05 Şubat 2023 Pazar 20:19
 

29 Ocak Siyer Sınavı Sonuçları açıklanma tarihi

29 Ocak Siyer Sınavı Sonuçları açıklanma tarihi
07 Şubat 2017 Salı 18:48

29 Ocak Siyer Sınavı'na giren öğrenciler sonuçların açıklanmasını bekleniyor. Sınavı yapan Peygamber Sevdalıları Platformu Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı tarihi Web Sitesi'nde açıkladı. İşte Siyer Sınavı Sonuçları'nın açıklanacağı tarih..

29 Ocak günü yapılan Siyer Sınavı Soru ve Cevapları Sınav akşamı Rehber Tv'de yayınlanmış ve öğrenciler kaç netleri olduğunu hesaplamışlardı. Toplam 28 Umre ödülü hediye edilecek olan sınavın sonuçlarını öğrenciler 4 gözle bekliyor. Yarışmayı organize eden Peygamber Sevdalıları Platformu'nun Web Sitesi'nde sınavın açıklanma tarihi olarak Şubat ayı içerisinde ibaresi var fakat kaç Şubat'ta açıklanacağına dair net bir tarih yok. Dolayısıyla bu da öğrencilerin heyecanına heyecan katıyor. 


Yaş gruplarına kategorize edilmiş Siyer Sınavı sonuçlarında dereceye girenlere girdikleri dereceye göre ödüller var. Örneğin lise öğrencilerinin girdiği kategori de ilk 4'e umre ödülü var, 5-20 arasına dizüstü bilgisayar,20-40 arasına yarım altın hediyesi var. 18 yaş üstündekilerde ilk 20'ye girenlere 20 umre ödülü var. İlk okul ve Ortaokul öğrencilerine ise dizüstü bilgisayar,tablet bilgisayar,bisiklet,kol saati gibi hediyeler verilecek. 


29 Ocak Siyer Sınavı Sonuçları'nın Şubat ayının ortalarında açıklanması bekleniyor. 


Siyer Sınavı'nın açıklanma tarihi Resmi Sitesi'nde Şubat Ayı İçerisinde olarak belirtiliyor. Net bir tarih yok.  

 

Bu haber 3533 defa okundu

sınav

serdar
11 Şubat 2017 Cumartesi 14:04

sınav cok güzeldi ama sonuclarımı arıyorum ama bulamıyorum

0 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER