25 Ocak 2020 Cumartesi 20:54
 

Blue Diamond Pırlanta Bilezik/Bileklik Modelleri %50 indirimli!

Blue Diamond Pırlanta Bilezik/Bileklik Modelleri %50 indirimli!
07 Ağustos 2018 Salı 23:11

Pırlanta bilezik dendiğinde sonsuz bir güvenle bileklerinize geçirebileceğiniz takıların en doğru adresi Blue Diamond’dır her zaman zira GİA ve HDR sertifikalı bu ürünler sizi asla yanıltmaz.

Pırlanta bilezik dendiğinde sonsuz bir güvenle bileklerinize geçirebileceğiniz takıların en doğru adresi Blue Diamond’dır her zaman zira GİA ve HDR sertifikalı bu ürünler sizi asla yanıltmaz. 4C kalitesindeki yüksek standartlara sahip ayna – cam berraklığına sahip çiziksiz pırlanta taşlar, kusursuz kesim, karat değeri ve rengi ile sizi selamlar.

 

 

 

pırlanta bileklikpırlanta bileklikpırlanta bileklikpırlanta bileklik 

 

 

%50’ye varan indirimleri ise şimdilerde bir başka güzellik olarak sizleri karşılayacaktır Blue Diamond online sayfalarında. Eğer kıyafet, kozmetik ya da kuyum alışverişleri konusunda akıllılık ederek indirimleri bekleyen bir bayansanız, Blue Diamond’dan da bir pırlanta bileklik almanın tam zamanıdır. 1-19 Ağustos tarihlerinde tüm ürünlerinde %50 indirim var.

 

 

Su yolu pırlantaSu yolu pırlanta bileklikNeredeyse yarı yarıya düşen fiyatları gördüğünüzde siz de bizlere hak vereceksiniz doğrusu. Boyunuz, kilonuz ya da yapınız her ne tür de olursa olsun pırlanta bir bileziğin yakışmayacağı kadın yoktur. Üstelik pırlanta bilezikler kadınların en entelektüel, vakur ve güvenli duruşunun yansıması olmuştur her zaman. Gece kıyafetlerinde çıplak kollarınızın tüm güzelliğini özel escort antalya vurgularla her zaman gözler önüne seren bu büyük detay, iş yerinde de takım elbisenizin ya da gömleklerinizin kol uçlarından süzülen en narin detaya dönüşebilir.Bayanların kolları pırlantasız kalmasın adına düzenlenen kampanyasını şu günlerde son hız sürdüren Blue Diamond markasının sesine sizler de kulak verin ve yazı en karlı alışverişinizle sürdürün. Peşi sıra dizilmiş olan suyolu pırlanta bileklik güzelliğini, ya da küçük aralıklarla birbirini takip eden pırlanta bilekliklerin en güzel duruşunu yakalayabileceğiniz şu günlerde Blue Diamond’ da sürprizler in ardı arkası kesilmiyor. En güzel tek taş yüzükler, tam tur alyanslar ya da suyolu kolyelerle bütünleştirebileceğiniz bu harika pırlanta bileklikleri sete dönüştürmek adınaysa en karlı dönem yaşanıyor. Bir yerine birden fazla birçok ürün satın alarak kendinize harika setler de yaratabilirsiniz bu eşsiz bileziklerle.Bileklerinize ne kadar çok ışıltıya yer vermek istiyorsanız karar sizin. Dilerseniz şatafatlı Blue Diamond Pırlanta yüzüklerinden parmaklarınıza kondurabilir ve dengeleyici olarak da mini taşlı ve küçük karatlardaki bu pırlanta bilekliklere yer verebilirsiniz kollarınızda. Ya da tam tersini yaparak tek taşlarla da dev pırlanta bilekliklerin yüksek karatlarından yararlanabilirsiniz takım olarak.

 

Bu haber 3417 defa okundu

DİĞER HABERLER