02 Temmuz 2022 Cumartesi 11:46
 

Ahmet Ağaoğlu TFF'yi Sert Eleştirdi

Ahmet Ağaoğlu TFF'yi Sert Eleştirdi
05 Ekim 2020 Pazartesi 18:05

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Dört MHK değişmesine rağmen hakemler aynı hataları yapıyorsa, elimizdeki hakem kadrosu bu işi yapmaya yeterli değil..

AhmetAğaoğlu TFF'yi Sert Eleştirdi


TrabzonsporKulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Dört MHK değişmesine rağmen hakemler aynıhataları yapıyorsa, elimizdeki hakem kadrosu bu işi yapmaya yeterli değil...MHKsistemi kökünden değişmek zorunda" açıklamalarını yaptı. TrabzonsporKulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı NihatÖzdemir'le görüşmek için İstanbul'a geldiğini ancak kendisiyle görüşemediğinide belirtti.


TürkiyeFutbol Federasyonu'nun Riva'daki merkezinde basın mensuplarına açıklamalardabulunan Ağaoğlu, "Nihat başkanla görüşemedik. Kendilerini akşam maçtansonra aradım, telefonları kapalıydı. Birkaç yönetim kurulu üyesine ulaştım.Yarın saat 14.00'te kendileriyle görüşeceğimizi iletmelerini söyledim. Ancaksabah saat 10.00'a kadar TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, 'Başka gün olmazmı?' dedi. 'Başka bir gün olmaz, o gün bugün.' dedim." dedi.


"Sürekliolarak sıkıntı yaşadığımız konularda düzeleceğine dair sözler verilmesinerağmen hiçbir şekilde düzelmeyip, aksine çok daha sıkıntılı, çok daha rahatsızedici bir noktaya tırmanan olaylarla alakalı kendileriyle görüşmek için geldik.Artık o gün bugün. Bir yerde bu işe nokta konulacaksa, noktanın konulacağıgün." ifadelerinikullandı.


Trabzonspor maçları coşkuyla takip ediliyor


Karadeniz’ingöz bebeği olan Trabzonspor’un yakında yapılacak maçları ve geçmiştekikarşılaşmalarının hepsi spor sitelerinde geniş yer buluyor. Trabzon transferhakkında en güncel bilgileri veren siteler, Trabzon sevdalılarının gönlünetercüman olmaktadır. Ayrıca detaylı analizlerin de yer verildiği bu sitelerdeTrabzon fanatiklerinin ihtiyaçlarına cevap oluyor. Canlı maç anlatımı iletelevizyonunuzun olmadığı yerlerde telefonunuzla ile Trabzonspor’un tümmaçlarını saniye saniye dinlemenin de mümkün olduğunu biliyoruz. 


Sporun engüncel halini grandbetting sitesinde bulabilir, tüm takımlarıayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Trabzonspor transfer gelişmelerininyanı sıra diğer büyük takımlarında gelişmelerini hızlı bir şekildeöğreneceğiniz siteye her gün binlerce kişi uğramaktadır. Sizde Trabzonspor’untransfer gelişmelerini, Trabzonspor’un takım durumunu, moralini, istekleriniilk önce öğrenmek için siteden bilgi alabilirsiniz. 


Süper ligde milli ara dönemi


1951’deMilli Lig adıyla kurulan 2001 senesinde Süper Lig adını alan Türk futbolununtakımlarının yer aldığı ligden en son gelişmeler grandbetting canlı da futbol severlere duyuruluyor. Gol kralı olmuş tümtakımların bilgilerini burada bulabilirsiniz. Türk takımlarının çoğunun SüperLig şampiyonu olduğu günümüzde futbola olan yatırımlar artmaktadır.


Bu yapılanyatırımlar sonucunda da Türk ligleri giderek büyümektedir. Bu yüzden deinsanların öğreneceği birçok şey bulunmaktadır. Bu bilgileri araştırarakihtiyacınız olanları bulup takımınıza verdiğiniz desteği herkesegösterebilirsiniz. Ayrıca puan tablosunun en güncel halini bulabileceğinizsitede takımınızın hangi durumda olduğuna bakarak bilgi edinebilirsiniz.Ayrıntılı lig maçlarının yanı sıra küme düşen takımları da görebilirsiniz.


Süper lig’inen son güncellenen maç tarihlerini veren siteye grandbetting giriş ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yapılacak maçlar hakkındagenel bilgilerde vermektedir. Süper Lig fikstür bölümünden maça çıkacakyedekler, kaleciler ilk 11 gibi tüm bilgileri başka sitelerin aksine hızlı birşekilde siteden öğrenebilirsiniz.

 

Bu haber 27859 defa okundu

DİĞER HABERLER