04 Aralık 2022 Pazar 00:27
 

Tavan Fiyat Döneminde En Uygun Sigorta Teklifleri Koalay.com’da

Tavan Fiyat Döneminde En Uygun Sigorta Teklifleri Koalay.com’da
29 Haziran 2017 Perşembe 12:07

Trafik sigortasının, trafiğe çıkan tüm motorlu araçlar tarafından zorunlu olarak yaptırılması gerekiyor.

Trafik sigortasının, trafiğe çıkan tüm motorlu araçlar tarafından zorunlu olarak yaptırılması gerekiyor. Zorunlu trafik sigortası,sürücünün kusurlu olduğu trafik kazasında karşı araçta meydana gelen hasarların yanında, kazaya ilişkin tedavi giderleri ve zarar gören kişilerin sakatlığında ya da ölümünde aileye tazminat ödemesi yapıyor. Poliçesiz araç sahipleri ise zararları kendi bütçelerinden karşılamak durumunda kaldığı gibi para cezası ödemekle de yükümlü oluyor.

 

Yakın zamana kadar sürücüler, trafik sigortası poliçelerindeyüksek primlerle karşılaşıyordu. Bu duruma çözüm olarak getirilen tavan fiyatdüzenlemesiyle sürücüler, artık trafikteki risk durumlarına görepoliçelendiriliyor ve poliçelerde maliyetler düşüyor.

 

Sigorta şirketlerinin sunduğu trafik sigorta teklif fiyatları ile yeni tavan fiyat düzenlemesinin avantajlı fiyatlarını bir araya getiren araç sahipleri bu yeni dönemle birlikte en hesaplı poliçeyi satın alabiliyor. Türkiye’nin ilk online sigorta brokeri Koalay.com üzerindentrafik sigortası teklifleri alan araç sahipleri en ucuz trafik sigortası poliçesine sahip oluyor.

 

Otomobilin trafiktekirisk durumuna göre belirlenen tavan fiyatlar ise Türkiye genelinde 12 Nisan 2017 itibariyle şu şekilde olacak:

 

    7. Basamakta hiç hasarı olmayan sürücüler yer alacak ve 443,85 liradan fazla prim ödemeyecek

    6. ve 5. Basamaktaki az hasarlı sürücüler 564,90 lira ile 685,95 liradan fazla prim ödemeyecek

    4. Basamaktaki sürücüler 807 lira

    3. Basamaktaki sürücüler 1.210,50 lira

    2. Basamaktaki sürücüler 1.614 lira

    1. Basamaktaki çok hasarlı sürücüler 2.017,50 liradan fazla trafik sigortası primi ödemeyecek

 

Koalay’da trafiksigortası teklifleri nasıl hesaplanıyor?

 

Koalay.com’da 7 soru yanıtlanarak hızlıca zorunlu trafik sigortası teklifi alınabilir. Trafik sigortası poliçesi satın almak için araç plaka bilgisi, ruhsat numarası, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler girilerek sigorta şirketleri eş zamanlı olarak sorgulanabilir. Teminat kapsamı ve poliçesüresi tüm sigorta şirketleri için aynı olan trafik sigortası, Koalay üzerindenek ücret ödemeden satın alınabiliyor.

 

Koalay.com ile görüntülenen sigorta teklifleri, sigorta şirketleri tarafından belirleniyor, Koalay bu fiyatlara herhangi bir komisyonya da hizmet bedeli yansıtmıyor.

 

Koalay.com’da trafik sigortası poliçesi nasıl satın alınıyor?

 

Koalay.com’da incelediğiniz en uygun sigorta teklifini hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Tavan fiyat indirimi yansıtılmış sigorta teklifini, Sanal POS ile kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Koalay’da teklifleri listelerken ve poliçe satın alırken paylaştığınız bilgiler Veri Sign SSL sertifikası ile korunuyor ve bilgileriniz diğer kişiler tarafından görüntülenemiyor.


Trafikte ceza uygulamalarıyla karşılaşmamak ve trafik kazalarında maddi yükümlülük altında kalmamak için hemen Koalay.com’a girin, en uygun trafik sigortası teklifi ile zorunlu trafik sigortanızı yaptırın.

Bu haber 2504 defa okundu

DİĞER HABERLER