25 Şubat 2021 Perşembe 22:30
 

IĞDIR HABERLERİ

Hava sıcaklıkları düşüyor

Hava sıcaklıkları düşüyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Eskişehir, Bolu, Ordu, Kars, Ardahan, Iğdır, Kırklareli ve Çanakkale'nin kuzeydoğu kesimleri ile İstanbul'un Çatalca ve Silivri ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bu illerde yaşayanlar dikkat sağanak yağış geliyor

Bu illerde yaşayanlar dikkat sağanak yağış geliyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, havanın az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğu kesimlerin parçalı bulutlu, öğle saatlerinde Ardahan, Kars, Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Muratlı:

Muratlı: "Ben engellerimi halterle kaldırıyorum"

Doğuştan kalça çıkığı nedeniyle hiç yürüyemeyen milli halterci Nazmiye Muratlı, 2 yıllık spor yaşamına birçok madalya sığdırdı.

Iğdır'da otobüs kazası: Ölenlerin isimleri bekleniyor

Iğdır'da otobüs kazası: Ölenlerin isimleri bekleniyor

Iğdır'da yoğun sis nedeniyle iki otobüs kafa kafaya çarpıştı. İlk belirlemelere göre 7 kişi hayatını kaybetti 16'da yaralı var. Hayatını kaybedenlenlerin isimlerinin açıklanması bekleniyor. Iğdır'daki feci kazada yaralananlar hastanelere kaldırıldı.