03 Aralık 2022 Cumartesi 21:38
 

İflas eden genç iş adamı lüks aracında ölü bulundu

İflas eden genç iş adamı lüks aracında ölü bulundu
21 Aralık 2017 Perşembe 16:13

Gaziantep'te iflas ettiği öğrenilen genç iş adamı lüks aracında ölü bulundu. Tabanca ile intihar ettiği tahmin edilen iş adamının cesedinin yanında "Ben bu işi yapamadım. Kimsenin suçu yok" yazan kanlı bir not bulundu.

Gaziantep'te yaşayan ve bir yıl önce ortağı olduğu bir halı firmasından ayrıldığı ileri sürülen 28 yaşındaki Necdet E., Şahinbey ilçesi Yamaçtepe Mahallesi Alleben Göleti Park ve Piknik Alanı'nda lüks aracının içerisinde ölü bulundu. Sabah saatlerinde cesedi bulunan iş adamının dün akşam gittiiği parktan bir daha çıkmadığı belirlendi.

Devriye gezen jandarma ekipleri buldu

Gece bölgede devriye gezen jandarma ekipleri, alanın park olarak kullanılan bölgesinde lüks aracı fark etti. Jandarma ekipleri, sabah devriyesinde de aynı aracı görünce şüphelendi. Aracın yanına giden ekipler, çn koltukta kanlar içerisindeki Necdet E.'yi gördü. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından iş adamının saatler öncesinde öldüğünü belirledi.

Kanlı not bulundu

Genç iş adamının lüks aracında tabanca ile intihar ettiği tahmin ediliyor. Araçta ayrıca "Ben bu işi yapamadım. Kimsenin suçu yok" yazılı kanlı bir not bulunduğu öğrenildi.

"Bize bunu da mı yaptın"

Acı haberi alan iş adamının babası Mehmet Ali ve ve anne Fatma E. olay yerine gelerek, oğullarını teşhis etti. Anne Fatma E., "Bize bunu da mı yaptın oğlum" diyerek feryat etti. Acılı kadın, yakınları ve jandarma ekipleri tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.


Cenaze otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Jandarma ekipleri olay yerinde yaptığı incelemede kuru sıkıdan bozma 7.65 milimetrelik tabanca ele geçirirken, aynı tabancaya ait 2 adet boş mermi çekirdeği bulundu. Ekipler, şahsın kafa bölgesinde ise bir adet mermi girişi tespit etti.


Öte yandan, bir çocuk babası Necdet E.'nin bir süre önce iflas ettiği ileri sürülürken, 4 yıl önce de eşinden ayrıldığı belirtildi.  

Bu haber 1357 defa okundu

DİĞER HABERLER