14 Temmuz 2020 Salı 00:09
 

The Pier dizisi BluTv'de başlıyor

The Pier dizisi BluTv'de başlıyor
03 Ocak 2019 Perşembe 16:32

DÜNYAYI KASIP KAVURAN ‘LA CASA DE PAPEL’İN YARATICISINDAN YENİ DİZİ: ‘THE PIER’ GİZEMLERLE DOLU POLİSİYE DİZİ, 19 OCAK’TAN İTİBAREN SADECE BluTV’DE!

BluTV, yeni yılı güzel bir sürprizle karşılıyor. Kısa sürede tüm dünyada fenomene dönüşen ‘La Casa De Papel’in yaratıcısı Álex Pina’nın yeni dizisi ‘The Pier’, 19 Ocak’tan itibaren sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak. 

 

Tüm dünya iki yıldır İspanya tarihinin en büyük soygununa kilitlendi. Milyonları dünyasına sürükleyen bu soygunun ardından şimdi sıra gizemlerle dolu bir ölümün ardındaki perdenin aralanmasına geldi. Fenomen dizi ‘La Casa De Papel’in yaratıcısı Álex Pina, yepyeni bir polisiye diziyle izleyicilerin karşısına çıkıyor: ‘The Pier’. 

 

Sadece BluTV’de yayınlanacak dizide, ünlü mimar Alexandra’nın, kocası Oscar’ın ölüm haberini almasıyla hikaye başlayacak. Cinayetten şüphelenilen bu gizemli kayıp, Oscar’ın aslında iki yaşamı olduğunu ortaya çıkaracak. Bir tarafta 15 yıldır ona büyük sevgi besleyen eşi Alexandra; diğer tarafta ise aşk yaşadığı Veronica’nın karşı karşıya gelmesi tüm dengeleri alt üst edecek. 

 

‘La Casa De Papel’in Profesör’ü Álvaro Morte’nin Oscar olarak izleyici karşısına çıkacağı ve polisiye severlerin yeni tutkunu olacağı ‘The Pier’, İspanyol televizyonunun en güçlü oyuncularını bir araya getiriyor. 

 

Temponun bir an bile düşmeyeceği ve her bölümünde izleyicinin yeni bir yapboz parçasını bulacağı dizi, 19 Ocak’tan itibaren BluTV’de başlıyor. 

Bu haber 9241 defa okundu

DİĞER HABERLER