06 Temmuz 2022 Çarşamba 12:27
 

TESETTÜRLÜLER İÇİN GENÇ ELBİSE MODELLERİ

TESETTÜRLÜLER İÇİN GENÇ ELBİSE MODELLERİ
04 Ekim 2021 Pazartesi 13:47

Hangi çağ ve zamanda olursa olsun elbise, geçmişten şimdiye kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden olmuştur.

Her giyim tarzının tercihi olan, hem özel zamanların hem de gündelik yaşamın pratiğine uygun elbiseler; günlük, spor, abiye, yazlık ve kışlık sezona uygun biçimde olmak üzere, her kadının dolabında tüm zamanlar içinde yerini korumuştur.

Tesettür giyimde de özel bir yeri olan ve vazgeçilmez kıyafetlerden olan elbise, Zülays genç tesettür elbise modelleriyle, yalnızca orta yaş ve üstü kadınların değil, çeşitlilik gösteren çizgisi ve dinamik yapısıyla gençlerin de tercihi arasına girmiştir.


Zülays Yazlık Elbise Modelleri

Zülays elbise modelleri, şık bir çizgiden gündelik yaşam ritmine uygun rahat çizgiye dek, sade ve çiçekli kumaşlarıyla tercih zenginliği oluşturmaktadır.

Yaz ve bahar dönemlerinde, mevsimine uygun ferahlık taşıyan volanlı büzgülü yaka, siyah model çiçekli elbise, genç tesettür elbise olarak gençlerin tercih edeceği formda tasarlanmıştır.


Arkadan fermuarlı ve belden seyyar kuşaklı olan elbise, kalın manşetli, ipek kumaştandır. Kumaşı, sıcak mevsimlere uyumlu, hafif ve yazlıktır.


Bahar desenli, kiremit rengi, çiçekli elbise modeli de bahar ve yaz dönemi gençlerin gündelik hayatta kullanabileceği konforda bir elbisedir.


Hakim yaka, boğazdan düğmeli, elbise boyunca da gizli düğmeli olarak tasarlanmış elbise medine ipeğinden imal edilmiştir. Rahat ve hafif bir kumaştır. Astarsızdır ve iç göstermez.


En Şık ve Tarz Elbise Modelleri

Zülays dört cepli uzun kemerli elbise mint modelleri, astarsızdır, kumaş yapısından dolayı iç göstermez.


Toka kemerli düz elbise modelleri de şık tercihler arasına koyabileceğiniz tesettürlü elbise modellerindendir.


Hem şimdiki zamanın hem de geçmiş zamanın izlerini taşıyan vintage tarzlarıyla da dikkat çeken Zülays tesettür elbise modelleri, omuzdan tutan, vücut hatlarını belli etmeyen, bileğe kadar inen çeşitleriyle hem özel hem gündelik zamanlar için bir tercih çokluğu sunmaktadır.Omuzdan oturan, göğüs ve kalça hizasına doğru genişleyen, vücut hatlarından vurguyu uzaklaştıran modelleriyle Zülays tesettür elbise modelleri, abiyeden, gündelik kıyafete geniş bir yelpazede tasarlanmış elbiselerdir.Tesettür elbiseden beklentilerinizi yalnızca kesim biçimi ve vücutta alacağı formu dikkate almakla kalmayıp, stilize çizgileri ve tasarımıyla giyen kişi de bir üslup da yaratan tesettür elbise seçeneklerine zulays.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bu haber 5397 defa okundu

DİĞER HABERLER