05 Aralık 2022 Pazartesi 02:09
 

Fahriye Evcen 35 yaşına bastı Burak Özçivit ne süpriz yaptı?

Fahriye Evcen 35 yaşına bastı Burak Özçivit ne süpriz yaptı?
05 Haziran 2020 Cuma 10:50

Fahriye Evcen, dün 35. yaş gününü eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan'la beraber kutladı. Burak Özçivit, eşi Evcen için sürpriz bir pasta hazırlattı.Burak Özçivit Fahriye Evcen'in doğum günü için bakın ne yaptı?

Bir döneme damga vuran Çalıkuşu dizi setinde tanışarak arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in evlilikleri mutlu bir beraberlikle devam ediyor. Geçtiğimiz yıl evliliklerini oğulları Karan ile taçlandıran çiftten Fahriye Evcen ise dün çekirdek ailesiyle beraber 35. yaş gününü kutladı. 

Yeni yaşını sosyal medya hesabı Instagram'dan hayran kitlesinin paylaşımlarıyla beraber kutlayan Fahriye Evcen, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederken eşi Burak Özçivit'in sürprizini de paylaştı. 

Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen için hazırlattığı pastanın üzerine oğulları Karan'la beraber olan fotoğrafını koydurarak ''Ailece nice seneler'' notunu yazdırdı. 

Fahriye Evcen, Burak Özçivit'in bu sürprizini de Insttagram hesabının hikayeler kısmından paylaşarak aşkını yeniden eşine ilan etti ve teşekkürünü bu yolla yaptı. Evcen, Özçivit'in sürprizinin üzerine ingilizce olarak yazdığı not ile çok sevdiğini ifade etti. 

Fahriye Evcen'in doğum günü için iyi dilekler arasında bulunan isimler arasında Ebru Akel de yer aldı. Akel, yakın arkadaşı Evcen ile beraber bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak arkadaşının doğum gününü kutladı. 

Fahriye Evcen de kendisine gelen iyi dilekleri Instagram hesabından paylaşırken arkadaşının paylaşımını es geçmedi ve o da Instagram'da paylaştı. 
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda peş peşe fotoğraflar paylaşan Fahriye Evcen'in bir anda hamile olduğu iddia edildi. Hamilelik iddiasının nedeni ise yine Evcen'in yaptığı paylaşımlardaki bir ayrıntı oldu. 

Yeşiller içinde yeşil bir kombini ile fotoğraflarını paylaşan Evcen'in elini karnına koyarak, tutarcasına poz vermesi hamilelik iddialarının ortaya çıkmasına neden oldu. 

Fahriye Evcen, hamilelik iddiaları üzerine ise herhangi bir açıklama yapmadı. 
Bu haber 35593 defa okundu

DİĞER HABERLER