25 Şubat 2021 Perşembe 22:16
 

QUARESMA HABERLERİ

Aziz Yıldırım'dan flaş transfer açıklaması

Aziz Yıldırım'dan flaş transfer açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Olağan Mali Genel Kurul’unda yaptığı açıklamada, Euroleague'in NBA'den sonrası en büyük organizasyon olduğunu söyledi. Yıldırım, ayrıca, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da Fenerbahçe hakkında açıklama yapmamasını söyleyerek, "Fenerbahçe'yle fazla ilgilenmesin. Quaresma için yapılan teklifi de istiyorsa yardımcım kendisine verir" ifadelerini kullandı.

Ricardo Quaresma Beşiktaş'tan Ayrılacak mı?

Ricardo Quaresma Beşiktaş'tan Ayrılacak mı?

Dünyanın yıldız oyuncularından birisi olan Beşiktaşlı yıldız oyuncu Quaresma ile ilgili sıcak dakikalar yaşanılıyor. Portekizli yıldız için devreye girmekte olan çin yıldız oyuncuyu renklerine başlayabilecek mi? Potekizli yıldız için devre arasında Çin'den 20 milyon euro teklif alındığı öğrenildi.

 Quaresma hatasını kabul etti!

Quaresma hatasını kabul etti!

Türkiye'nin en iyi takımlarından birisi olan Beşiktaş ile ilgili sıcak dakikalar yaşanıldı. Beşiktaşlı futbolcu Ricardo Quaresma, takımının Osmanlıspor ile yapmış olduğu maçta oyundan çıkarken gösterdiği tepkinin hatalı olduğunu dile getirdi bu çok önemli açıklamalar adeta spor gündeminde geniş bir yankı uyandırdı.