03 Aralık 2022 Cumartesi 22:11
 

Spor Dünyasının Nabzını Tutun

Spor Dünyasının Nabzını Tutun
01 Eylül 2017 Cuma 15:47

Süper Lig ve diğer tüm Avrupa liglerini yakından takip eden herkes, Sporx sitesi ile birlikte spor dünyasının nabzını tutabiliyor.

Süper Lig vediğer tüm Avrupa liglerini yakından takip eden herkes, Sporx sitesi ilebirlikte spor dünyasının nabzını tutabiliyor. Takımlardan son haberler, maçistatistikleri, maç yorumları ve sonuçları başta olmak üzere birçok gelişmeyiaktaran site; aynı zamanda sezondaki tüm transfer gelişmelerini de sizlerehızlı bir şekilde aktarıyor. Süper Lig maçlarınıyakından takip etmek isteyen herkes siteyi ziyaret ederek en güncel verileritakip edebiliyor.


Süper Lig'e Dair Tüm Haberler


Süper Ligmaçlarını yakından takip eden Sporx, ligde meydana gelen tüm gelişmelerisizlere aktarıyor. Maç önceleri takımlar hakkındaki tüm haberleri aktaran site,maç sonunda da geniş analiz ve yorumlarıyla maçları sizlere aktarıyor.Müsabakalara çıkacak takımların muhtemel 11'lerini, sakat-cezalı oyuncularınıve diğer tüm detayları site içerisinde görüntüleyebilirsiniz.


Videoluhaber içerikleri de ziyaretçilerin hizmetine sunuluyor. Maç öncesigörüntülerin, maç sonu açıklamalarını ve spor dünyasından tüm görüntüleri siteiçerisinde bulabilirsiniz. Süper Lig'de atılan güzel golleri ve çalımları davideolu haber şeklinde site içerisinde görebilirsiniz.


Maç Fikstürleri ve Takım Analizleri


SüperLig'deki maçların programını sizlere liste şeklinde ileten Sporx, her haftaoynanacak maçlar hakkında sizleri bilgilendiriyor. Süper lig fikstür ve takım analizlerini dilediğinizzaman görüntüleyebilir ve takımınızın sezonluk maçlarını görebilirsiniz. Ayrıcamüsabakaya çıkacak takımların birbiriyle olan geçmiş maçlarını da siteiçerisinde görüntüleyebilir ve sağlam analizler yapma şansı bulabilirsiniz.Geçmişte oynanan maçlarla alakalı olarak tüm detayları en doğru bilgilerletakip edebilirsiniz. Bu konuda başka bir kaynak siteye ihtiyaç duymadan spordünyasının nabzını tutabilirsiniz.


Puan Durumu ve İstatistikler


Sporxsitesi, Süper Lig'de oynanan maçlarla alakalı olarak en ufak detayları bilesizlere aktararak spor dünyasına ayna tutuyor. Anlık olarak puan durumutablosunu görüntüleyebilir, gelecek maçlar hakkında bilgi alabilir ve maçistatistiklerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede tuttuğunuz takımın performansdurumunu ve rakiplerinizin performans durumunu en sağlam verilerle öğrenebilirsiniz.


Oynananmaçlarda takımların topla oynama, şut atma ve atak girişimi gibi tümistatistikleri sizlere en güncel şekillerde iletiliyor. Ayrıca dileyen kişilertakımlarının ve diğer tüm kulüplerin maçlarını canlı anlatımla takip edebilir.Canlı anlatımda dakika dakika maçta gelişen ataklar ve atılan goller sizlereiletilir. Ayrıca maçtaki kart sayıları ve faul sayıları gibi tüm verilere deulaşabilirsiniz. Bu sayede Süper Lig maçlarını en yakın şekilde takip edebilirve spor dünyasındaki heyecanın bir parçası olabilirsiniz.

Bu haber 912 defa okundu

DİĞER HABERLER