29 Mayıs 2022 Pazar 14:46
 

Kıraathane görünümlü kumarhane

Kıraathane görünümlü kumarhane
21 Aralık 2017 Perşembe 15:25

İstanbul Sultanbeyli’de bir kıraathane sahibi çay ocağının yanına kurduğu sistemle gelen müşterilere kumar oynattı. Akıllara durgunluk veren kumar sistemine ihbar üzerine kıraathaneye baskın düzenleyen polis ekipleri el koyarken 5 kişi de gözaltına aldı.

Polis ekipleri kumar oynatan yerlere baskınlarını devam ettirirken, kumar oynamak için başvurulan yöntemler pes dedirtti. Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi Mukaddes Caddesi’nde bulunan bir kıraathanenin kumar oynatırken başvurduğu yöntem, akıllara durgunluk verdi. Kıraathane sahibi çay ocağının yanına kurduğu sistemle dikkat çekmeden gelen vatandaşlara kumar oynattı. Kurulan düzeneğin bilgisayara benzemesi ise dikkat çekti.

POLİS EKİPLERİNDEN KIRAATHANE GÖRÜNÜMLÜ KUMARHANEYE OPERASYON


İhbar üzerine harekete geçen Sultanbeyli Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, kıraathaneye baskın düzenledi. Düzenlenen baskında kumar oynatılan makineye el konulurken, oynayan ve oynatan kişiler ile birlikte toplamda 5 kişiyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri biten kişiler adliye ye sevk edildi.

KIRAATHANE SAHİBİNİN KURDUĞU KUMAR SİSTEMİ KAMERADA


Bir kişinin kurulan sistem ile oynadığı kumar, bir vatandaşın cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, bilgisayar başından oturuyormuş gibi görünen şahıs daha sonra bilgisayarın altında kurulu olan düzeneğe para atıp monitöre dokunuyor.

Bu haber 1133 defa okundu

DİĞER HABERLER