4A 4B 4C emeklisine 9000 TL maaşa ek ödeme! Cumhurbaşkanı açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan emekliye maaşa ek ödeme müjdesi geldi. 4A 4B 4C emeklisine başvuru koşulu ile 9000 TL karşılıksız ödeme verilecek.

4A 4B 4C emeklisine 9000 TL maaşa ek ödeme! Cumhurbaşkanı açıkladı

Emekliye yeni ek ödeme müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı. Kasım ayını rahat geçirmek isteyen emekliler Bankaların emekli promosyonu kampanyalarını yakından takip ediyordu.com Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği talimat doğrultusunda bankalar kasım ayı promosyon ücretlerini arttırdı. Yeni kampanyaya göre 4A 4B 4C emeklisine başvuru yapmak koşulu ile 9000 TL maaşa ek ödeme sağlanacak nokta bu ödeme tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak emeklinin IBAN numarasına yatırılacak. SSK bağ-kur ve memur emeklisi olan tüm emekliler kampanyaya katılım gösterebilir.

Emekli maaşı alan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren yeni promosyon kampanyası Cumhurbaşkanı talimatı ile başladı. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT emeklisi 16 milyon vatandaş kampanyaya katılarak maaşa ek ödeme fırsatını değerlendirebilecek. 7500 TL ve üstü maaş alan tüm vatandaşlar için yeni kampanya Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Yapı Kredi Bankası banka şubelerinden ya da mobil bankacılık hizmetleri aracılığı ile maaş taşıma başvurusu yapan emeklilere 9000 TL'ye Varan ek ödeme yapacak. Üstelik Yapı Kredi'de ek kampanya ve ek ödemelerde var.

emekliye-ek-odeme-1.jpg

MAAŞ TAŞIMA İŞLEMLERİ HIZLI VE KOLAY OLACAK

Yapı Kredi Bankası'nın yeni kampanyası kapsamında emekli maaşını taşıyarak promosyon almak isteyen emekliler için maaş taşıma başvuruları da Hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilecek. SSK ve bağ-kur emeklisi vatandaşların artık maaşlarını taşımak için banka şubelerine gitmesine gerek yok nokta Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre Cep telefonlarından mobil uygulama üzerinden ya da internet bankacılığı aracılığı ile maaş taşıma başvuruları tamamlanabilecek. Kısa sürede gelecek dijital onay doğrultusunda emekliler 3 yıllık sözleşme ile onaylayabilecek.

EMEKLİ MAAŞINA EK 9.000 TL ÖDEME

Yapı Kredi Bankası emekli vatandaşlara özel sunduğu emekli promosyon kampanyasını kasım ayı itibariyle güncelledi. 3 yıllığına Yapı Kredi müşteri olan emeklilere verilecek ödeme miktarı 9.000 TL'ye yükseldi. Ödemenden yararlanmak isteyen emekliler hemen maaşlarını taşıyarak başvuru yapabilir. Ayrıca Yapı Kredi Bankası emekli müşterilerine özel ücretsiz havale ve EFT ayrıcalığı da sağlıyor. Yine Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartını kullanan emekliler alışverişlerinde de 1200 TL'lik indirim avantajına sahip oluyor.

emekliye-ek-odeme-2.jpg

AY SONUNA KADAR BAŞVURU ŞANSI VAR

Yapı Kredi'nin yeni promosyon kampanyasında başvurular 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam ediyor. Emekli maaşını taşıyarak promosyon almak isteyen emekliler başvuru sürecini değerlendirip Yapı Kredi'den nakit destek alabilir. Ayrıca Yapı Kredi'nin avantajlı dünyasında düşük faizli emekli kredisi başta olmak üzere birçok ayrıcalık da emeklileri bekliyor olacak.