23 Ekim 2021 Cumartesi 04:46
 

Mayokini Nedir?

Mayokini Nedir?
01 Eylül 2021 Çarşamba 10:54

Mayokini tercihiniz ile yaza damgasını vurun. Birbirinden canlı ve pastel tonlar sizi bekliyor. Vazgeçilmez bir tercih olarak kullanılan mayokiniler bayanların en fazla tercih ettiği modeller arasında yerini alır. Mayokiniler güzel yaz sahillerinde oldukça rahat bir kullanım sağlar.

Mayokini Renkleri ile Pastel Bir Yaz!

Mayokini tercihiniz ile pastel tonlar seçebilir ve önde olabilirsiniz. Yaz sahillerinde en fazla tercih edilen mayo modeli olan mayokiniler kumaş kalite ve likralı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 İncecik likra ve mayo kumaşlar istediğiniz modeller ile sizlere sunuluyor. Birbirinden farklı modeller ile sizlere sunulan mayokiniler fiyat konusunda da oldukça başarılı bir tablo sergiliyor.

Mayokiniler ile Yaza Merhaba Deyin!

Mayokini tercih edebilirsiniz. En güzel renkte ve likralı bir kumaşta tercih edilen modeller fuşya pembe ve siyah tonları ile öne çıkar.

Vazgeçilmez puantiyeli ve düz modeller oldukça fazla tercih edilir. Ayrıca göğüs destek bölümüne özellikle dikkat edilerek tam destek bir mayo seçilir. En güzel modellere https://www.dagi.com.tr/mayokini-modelleri farkıyla ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel parçalar sizi bekliyor.

 

 


Bu haber 2166 defa okundu

DİĞER HABERLER