Izzie Rodgers; Göbek torbamı bikinilerle gururla sergiliyorum

Vücut pozitifliği savunucusu Izzie Rodgers, sosyal medyada gerçek ve dürüst olmasıyla ün kazanmış bir kişilik.

Izzie Rodgers; Göbek torbamı bikinilerle gururla sergiliyorum

Buna bikinili pozlarında gerçek vücudunuzu sergilemek de dahil olmakta. Ünlü fenomen tüm kadınların göbek, basen ve fazla kilo gibi şeylere sahip olmanın son derece normal olduğunu bilmesini amaçlıyor. Instagram fenomeni Izzie Rodgers internette büyük bir başarı yakalamaya devam ediyor. Rodgers, kadınları bu yaz bedenlerini benimsemeye ve vücutlarından en iyi şekilde sevmeye davet ediyor. Izzie, insanları cesaretlendirmek için limon desenli yemyeşil bir bikini giydi ve kıvrımlarını herkesin görmesi için gösterdi.

zzie-rodgers-gobek-torbami-bikiilerle-gururla-sergiliyorum.jpg

Izzie, fiziğini gururla sergilerken açıklama kısmında ise "Göbek torbaları en tatlı bikini vücutlarını oluşturur" notunu yazdı. Genç fenomenin vücut pozitfiliği gönderisi 10.000'den fazla beğeni ve çok sayıda olumlu yorumla karşılandı. Fenomene takipçilerinden, "İnanılmaz görünüyorsun ve bu bikini her şey.", "Bu yıl balayımız için ilk bikinimi aldım ve senin Instagram'ın bana gerçekten güvenerek yardımcı oldu.", "Kadınların vücutlarını kucaklamasını görmeyi seviyorum; konu benimkine gelince bunu yapamıyor gibiyim." yorumları geldi.

izzie-rodgers-gobek-torbami-bikiilerle-gururla-sergiliyorum.jpg

Izzie, vücut pozitifliği mesajları ve gerçek çevrimiçi kişiliği sayesinde internette çok popüler biri haline geldi. Buna ek olarak, cilt pozitifliğini savunuyor ve sıklıkla kendini kabul etme yolculuğunu takipçileriyle paylaşıyor. Açıkça paylaşımlarında sevgiyle ifade ettiği gibi bu, "göbek torbasını" ilk kez paylaşmıyor. Daha önceki paylaşımlarında da sık sık bu tarz gönderileri yayınladığını biliyoruz. Bir önceki gönderisinde şöyle yazmıştı: "Göbek torbası ve lekelerle hâlâ güzel olabileceğinize inanmak için heyecanlanmaya ihtiyacınız varsa ben buradayım."