadayı 10. Bölüm Özeti


Haftanın en çok heyecanla beklenen dizisi olan Karadayıyepyeni 10. Bölümü ile ekranlardaydı. Merakla beklenen yeni bölümde Nazif Karaöldümü? İşte tümdetyaları ve Karadayı 10. Bölüm Özeti…


Turgut Nazif’i öldürmek için Necdet’i işin içine sokar ancakplanlar yanlış işler. Nazif Kara’yı kurtarmak için yalan söyleyen kabaydayıDalyan , Nazif Kara’yı torunu hasta diye dışarı çıkarır ve Faruk’u öldürür.Kurduğu tuzağa kendi düşen Faruk artık ölür. Bu durumu öğrenen Feride ve Mahir,kabadayıların tek tek öldürüldüğünü anlarlar. Sırada kim vardır. Dalyan’ınNazif Kara’ya olan vcan borcu artık yoktur ancak Dalyan bunu kabul etmez veNazif Kara’yı ölene kadar koruyacağını söyler.


Mahir Kara ve Feride ise Şiş Kazım’ın ölümünün ardındaki sırrıaraştırmaya koyulur ki ve ardından peşlerinden gelen Cemil’i fark ederler. Veona inanılmaz bir tuzak kurarlar. Sonunda Cemil yakalanır. Cemil ise kendinitutan kişinin adını açıklar ve şok olur her ikiside.


Ayten ise yeniden Mahir ile yakınlaşmanın yolunu bulur veartık aradaki buzlar erimiştir. Ayteninde içi rahattır. Mahir’i geri kazanmanınsevincini yaşar.


Karadayı 10. Bölüm Özetinde Mahir Kara ile babası içinverdiği büyük savaş devam eder. Feride ise Nazif Kara’nın evine gider. Öncedükkanı bulur ardından ise evlerine.


Akşam Ferida Hanım için düzenlenen sürpriz bir doğum günüpartisi vardır. Annesi Turgut’un yanına gelir ve sürpriz soğum günü partisifikrinden dolayı teşekkür eder. Mahir ise Feride’nin doğum gününü unutmaz veona hediye alır. Feride Hanım ile aralarının iyi olmasının aslında hala Ayten’irahatsız eder. Ama Mahir istemese de Feride’ye aşık olur ve dayanamaz.


Mahir evdeyken eve polisler gelir ve karakola götürürler.Peki polisler Mahir Kara’yı neden karakola aldılar.Mahir Kara’nın oyunu ortayamı çıktı? Mahir Kara’nın oyunu öğrenilirse Nazif Kara için davanın şekli nasıldeğişecek? Tüm merak edilen soruların yanıtı haftaya Atv ekranlarında 17 AralıkPazartesi akşamı saat 20:00’de…

Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Haşim Ayyıldız

  << Önceki HaberSonraki Haber >>

  • Dünya bu fotoğrafı konuşuyor
  • Twitter’dan Nasuh Mahruki Cinayeti
  • Pınar Altuğ korumasız gezmiyor
  • Askerlikte Yeni Dönem
  • İşte o cihatçı kızlar
  • Bugünün Gazete Manşetleri 19 Mart Gazete Önsayfaları
  • Whatsapp yüzünden canından oldu!
  • Diyanet’ten geçici dövme açıklaması
  • Bacaklarını topla kampanyası
  • Muhteşem Yüyıl şehzadeleri çapkınlık turunda fena yakalandı
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
  Yerel Haberler
  EN SON EKLENEN VİDEOLAR
  • Hafta sonu hava nasıl olacak?

  • Gösteri Dünyasının Skandal Aşkları

  • Seda Sayan 8. kez evleniyor işte eskittiği kocaları

  • Mağazacıya Göğüslerini Gösterdi

  • Paha biçilemeyen tarih

  • Biri 12 yaşında anne, diğeri 13 yaşında baba oldu!

  • Halit Ergenç’in sakalları Bergüzar Korel’i çıldırttı

  • 2014 Ehliyet sınavında yeni düzenleme

  • Dünya bu olaya kitlendi

  • Dua eden köpekler tık rekoru kırıyor!

  1 / 10


  VİZYONDAKİLER
  Mavi Ring Mavi Ring
  Soğuk Soğuk
  Ammar: Cin Tarikatı Ammar: Cin Tarikatı
  Hazine Avcıları Hazine Avcıları
  Non-Stop Non-Stop
  Düğün Dernek Düğün Dernek
  Meddah Meddah
  Binlerce Kez İyi Geceler Binlerce Kez İyi Geceler
  Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent
  Adalet İçin Adalet İçin
  EN SON EKLENEN FOTO GALERİLER
  SON DAKİKA HABERLERİ
  SON YORUMLAR