12 Nisan 2021 Pazartesi 03:05
 

GS TV Reklam arası Youtube yayınını açık unutunca..

GS TV Reklam arası Youtube yayınını açık unutunca..
14 Kasım 2019 Perşembe 08:42

Dün akşam GS TV'de canlı yayında Başkan Mustafa Cengiz'in katıldığı bir program vardı. Buraya kadar herşey normaldi. Yayına haber haline getiren ise verilen reklam arasında Youtube kanalında canlı yayının açık kalması ve o sıradaki diyaloglarda gizliydi.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de katıldığı programda sarı kırmızılı kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu.

YOUTUBE YAYININI UNUTTULAR
Reklama arasında Mustafa Cengiz ve çalışanlar arasında geçen "Göbeğim çıkıyor mu?, Hangi kanallar yayını veriyormuş? Yusuf abi 'imza toplasınlar desin' diyor" gibi sözleri canlı yayında Youtube kanalında duyuldu.

GS TV reklam arasında YouTube yayınını açık unuttu

"MUSTAFA CENGİZ'E KOMPLO VAR" İDDİASI
Yayını Youtube kanalından takip eden Galatasaraylı taraftarlar ise kulübü ve sorumluları hedef tahtasına oturttu. Bazı taraftarlar bunun Mustafa Cengiz'e yönelik bir komplo olduğunu iddia ettiler.

CENGİZ: "EVET GÖBEĞİM VAR, BAKLAVA GÖBEĞİ"
Yayın sonrası konuyla ilgili açıklama yapan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Yayındaki o 1 dakikalık bölüm alınınca ben de baktım. Göbeğim gözüküyor mu dedim. Sevgili Murat Bereket hep yapardı. Bunda bir şey yok. Beni bilen biliyor. Böyle şeyler olur canlı yayında. Evet, göbeğim var. Baklava göbeği." dedi.
Bu haber 52211 defa okundu

DİĞER HABERLER