06 Ekim 2022 Perşembe 11:25
 

Eskişehir ve Kütahya’da yarın okullar tatil mi? 9 ocak kar tatili

Eskişehir ve Kütahya’da yarın okullar tatil mi? 9 ocak kar tatili
08 Ocak 2017 Pazar 13:52

Eskişehir ve Kütahya’da tüm Marmara Bölgesi’nin olduğu gibi yoğun kar yağışına maruz kaldı. Binlerce öğrenci ve veli yarın Eskişehir ve Kütahya’da okullar tatil mi sorusunu soruyor. Eskişehir Valiliği ve Kütahya Valiliği’nden yapılmış bir açıklama yok.

ESKİŞEHİR’DE OKULLAR YARIN TATİL Mİ?


Eskişehir’de 9 Ocak Pazartesi günü okulların tatil edilip edilmeyeceği merak ediliyor. Henüz Eskişehir Valiliği’nden yapılan bir açıklama olmasa da, Eskişehir’de bugünden itibaren Extrem Soğuk Dalgası deilen bir havanın etkisinin olacağı ve havanın -15 derecelere düşebileceği belirtiliyor. Eskişehir’de dondurucu soğukların buzlanma ve don olaylarını arttırması bekleniyor.

Yetkililer vatandaşları don ve buzlanma olaylarına karşı uyarırken,bir yandan da Eskişehir genelinde kar temizleme çalışmaları devam diyor. Özellikle şehrin mermer gibi kaygan zeminlerinde bir çok insan buzlanma nedeniyle kayarak düşüyor.

Eskişehir Valiliği’nden yapılmış herhangi bir kar tatili açıklaması yok. Böyle bir açıklama geldiğinde Haber Gazete olarak sizlerle paylaşacağız.


KÜTAHYA'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Kütahya’da da durum Eskişehir’den farklı değil. Kent merkezini beyaza bürüyen kar yağışının ardından belediyenin yol açma ve tuzlama çalışmaları devam ediyor. Demirci İlçesi’nde kar kalınlığının yarım metreyi geçtiği bildiriliyor. Demirci-Simav yolunun ulaşıma kapandığı yönünde haberler geliyor.

Kışın en zorlu günlerinin yaşandığı Kütahya’da 9 Ocak’ta kar tatili olup olmadığıyla ilgili henüz netleşmiş bir haber yok. Kütahya Valiliği’nden bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.


İLK KAR TATİLİ HABERİ BURSA'DAN GELDİ. BURSA VALİLİĞİ 9 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ İL GENELİNDE TÜM OKULLARI TATİL ETTİ

 

Bu haber 9374 defa okundu

tatil

elif genç
08 Ocak 2017 Pazar 23:34

Kütahya nolur yarın tatil olsun.nolur.

1 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla

KAR TATİLİ

DUDU
08 Ocak 2017 Pazar 23:17

SİMAVA TATİL İSTİYORUZ

0 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla

kar tatili olsun eskişehirde

elif
08 Ocak 2017 Pazar 23:13

ya vali amca eskişehir okullarınında tatil et donuyoz hava çok soğuk zaten hastaydım daha yeni atlattım 1 hafta yattım çok hastaydım bidaha o hastalığı yaşatma bize lütfen kar tatili yaparmısınız sevgilierimle NECMİ ÖZEN

0 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla

Simav Okullar Tatilmi

Eda Kırlı
08 Ocak 2017 Pazar 22:49

Valilik inşallah okulartail olur çok soğuk ve kar var

0 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla

tatilmi?

fatmagül ködük
08 Ocak 2017 Pazar 22:46

Vali abi hava cok soguk ve buzlanma var yani hem soguk hem yollar buz tutmuş tatil olsun

1 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER