28 Ocak 2023 Cumartesi 16:02
 

Hanife artık ekranlarda olmayacak

Hanife artık ekranlarda olmayacak
13 Şubat 2017 Pazartesi 19:00

İzdivaç programlarının popüler ismi Hanife artık evlendirme programlarında yer almayacağını açıkladı. Zuhal Topal ile izdivaç programında yer alan ve en son Serkan'a aşkını itiraf eden Hanife beklediği karşılığı da bulamayınca İzmir'deki ailesinin yanına yerleştiğini açıkladı.

Sosyal medyadan hesabından açıklama yapan gelin adayı Hanife, artık izdivaç programlarında yer almayacağını açıkladı. İzmir'deki ailesinin yanına yerleştiğini açıklayan Hanife, bu açıklamayı ilkkez yapmadığını belirterek bundan sonra bu tarz sorulara muhattap olmadığını söyledi. 

Geçen yıldan beri evlendirme programlarında boy gösteren ve güzelliği hanımefendiliğiyle bir çok insanın takdir ettiği Hanife anlaşılan aradığı aşkı evlendirme programlarında bulamadı. En son Serkan'a aşkını itiraf eden Hanife,beklediği izdivaç şansını bulamayınca ekranlardan çekilme kararı aldı. 

Bundan sonra yokum diyen Hanife'nin mesajının sonunda yer alan  "İş birliği yaptığım firmalar bana dm'den ulaşabilirler." açıklaması da dikkat çekti. 

İşte Hanife'nin yazdığı mesajın tamamı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan gelin adayı Hanife programda ki geleceğiyle ilgili: ''Artık İzmir'de ailemle birlikteyim. Soru sorup durmayın yokum bundan sonra, ilk kez yapmıyorum bu açıklamayı ama bu kez son. Telefon numaramı değiştirdim iş birliği yaptığım firmalar bana dm'den ulaşabilirler.'' ifadelerini kullandı.
Bu haber 4689 defa okundu

Memleket Sorunu

Hasan
13 Şubat 2017 Pazartesi 21:56

Memleketin onca derdi var bir de bu Yalama yapmış genç kokana dert oluyor. Arsız, nursuz

0 Beğendim
13 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER