03 Şubat 2023 Cuma 16:42
 

Evcil Hayvan Sahiplerinin En Çok Satın Aldığı Kedi Aksesuarları

Evcil Hayvan Sahiplerinin En Çok Satın Aldığı Kedi Aksesuarları
15 Şubat 2018 Perşembe 10:45

Eğer bir kedi sahiplenecekseniz, onun ihtiyacı olacak ürünlerin bir listesini yapmalı ve listenizde yer verdiğiniz ürünleri temin etmelisiniz.

Eğer bir kedi sahiplenecekseniz,onun ihtiyacı olacak ürünlerin bir listesini yapmalı ve listenizde yer verdiğiniz ürünleri temin etmelisiniz. Kedinizin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin yanı sıra bakımı ve egzersizleri için de bazı pet shop malzemelerine ihtiyacınız olacak. Kedilerin beslenme ve tuvalet ihtiyaçları ile birlikte ev içerisinde dinlenirken gereksinim duyacağı bir kedi yatağı, kedi tırmalama tahtası, çeşitli kedi oyuncakları, bakım malzemeleri de listenizde yer almalıdır.


Eğer kedinizin dışarıda gezmesine izin verecekseniz, bu durumda ona almanız gereken ilk aksesuar bir kedi tasması olmalıdır. Bu sayede onun kaybolma riskini azaltmış olursunuz. Kedinizi bulan birinin tasmaya yazabileceğiniz bir iletişim numarasından size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.


Seyahat eden bir kişiyseniz ve seyahatlerinizde evcil hayvan kabul eden yerlere kedinizi de yanınızda götürmeyi planlıyorsanız, birlikte rahat bir yolculuk geçirmek adına bir kedi taşıma çantası edinmelisiniz. Ancak alacağınız seyahat çantası kedinizin boyutlarına uygun olmalı, kediniz çanta içinde rahatça hava alabilmeli ve hareket edebilmelidir.


Kediler patileriyle ve ağızlarıyla oyuncaklarla oynamaya bayılırlar. Bu nedenle kedi aksesuarları arasında kedi oyuncaklarının önemli bir yeri vardır. Kedinize alacağınız onlara özel üretilmiş yumuşak tüylü kedi oyuncakları, zıplayan bir top onun oldukça ilgisini çekecektir. Aldığınız oyuncaklarla onunla birlikte oynayabilir, bu sayede kedinizle kurduğunuz iletişimi de güçlendirebilirsiniz.


Tüylü dostunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri kapınızda teslim almak istiyorsanız, hem güvenli hemde farklı markalar altında satışa sunulan petshop malzemeleri için Petza.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Alışverişinizi hem keyifle hem de güvenli bir şekilde yapabileceğiniz Petza.com.tr, kediler için hazırladığı kedi koleksiyonu altında her ürün grubuna farklı markalar altında yer veriyor. Kedinizin ihtiyacı olan kuru mama ve konserve mamalar, oyuncaklar, kedi tasmaları, taşıma çantaları,mama ve su kapları, kedi yatakları için sanal pet shop mağazası www.petza.com.tr web sitesini mutlaka ziyaret edin. Petza’da birçok markaya ait kaliteli evcil hayvan ürünleri bulabilirsiniz.


Bu haber 3106 defa okundu

DİĞER HABERLER