27 Kasım 2021 Cumartesi 05:49
 

Kombinlerin Tamamlayıcısı En Şık Goorin Şapkalar

Kombinlerin Tamamlayıcısı En Şık Goorin Şapkalar
04 Ekim 2021 Pazartesi 13:38

Geçmişten günümüze moda, hayatımızın olmazsa olmazı. Hangi ayakkabı hangi pantolon altına olur, pantolonun üzerine ne renk tişört yakışır, yapılan bu kombin hangi şapkayla tamamlanır? Bu soruların hepsi doğru bir kombinin olmazsa olmazları. Moda her yıl değişse de kombin uydurma telaşı hiçbir zaman değişmiyor.

Geçmişten günümüze moda, hayatımızın olmazsa olmazı. Hangi ayakkabı hangi pantolon altına olur, pantolonun üzerine ne renk tişört yakışır, yapılan bu kombin hangi şapkayla tamamlanır? Bu soruların hepsi doğru bir kombinin olmazsa olmazları. Moda her yıl değişse de kombin uydurma telaşı hiçbir zaman değişmiyor.

 

Peki Moda Nedir?

 

İnsanlar her zaman güzel ve farklı görünmek isterler. Bu bakış açısıyla dikkat çekmek, daha iyiyi ve güzeli aramak iyi giyinme düşüncesini ortaya çıkarmıştır. Zamanla insanların hayatlarında olan gelişmelerden giyim konusu etkilenmiş ve insanlar, örneğin iş için farklı giyinmek gerektiğini düşünmüşlerdir. Bu tarz düşünceler nedeniyle, farklı konularda farklı giyim tarzları ortaya çıkmış, giyim konusu gün geçtikçe dallanıp budaklanmıştır.

 

İnsanlar giyinmeyi örtünmenin dışına çıkararak güzel ve farklı giyinmek düşüncesini benimsediklerinde moda kavramı ortaya çıkmıştır. Korunmak ve örtünmek için modaya ihtiyaç yokken, farklı giyinmek ve güzel görünmek için modaya ihtiyaç vardır.

 

Moda konusu günümüzde sadece giyim üzerinde değil, beslenme, konut, otomobil gibi konularda da önemli bir beğenme unsuru olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kıyafet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Öncelikle alışverişe çıktığınız zaman, moda olduğu için herhangi bir parça almak yanlış bir tercih olacaktır. Ya da görüntüsünü beğendiğiniz ama üzerinize giydiğinizde gördüğünüz kadar güzel durmayan bir kıyafeti de sırf görüntüsü güzel diye almak doğru olmayacaktır. Almanız gereken kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlar giydiğinizde rahat edeceğiniz ve baktığınızda kendinizi iyi hissedeceğiniz parçalardan oluşmalıdır. Moda için boşa para harcamak istemezsiniz değil mi?

 

Belli bir stilinizin olması ve bu stile uygun bir yoldan ilerlemeniz de işinizi kolaylaştıracak bir unsurdur.

 

Ana stilinizi belirledikten sonra bu stil üzerine farklı tarz aksesuar veya parçalar ekleyerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Alışverişe çıktığınız zaman mağazanın ortamı, ışığı sizi yanıltabilir. Normal şartlarda beğenmeyeceğiniz bir parçayı o ortamda beğenip satın almak isteyebilirsiniz. Bu tarz sıkıntı yaşayıp pişman olduğunuz zamanlar oluyorsa, alışverişe zevkine güvendiğiniz ve sizin nelerden hoşlandığınızı bilen arkadaşlarınızla çıkmanız daha yerinde olacaktır.

 

Gideceğiniz ortamlara uygun giyinerek gitmeye çalışın. Spor yapmaya düğünde giyilebilecek bir tarzda elbise giymemek gibi mesela.

 

Kombin Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

 

Hemen hemen tüm renklerle uyumlu olan beyaz, siyah, gri ve açık bej, hem diğer renklerle hem de kendi içlerinde mükemmel bir uyum sağlar.

Aynı anda iki baskılı kıyafet giymenizi asla önermiyoruz. Giydiğiniz tişört üzerinde baskı varsa ve bu baskı da sarı renk baskınsa, sarı renk bir etek veya pantolonla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kombin yaparken aksesuarlar çok önemlidir. Spor giyimlerinizde Goorin Bros şapka modelleri harika bir kombin tamamlayıcı olacaktır.

Goorin şapka tercihinizi ayakkabı ve çantanızla destekleyerek şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Kıyafetinizde farklı renklerle kombin etmek istediğinizde kafanız karışırsa, siyah ve beyaz pantolon kurtarıcınız olacaktır.

En Güzel Kombinlerin Tamamlayıcısı Goorin Bros Şapkalar

 

Eğer spor giyimi çok seviyorsanız Goorin Bros şapka modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Tarzınıza yakışacak birkaç Goorin Bros erkek şapka modelinden bahsetmek gerekirse;

Kurt Şapka ile kurt figürlü şapka seçeneği erkek spor giyimde dikkatleri üzerinize kolaylıkla çekecek bir modeldir.

Goorin Bros Horoz Şapka ile horoz figürlü şapka yine tercih edebileceğiniz dikkat çekici modellerden biridir.

Bunların yanında Black Sheep şapka, Goorin Bros deri şapka ve Goorin Bros King şapka da en beğenilen modeller arasında.

Orijinal Goorin Bros şapka modellerini Hatquarters sitesinde bulabilir, kombininiz için harika seçeneklere sahip Goorin Bros şapka fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz. 


Bu haber 1396 defa okundu

DİĞER HABERLER