Emekliye 1-2-3-4 Aralık'ta 9.000 TL ek ödeme yapılacak! Bu sabah açıklandı

Emekliye ek ödeme müjdesi yeniden geldi. 1 2 3 4 Aralık'ta emeklinin cebi para dolacak. 9000 TL Ek ödeme ve 5.000 TL yeni ikramiye geliyor.

Emekliye 1-2-3-4 Aralık'ta 9.000 TL ek ödeme yapılacak! Bu sabah açıklandı

Türkiye'de emekliler için peş peşe yeni müjdeler gelmeye devam ediyor. Kasım ayında peş peşe aldıkları müjdelerle sevinen emekliler için aralık ayı müjdeleri de şimdiden duyurulmaya başlandı. SSK Bağ Kuru memur emeklisi EYT emeklisi 15 milyon vatandaş için 1 2 3 4 Aralık'ta cepleri şenlendirecek yeni ödemeler gelecek. Gece yarısı emekliye Müjdeli haberi duyuran bankalar oldu. Ayrıca kabinenin ardından emekliye yeni bir müjde daha bekleniyor. Peki Aralık’ta emekliye hangi ödemeler yapılacak? Emekli maaşı alan 17 milyon vatandaşı sevindirecek yeni son dakika ek ödeme gelişmeleri haberimizde…

Türkiye'de milyonlarca emekli vatandaş için birçok ödeme fırsatı bulunuyor. Emekli maaşı alan vatandaşlara bankalar tarafından da promosyon desteği sağlanıyor. Buna ek olarak emeklilere 5.000 liraya kadar ikramiye ödemesi de var. SSK Bağ-kur memur emeklisi EYT emeklisi milyonlarca vatandaşa sevindirecek yeni son dakika duyurusu az önce geldi. 1 2 3 4 Aralık'ta emeklinin IBAN numarası yine dolup taşacak. Hem bankalardan hem de hükümetten gelecek yeni müjdelere ilişkin gelişmeler var. Emekliye ek ödeme son dakika gelişmeleri ve detaylar haberimizde…

emekli-ek-odeme-1.jpg

EMEKLİYE ARALIK AYI ÖDEMELERİ BELLİ OLDU

Sosyal Güvenlik Kurumu ve bankalar arasında yapılan anlaşma doğrultusunda milyonlarca emekli vatandaşa bankalardan Emekli promosyonu desteği sağlanıyor. SSK Bağ Kurumu memur emeklisi EYT emeklisi olan 17 milyona yakın vatandaş en yüksek promosyon veren bankalar arasından seçim yaparak Maaş promosyonu alıyor. 7500 TL ve üstü maaş alan tüm emeklilere sağlanan emekli promosyon tutarları Kasım ayında 12.500 TL'ye kadar yükselmişti. Aralık ayında da yine emekliye yapılacak ödemelerde artış olacağı düşünülüyor. Ancak Şimdilik bankaların promosyon rakamlarına bakarsak 9000 TL ile 12.500 TL arası ek ödemenin 1 2 3 4 Aralık tarihlerinde emeklinin IBAN numarasına geçeceğini söyleyebiliriz.

emekli-ek-odeme-2.jpg

EMEKLİ MAAŞ ZAMMI İLE DAHA DA YÜKSELECEK

Son dakika haberine göre Ocak ayında emekli maaşlarına yapılacak olan zamla birlikte emekli promosyon ücretleri de daha da yükselecek. 2024 itibariyle promosyon miktarlarının 15.000 TL'ye çıkacağı tahmin ediliyor. Ancak şu anda promosyon sözleşmesi biten ve yeni promosyon anlaşması yapmak isteyenler için en yüksek promosyon veren banka ING Türkiye oluyor. Hemen ardından ise Türkiye İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası geliyor.

emekli-ek-odeme-3.jpg

5.000 TL YILBAŞI İKRAMİYESİ DE GELEBİLİR

Emekliler için başka sürprizlerde yok değil. Yeni yıla doğru adım adım ilerlerken yeni bir sürpriz açıklama daha var. Kulislerde dolaşan bilgilere göre emekliye yılbaşında da ₺5.000'lik promosyon desteği verilmesi için çalışmalar başladı. Bugün yapılan kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konuda da bir açıklama yapması bekleniyor.