DOLAR
 
2.216
EURO
 
2.867
ALTIN
 
87.944
BIST100
 
77.821


Güncel

Yorumlar     Haber Tarihi : 01.01.2013 16:29

2013 Milli Piyango Sonuçları - Bilet Sorgulama Sayfası Milli Piyango Resmi Web Sitesinden Öğren


2013 Milli piyango yılbaşı çekilişi heyecanı, milli piyano sonuçları sıralı tam listesi bu sayfada. 2013 yılına girmeye artık sayılı dakikalar ka


milli piyango yılbaşı çekilişi


milli piyango 2013 çekilişi ikramiye çıkan numaralar, bilet sorgula, ikramiye sorgula, online bilet sorgula, Bana ikramiye çıktımı?, Büyük ikramiye sorgulama, bilet sorgulama, milli piyango sorgulama sayfası, Milli piyango 2013 çekiliş sonuçları sorgulama alanı, biletimi sorgulama, çekiliş sonucu, çekiliş sonuçları, milli piyango çekiliş sonuç sayfası, millipiyango gov tr Çekiliş Sonuçları, milli piyango idaresi 2013 yılbaşı özel çekiliş sonuçları, yılbaşı özel çekilişi sorgulama, www millipiyango gov tr Milli Piyango Çekiliş ve Bilet Sorgulama.
 

milli piyango / 31 aralık 2012 / yılbaşı çekilişi / milli piyango 2012 çekilişi / milli piyango 2012 sonuçları / 2012 yılbaşı çekilişi / 2012 milli piyango yılbaşı çekilişi kazanan numaralar / milli piyango yılbaşı özel çekilişi / milli piyango bilet sorgulama / 2012 yılbaşı bileti sorgulama / ikramiye sorgula / milli piyango yılbaşı 40 milyonu kazanan bilet numarası / milli piyango yılbaşı 2012 özel çekilişi sonuçları / milli piyango yılbaşı özel çekilişi sonuçları son dakika / milli piyango yılbaşı özel çekilişi sonuçları kazanan numaralar

Bir yandan yeni yılın yaşanırken öte yandan zengin olma hayallerini süsleyen Milli Piyango Yılbaşı çekilişi yapılacak. Milli Piyango dairesi tarafından yapılan 2013 yılbaşı çekilişi başladı. Gece yarısına kadar büyük ikramiye kazanan numaralar belli olacak. Saat 02.00′den itibaren ise milli piyango çekiliş sonuçları sıralı tam listesine bu sayfadan HaberGazete.Com’dan ulaşabileceksiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SIRALI LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

AMORTİ RAKAMLAR: 4 VE 5

45 MİLYON LİRA İSABET EDEN BİLET
6718374 (İstanbul - İzmir - Muğla - Adana)

5 MİLYON LİRA İSABET EDEN NUMARA: 6514531

2 MİLYON TL LİRA İSABET EDEN NUMARA: 3449228

1 MİLYON İSABET EDEN NUMARA: 3665406

Milli Piyango’nun verdiği bilgilere göre 31.12.2012 Yılbaşı Özel Çekilişi sonuçlarının tamamı 01.01.2013 Saat: 02:00 den sonra yayınlanacaktır.

Sonuçlar açıklandıkça, haberimizi güncellemeye devam edeceğiz.

2013 Yılbaşı Milli Piyango Çekilişi TRT Ankara stüdyolarında yapılacak.  Saat 02.00′da tam liste yayınlanıncaya kadar biz, çekilişi yapılan ikramiyeleri bu sayfadan yayınlamaya önceden duyurmaya çalışacağız.

2012 MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ CANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SIRALI LİSTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

MİLYON TL
6514531

- 2 MİLYON TL
3449228

- 1 MİLYON TL
3665406

Çekiliş Başladı !

1 milyon lira ve üstündeki ikramiyeler ile amorti çekilişleri ise saat 22.00′dan itibaren Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda gerçekleştiriliyor

Milli Piyango İdaresi çekilişlerin canlı olarak yayınlanması için bu sene TRT ile anlaşma gerçekleştirmedi. Bu nedenle isteyen basın-yayın organı çekilişlerin akşam yapılacak bölümünde salonlardan ses ve görüntü alabilmekteler.

