28 Ocak 2023 Cumartesi 17:10
 

Balıkesir'de kayıp çift Ali Abdullah AKın ve Nefise Akın aranıyor

Balıkesir'de kayıp çift Ali Abdullah AKın ve Nefise Akın aranıyor
07 Ocak 2017 Cumartesi 21:19

Balıkesir'de 2 gündür kaybolan Ali Abdullah AKın ve Nefise Akın'dan 2 gündür haber alınamıyor. Aramaları yoğunlaştıran Jandarma ekiplerine bugün AFAD ekipleri de katıldı ve çiftin aracı Ketenlik deresinde bulundu

Dün öğlen saatlerinde İrşadiye Mahallesi'nden Manyas ilçe merkezine özel araçlarıyla gitmek için yola çıkan Ali Abdullah Akın ve Nefise Akın çiftinden dünden beri haber alınamıyor. Mahallelerinde çalıştığı arama çalışmalarında Jandarma ekipleri her yerde çifti arıyor. Bugün arama çalışmlarına Balıkesir AFAD ekipleri de katıldı. 

Yapılan aramlarda çiftin aracı bir derede bulundu. Yoğun kar yağışı nedeniyle araca ulaşmakta güçlük çeken AFAD ekipleri yarın iş gücü makinası getirerek araca ulaşacakları öğrenilirken,çiftinde araçla birlikte dereye düşmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Ketenlik Deresi'nin üzerindeki köprüden geçerken suya düştüğü tespit edilen aracı gören çiftin yakınları gözyaşlarını tutamadı. Bölgede yoğun kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle çalışmalar güçlükle yürütülüyor. 
Bu haber 2203 defa okundu

DİĞER HABERLER