27 Kasım 2021 Cumartesi 05:36
 

KIŞ AYLARINDA TARZINI YANSITABİLECEĞİNİZ ETEK MODELLERİ

KIŞ AYLARINDA TARZINI YANSITABİLECEĞİNİZ ETEK MODELLERİ
04 Ekim 2021 Pazartesi 13:27

Günlük kıyafetlerin ve rahatlığın vazgeçilmez parçaları olduğu kadar, şıklığı ve zarafeti de üzerinde taşıyan etekler, Berfuğ Kıran çizgisi ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Günlük kıyafetlerin ve rahatlığın vazgeçilmez parçaları olduğu kadar, şıklığı ve zarafeti de üzerinde taşıyan etekler, Berfuğ Kıran çizgisi ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Değişen zamanın vazgeçilmez kıyafeti: Etek…

Kadınlar için neredeyse ezelden beri tercih edilen bir giyisi olan etekler, 20. yüzyıla kadar sıklıkla ve adeta zorunlulukmuşçasına tercih edilen bir kıyafetti. Ancak 20. yüzyılda sanayi devrimi, I. Dünya Savaşı ve II. Dünya Savaşı gibi toplumları, ekonomiyi ve üretimi derinden sarsan, kitlesel olaylar sonucunda bazı sıkıntılar yaşandı.


Yaşanan zorluklar sonucu etek üretiminin yerini daha çok pantolonlar almaya başladı. Bu süre zarfında kadınlar adeta, etek yerine pantolon tercih etmek zorunda kaldı. Ancak zarafetin ve rahatlığın simgesi olan etek, yine de kadınların kıyafet seçimlerinde “olmazsa olmaz” yerini korumaya devam etti.

Farklı modelleriyle kadınların gözdesi eteklerin doğru adresi: Berfuğ Kıran

Zaman, ekonomik koşullar, toplumsal hareketler ne kadar etkili olursa olsun değişen zamanın, değişmeyen ve vazgeçilmez kıyafetlerinden olma özelliğini kaybetmedi etekler. Uzun etekler, kalem etekler, salaş, pileli mini etek ve kışlık etek gibi pek çok çeşidi ile hemen her kadının gardıroplarında vazgeçilmez parçalar haline geldi.


Günümüzde de kadınların en çok tercih ettiği kıyafet olan etekler için farklı modelleri bulabileceğiniz en doğru adres ise kendine has çizgisi ile Berfuğ Kıran, zengin seçenek ve zevkli çizgileriyle pek çok koleksiyonda olduğu gibi eteklerde de kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Her mevsime uygun seçenekler…

Etekler her ne kadar tiril tiril modelleri ile sadece baharı ya da sıcak yaz mevsiminin efil efil ferah anlarını simgeliyor olsa da mevsimine uygun kumaşlarla üretiliyor olması, her mevsim tercih edilebilirliğini de beraberinde getiriyor.

Bahar aylarında ya da yaz aylarında, ferah bir görünüme sahip, modelleri ile dikkat çeken etekler, kışlık kumaşlarla üretilen ve birbirinden farklı modelleri ile her mevsim kadınlar için vazgeçilmez parçalar haline geliyor.

Etek Seçiminizde kullanılan kumaş önemli

Uzun ya da kısa fark etmeksizin, kullanılan kumaşın kalınlığı, seçilen renklerin ve desenlerin çizgileriyle kışlık etek modelleri hem rahatlığı hem şıklığı aynı yerde buluşturuyor. Günlük aktivitelerimizde iş hayatımızda ya da özel toplantılarda tercih edilebilir olmasıyla dikkat çeken etekleri tercih ederken, kullanılan kumaşlara ve modellerine dikkat edilmesi gerekir.


Eğer rahat bir kullanım konforlu bir zaman geçirmek istiyorsanız kullanılan kumaşın pamuk olmasına dikkat etmelisiniz. Ya da terletmeyen bir kumaş istiyorsanız eteğinizin kot ya da ketenden üretilmiş olması önemli. Rahat, esnek bir kullanım için ise elastan kullanımı konforunuzu arttıracak bir ayrıntı olacaktır.

Her ana uygun her zevke hitap eden etekler arasında özellikle soğuk havalarda tercih edebileceğiniz kışlık etek modelleri birbirinden farklı seçeneklerle dikkatleri üzerinize çekerken rahtlığı ve şıklığı aynı çizgide sürdürmenizi sağlayacaktır.

Kışlık eteklerde doğru tercih Berfuğ Kıran’da sizleri bekliyor…

Kışlık etek modellerinde genellikle kare çizgiler ve koyu renkler kullanılması daha kolay kombinlenmesini sağlıyor. Kış renklerinin kullanımı, kombin seçeneklerinizi arttıran bir avantaj oluyor. eğer sizin de tercihiniz eteklerden yanaysa Berfuğ Kıran’ın kışlık etek koleksiyonuna bakmanız en doğru karar olacaktır.

Berfuğ Kıran, ekose, yanları cepli, mini etekler, seksapelliği ön plana çıkaran deri etekler, fırfır detaylı ve kışın vazgeçilmezi süet etekler ile dolaplarınızda geniş bir yelpaze sunuyor.

Berfuğ Kıran’ın kışlık etek koleksiyonuyla tarzınızı konuşturun

Kışın eteklerde koyu renklerin hâkimiyeti kombinlerinizi kolaylaştırıyor. Eğer kısa etekler tercihiniz ise Berfuğ Kıran’ın birbirinden farklı mini kışlık etek modelleri kendinizi hem rahat hissetmenizi hem de dikkatlerin odağı olmanızı kaçınılmaz kılıyor. Berfuğ Kıran koleksiyonu sizlere kıyafetinizi farklı ancak kolay kombinleyebileceğiniz seçenekler sunuyor.

Koyu renk ve kareli bir eteği, üzerine tek renk bir gömlek ya da kazaklar ile bütünleştirebilirsiniz. Çoğunlukla pileli modeller olan kışlık etekler üzerine tek parça ve tek renk kalın kazaklar tercih edilebilir, böylelikle abartıya kaçmadan sadeliği ve şıklığı aynı çizgide yakalayabilirsiniz.

Berfuğ Kıran farkı ile zengin kıyafet koleksiynlarından kışlık etek kombinleri, tercih edeceğiniz renk ve modeller ile farkınızı ve tarzınızı ortaya koyabileceğiniz ve hatta dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz sayısız seçenek ve güzelliklerle dolaplarınızı dolduracak.

 

 


Bu haber 1711 defa okundu

DİĞER HABERLER