23 Ocak 2020 Perşembe 11:35
 

Medyum Ali Hoca Haberleri

Medyum Ali Hoca Haberleri
05 Aralık 2019 Perşembe 08:45

Maneviyatı hiçbir zaman hayatın dışında bırakamayız. İnsanların manevi duyguları her daim dünyada ve hayatın içerisinde olmaya devam edecek.

Advertorial

Maneviyatı hiçbir zaman hayatın dışında bırakamayız. İnsanların manevi duyguları her daim dünyada ve hayatın içerisinde olmaya devam edecek. Geçmiş çağlarda olduğu gibi, günümüzde de medyum hocalar bu maneviyatı insanlara daha rahat ulaştırmak için çalışmaya devam edecekler.

Günümüzde pek çok medyum hoca farklı ilimler kullanarak bu alemlere ait enerjileri insanların yararına kullanıyor. Bu ilimlerin neler olduğu internet sitesinde ve Facebook sayfasında paylaşan Medyum Ali Hoca'nın dediği üzere, bir medyumun çalışma alanları içerisinde ledün, havas ve buna benzer pek çok kadim öğreti yer alıyor. Bu eski ilimlerin öğrenilebilmesi için çok uzun zaman geçmesi, bazılarının sadece üstat medyumlar tarafından el verme yoluyla alınması gerekiyor.

 

Medyumluk işinin bu derece zor olması mükafatını da güçlendirmekte. Manevi alemler her daim hayatımızın içinde olsa da bu alemlerin enerjilerinden yararlanabilmek için farklı uygulamalara ihtiyaç duymaktayız. Örneğin, sadece havas ve ledün ilmini bilenler tarafından yapılabilen vefk çalışmaları bunun başında geliyor.

 

Medyum Ali Gürses’in de çalışma alanları arasında yer alan vefk uygulamalarıyla insanların manevi alemlerin desteğiyle iş hayatlarını, evliliklerini, kısmetlerini düzene sokmaları sağlanabiliyor. Çok geniş bir kullanıma sahip olan vefk uygulamaları medyum hocanın yeteneği ve nefes gücüne bağlı olarak neredeyse her şey için uyarlanabiliyor.

 

Elbette manevi alemlerle alakalı her türlü çalışmada her şeyden önce üstün bir nefes gücüne ihtiyaç duyuluyor. Nefes gücünün ardından gelen bilgi birikimi de çalışmaların doğru yapılabilmesi için önemli noktalardan biri olarak kabul ediliyor.

Medyum Ali Hoca da diğer tüm tanınmış medyumlarda olduğu gibi insanların bu bilgilerden en iyi şekilde yararlanabilmesi için doğru medyumu bulmaları gerektiğini söylemekte. Piyasadaki sahte medyumlara dikkat çeken Medyum Ali Gürses, manevi alemlerin sunduklarından tam olarak yararlanabilmek için temel şartın güvenilir bir medyumla çalışmak olduğunu belirtiyor.


Bu haber 868 defa okundu

DİĞER HABERLER