25 Ocak 2020 Cumartesi 20:51
 

Kusursuz Makyaj İçin Doğru Fondöteni Seçin

Kusursuz Makyaj İçin Doğru Fondöteni Seçin
15 Haziran 2018 Cuma 16:41

Bir makyajın güzelliğinde en etkili unsurun ten rengi ile uyumlu renk tonlarının seçimi olduğu düşünülür. Oysa makyajı kusursuz ve güzel yapan asıl unsur fondötendir.

Özellikle sıcak yaz günlerinde kaliteli ve cilt tipiniz ile uyumlu bir fondöten kullanmanız çok daha fazla önem kazanıyor.Çünkü havanın sıcak olması fondötenin sürdükten bir süre sonra nahoş bir görünüm almasına sebebiyet verebilir.

Önceliğiniz elbette kaliteli bir markanın ürünü olmalı! Çok sayıda farklı markanın fondöten çeşitlerini deneyen biri olarak belirtmeliyim ki en iyi fondötenler YvesRocher imzasını taşıyor. Halihazırda kullandığım ürünü, göz kamaştıran kusursuz ten fondöten ürünü ve mükemmel bir kapatıcılığa sahip. 

En İyi Fondöten Hangisi?

Bu fondöteni seçmemin nedeni cildimin yağlı olmasıydı. Diğer markaların ürünleri cildimin daha da yağı görünmesine neden oldu. Fondöteni sürdüğümde neredeyse sim dökülmüş kadar parlama yapıyor ve haliyle suni bir görünüm veriyordu. Sonunda denediğim bu ürün beklentimi tam olarak karşılıyor. Parlama yapmıyor ve her türlü far ile ruj rengi ile de uyum sağlayabiliyor.

Eğer sizin de benim gibi ciddi cilt kusurlarınız varsa kullandığım ürünü önerebilirim. Yaklaşık 8 saate kadar bozulmadan ciltte kalabiliyor. Bir süre sonrasında elinizle dokunsanız dahi bulaşma yapmıyor ve böylece sürekli kıyafetlere bulaşması gibi bir sorun da yaşamıyorsunuz. Arkadaşım markanın diğer fondöten ürününü kullanıyor ve aynı avantajlar bu ürün tarafından da sunuluyor.

Eğer yoğun olarak fondöten kullanan biriyseniz tercihiniz mutlaka bitkisel ürünlerden yana olmalıdır. YvesRocher tamamen bitkisel içeriklerle ürün hazırlayan bir marka olduğundan fondöten gibi ağır kozmetik ürünlerini de gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum. Bu arada özel gecelerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü gece makyajı için de uygun bir alt yapı oluşturabiliyor.

Sizlere tavsiyem öncesinde cildinizi iyice temizlemeniz olacak. Ardından fondöteni sürün ve bir süre bekleyin. Yaklaşık yarım saat beklemenizin ardından parlama etkisi kaybolmadıysa pudra sürebilirsiniz. Ancak yüksek olasılıkla sizin cildinizde de parlama yapmayacaktır. Bu yüzden pudra kullanımından da kurtulabilirsiniz. Cildiniz fondötenliyken de nefes almaya devam edebilir. Bu arada markanın ürünlerini internet sitesinden inceleyebilir ve sipariş de verebilirsiniz.
Bu haber 3993 defa okundu

DİĞER HABERLER