19 Mayıs 2022 Perşembe 18:12
 

Fenerbahçe’nin Teknik Patron Kararı

Fenerbahçe’nin Teknik Patron Kararı
12 Ocak 2022 Çarşamba 09:19

Süper Lig'in ilk yarısında yaşadığı kritik puan kayıplarının ardından teknik direktörü ile yollarını ayıran sarı lacivertli ekibin gündeminde Löw ve Bilic var.

Süper Lig'in ilk yarısında yaşadığı kritik puan kayıplarının ardından teknik direktörü ile yollarını ayıran sarı lacivertli ekibin gündeminde Löw ve Bilic var. Joachim Löw ile uzun süren görüşmelerin ardından sona yaklaşılmıştı ancak bu transfer için ayrılan bütçenin üstüne çıkılmasından dolayı orta yol bulunamadı. Diğer bir seçenek olan Bilic'in takımıyla yollarının ayrılmasının ardından gözler başarılı teknik adam Bilic'e çevrildi. İstanbul'dan Çin'e giden bir uçağın duyulması sarı lacivertli taraftarlarda büyük heyecan yarattı.Teknik adam belirsizliği içinde sahasında Adana Demir Spor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe sahaya 3 puan parolasıyla çıkarak ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyor. 

Fenerbahçe Löw'de Israrcı 

1xbet bahis Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapmak isteyen sarı lacivertli ekip Adana Demir Spor'u sahasında ağırlayacak. Teknik direktör sorununu çözmek isteyen camia Alman teknik direktör Joachim Löw ile birçok konuda anlaşmaya varmıştı. Ancak Löw'ün kadroya katmak istediği oyuncuların bütçesi Fenerbahçe'yi sıkıntıya düşürdü.

Başarılı Teknik Adamla Görüşmeler Sürüyor

1xbetgüncel 2022 Mevcut kadronun korunması isteğini de dile getiren Löw, geniş bir kadro kurmak istediğini belirtti. Bu isteklerin yüksek bütçe gerektirmesi Fenerbahçe'li yöneticileri düşündürse de, Fenerbahçe'li yönetim Löw transferinde kararlı görünüyor. Orta yolu bulmak isteyen yönetim başarılı teknik adamla görüşmelerini sürdürmeyi planlıyor. Hırvat basınında yer alan haberler ise Bilic'in Fenerbahçe'li yöneticiler ile anlaştığı yönünde.Çıkan bu haberlerin önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor. 1xbet güvenilir mi

Formun Üstü

Formun Altı

 


Bu haber 1555 defa okundu

DİĞER HABERLER