Milli Piyango Çekilişi Canlı Yayın

Noter huzurunda gerçekleştirilen gündüz bölümü çekilişini vatandaşların izlemesine izin veriliyor fakat basın yayın organlarının görüntü ve fotoğraf almasına izin yok.Bu arada, diğer çekilişlerin gece saatlerine kadar süreceği açıklandı.Öte taraftan, 1 milyon lira ve üzerindeki ikramiyeler ile amorti çekilişleri ise saat 22.00′den itibaren Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu’nda yapılacak.Milli Piyango İdaresi çekilişlerin canlı olarak yayınlanması için bu sene TRT ile anlaşma gerçekleştirmedi. Bu nedenle isteyen basın-yayın organı çekilişlerin akşam yapılacak bölümünde salonlardan ses ve görüntü alabilecek, canlı yayın yapabileceklerdir.

1 MİLYON TL
1 milyon TL’lik ödül, “???????” numaralı bilete isabet etti.

5 MİLYON TL
5 milyon TL’lik ödül, “???????” numaralı bilete isabet etti.

45 MİLYON TL
40 MİLYON TL’lik ödül, “ ???????“  numaralı bilete isabet etti

Amorti Kazanan Numaralar

? ?

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Liste( Sonuçlar Bekleniyor ):

2013 milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları 2013 Yılbaşı Çekilişi sorgulama, 2013 milli piyango yılbaşı çekilişi 2013 Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi 31 Aralık da Çekiliyor. Milli Piyango 2013 milli piyango yılbaşı çekilişi, 2013 Yılbaşı Çekilişi sorgulama bu sayfada.

Milli Piyango çekilişi başlar başlamaz, çıkan numaralar aynı dakikalar içerisinde bu sayfaya eklenecek. En son olarak ise, Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sıralı Tam Listesi bu sayfada yer alacak.

İŞTE YILBAŞI ÇEKİLİŞİ’YLE İLGİLİ BİR YORUM

Şans sosyal bir sığınaktır,şansızlık gibi;gerçekte yoktur!

Şans oyunlarına umut bağlamak, hayaller kurmak çok normaldir. Ancak ne derece umut bağlandığı, hangi noktadan sonra bu beklentinin kişi için bir problem haline geleceği konusu önemlidir.

Sonuç belli olana kadar umut edilir, hayaller kurulur; dolayısıyla çekiliş sonunda da hayal kırıklığı yaşanır, bir nebze üzüntü hissedilir. Ancak hissedilen bu üzüntüden kurtulmakta güçlük çekilirse, sıkıntılar da eşzamanlı olarak büyümeye başlar.

"Kişi kendisine ikramiye çıkarsa neler yapacak ve çıkmadığı için ertelemek zorunda kalacağı şeyler nelerdir? gibi düşüncelere takılıp kalabilir. Bu noktada kişinin neden ikramiyeyi hayal ettiği ya da şans oyunlarına bel bağladığı önemlidir. Borç batağında olan ve sırf maddi sıkıntılarından kurtulmak isteyen kişi ile evindeki eşyalarını veya arabasını yenileme hayali kuran ve bir kişi eş değerde değildir. Hayale bağlanmayı yaratan ihtiyacın da, bu hayal kırıklığınızdaki etkisi oldukça büyüktür. Ancak konu ne olursa olsun, piyango bir şanstır.Önemli olan nokta değişimin olumlu yönde olacağına dair kişinin kendine ve başarma gücüne olan inancıdır.

Piyangonun çıkmaması hayatın sonu değildir. Kişi bu noktadayken “Piyango beni bu derece heyecanlandırmadan, öyle bir umudum bile yokken sıkıntılarımla nasıl baş edebildiysem, bundan sonra da edebilirim...” diyebilmelidir.

Bu gibi hayal kırıklığı yaşayan kişilerde üzüntü, umutsuzluk ve durgunluk görülebilir, çevresiyle iletişimde bir tavır sergileyip, sessizliği ve yalnızlığı tercih edebilir. Böyle durumlarda kişinin ailesi de durumun hassasiyetine önem vermeli ve durumun değerlendirmesinde dikkatli olmalıdır. Eğer kişi normalden farklı davranmaya başlamışsa, örneğin daha fazla yalnız kalmak istiyor ya da en ufak şeylere bile kolayca sinirlenebiliyorsa; özellikle zaman zaman da olsa ikramiye çıkmadığı için duyduğu üzüntüyü dile getiriyorsa bunlar dikkate alınmalıdır.

Şansın ruhsal boyutu bu şekilde düşünülebilirken kuantum yönü nasıldır dersek, karşımıza şunlar çıkıverir:

Şans ve rastlantı yan-yana duran iki olgu gibidirler. Şans oyunlarındaki şans kavramı tek-yönlü bir kazanç sistemidir ki bunu yapan da şansa yer bırakmaz. Bir deyim vardır "at koşar, baht yarışır" kulağa hoş gelir, ancak baht denilen yarışmaz hiç bir zaman. Demek sorun bir açıdan şans ve rastlantının neler olduğu noktasında düğümlenmektedir.

Şans denilen şey neyse ki, yanıltıcı/büyüleyici/özendirici/kaderci yapan bir sosyal olgudur. Daha açık söylemek gerekirse şans yoktur. Şans olmadığı gibi şansızlık da yoktur. Tüm olay ve olgular neden-sonuç-neden ilişkisi içerisinde eklemlenirler ve sarmal çok seçenekle tüm yönlerde olasılıklar içerisinde gerçekleşme olasılığını taşırlar. Bir sonucu doğuracak olması gereken/zorunlu ögenin beklenmedik yer/zamanda belirmesi bir rastlantı olarak değerlendirilir. Bu durum şans değildir, tamamen bir rastlantıdır. Onun o yer/zamanda yaratılmamış olması onu rastlantı olarak değerlendirilmesi sonucunu doğurur; eğer onu o yer/zamanda yaratabilseydik rastlantı da olmayacaktı.

Evrenin sonsuz kendince durgun devinimi sonsuz biçimleri yaratır. Bu biçimlerin bir-diğeri ile olan etki/tepkileşimlerinde kendi yasalarına göre sonuçlar doğururlar. Ancak sosyal doku söz konusu olduğunda fizik yasaları yetersiz kalır. Sosyal dokudaki sonsuzluk onu oluşturan kişilerin sonsuzlaşan dünyaları ile sınırsız boyutlara ulaştığında şans/şansızlık denilen olgu bir sığınak görevi görmeye başlar.

Hangi düşünceyle olursa olsun,şans ve umut daima insan hayatında olacaktır.Ve çağın gereği olarak şans oyunları oynanacak,hayaller kurulacak,sabırsızlıkla sonuçlar beklenecektir.

Elinizde olan bir bilet,geleceğinizi değiştirecek nakdi faydayı sağlayabilir.

Şans meleğinin busesi sizi de bulsun!

Milli Piyango sonuçları için:

http://www.millipiyango.gov.tr/sonuc.html
Kaynak: Kaynak belirtilmedi
Editör: Kadir Kurdoğlu
  • Bugünün Gazete Manşetleri 17 Eylül Gazete Önsayfaları
  • İnsanlık ölmüş dedirten olay
  • iPhone 6 ön siparişlerini iptal etti
  • Böyle isim mi olur demeyin!
  • Galatasaray Devler Ligi’ne özel tasarlanan formasını tanıttı
  • Dehşete düşüren iddia!
  • Bugünün Gazete Manşetleri 16 Eylül Gazete Önsayfaları
  • Günün kahreden fotoğrafı!
  • Meryem Uzerli’nin partner sorunu!
  • Quaresma, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında olay iddia!
  YORUMLAR
  Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.


  BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER