31 Mayıs 2020 Pazar 14:42
 

Türkyat’ın Özel Gulet Kiralama Hizmeti

Türkyat’ın Özel Gulet Kiralama Hizmeti
06 Haziran 2019 Perşembe 08:35

Türkyat’ın sunduğu özel gulet kiralama hizmeti, Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerin ilgisini çekiyor. Müşteri memnuiyeti odaklı hizmet sunan firma, gulet ve yat kiralama alanında tüm uzmanlığını gözler önünde seriyor.

Türkyat’ın sunduğu özel gulet kiralama hizmeti,Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerin ilgisini çekiyor. Müşterimemnuiyeti odaklı hizmet sunan firma, gulet ve yat kiralama alanında tümuzmanlığını gözler önünde seriyor. Uzun yıllarda yat ve gulet kiralamasektöründe faaliyet gösteren firma, Marmaris’teki lider yat ve gulet kiralamafirmaları arasında yer alıyor.

Türkyat, Marmarisbölgesinde hizmet veren bir yat kiralama şirketi. Geniş yat filosu, özel gulet gezisi rotaları ve özel gulet kiralama seçenekleriylemüşterilerine hizmet veriyor. Marmaris çıkışlı tekne turları düzenlemekisteyenlerin ilk adresi Türkyat Yatçılık. Marinadan yelken açtığınız andanitibaren, firmanın profesyonel çalışanları misafirlerin rahatı ve konforu içinher şeyi yapıyor.

Özel Gulet Gezisi Alanında Lider Türkyat

Özel gulet gezisi alanında lider olan Türkyat, Muğla ilininMarmaris ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor. Profesyonel ve deneyimlikaptanlarla çalışan firma, seyahat boyunca misafirlerin güvenliğini en üstdüzeyde tutuyor. Ayrıca sağladığı kusursuz hizmet sayesinde tüm misafirlerinbeğenisi kazanmayı başarıyor.

Gulet kiralama ilegerçekleştirilen geziler, firmanın sunduğu hizmetlerden sadece biri. Guletkiralamanın yanı sıra yat kiralama seçenekleri de mevcut. Ayrıca motoryat ya daultra lüks yatlar da firmanın geniş yat filosunda yer alıyor.

Benzersiz Seyahat Deneyimi

Benzersiz seyahatdeneyimi yaşamak isteyen herkesin yolu Türkyat Yatçılık firmasından geçiyor.Firma, Marmaris başta olmak üzere Yunan adalarını da içeren eşsiz rotalarasahip. Ayrıca istek halinde Türkyat’ın profesyonel ekibiyle kişiselleştirilmiş özel gulet gezisi rotaları planlamak damümkün.


Özel gulet kiralama hizmeti kapsamında farklı seçenekler sunuluyor.Kiralama işlemleri genellikle kaptan ve mürettebatı içeriyor. Bu şekilde misafirler,arkalarına yaslanarak engin Akdeniz’in tadını çıkarabiliyor. Ancak istekhalinde kaptan ya da mürettebat olmadan da kiralama yapmak mümkün.


Firmanın bu alandakideneyimleri sayesinde, misafirlerin isteklerini tam olarak karşılayacak planlaryapmak mümkün oluyor. Böylelikle ister Marmaris’in eşsiz koyları olsun isterYunan Adaları olsun, misafirlerin beklentilerine göre benzersiz seyahatdeneyimini oluşturmak mümkün.

Misafirlerin tekyapması gereken işi Türkyat’ın uzman ellerine bırakma ve denizde geçirecekleritatilin tadını çıkarmak.

 

 


Bu haber 8378 defa okundu

DİĞER HABERLER