Asgari ücretli çalışanlara müjde geldi! Acil 50.000 TL nakit destek verilecek

Asgari ücretle çalışanlara sürpriz nakit destek geldi. Nakit ihtiyacı olan asgari ücretlilere 50.000 TL'ye kadar acil kredi desteği sağlanacak.

Asgari ücretli çalışanlara müjde geldi! Acil 50.000 TL nakit destek verilecek

Asgari ücretli çalışanları için Halkbank’ta nakit destek kampanyası başladı. Acil nakit ihtiyacı olan ve başvuru yapan asgari ücretle çalışanlar 3 ay ödeme erteleme imkanı ile 50.000 TL'ye kadar nakit destek alma hakkına sahip olacak. Halkbank'ın yeni kampanyasında asgari ücretliye 36 ay vadeli kredi desteği verilecek. Peki Halkbank acil kredi şartları neler? Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank'tan asgari ücretle çalışanlar için yeni bir kredi paketi geldi. Acil nakite ihtiyacı olan asgari ücretle çalışanlar Halkbank’a başvuru yapmaları koşulu ile esnek ödeme koşulları içinde kredi kullanma şansına sahip olacak. Halkbank acil kredi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar limit konuldu. 36 ay vadeli olarak kredi desteği sunacak olan Halkbank, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının şartlarını da duyurdu. Peki Halkbank ihtiyaç kredisi şartları neler?

dusuk-faizli-kredi-1.jpg

HALKBANK'TAN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANLARA ACİL KREDİ DESTEĞİ

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası asgari ücretle çalışanlar için başladı. Yeni kampanyasını 50.000 TL limitli olarak Kullanıma sunan Halkbank 3 ay ödeme erteleme seçeneği de sunuyor. Avantajlı kredi kullanmak isteyenler halkbank'a başvuru yapmaları durumunda ödeme tablosunu da kendileri seçebiliyor. Çünkü Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasında azalan taksitler, artan taksitler, eşit taksitler ya da 3 ayda bir eşit taksit ödemeli ödeme planı çıkarmak mümkün oluyor.

Düşük faizli kredi kampanyası düzenleyen Halkbank başvuru şartlarını da duyurdu. Halkbank'tan kredi kullanmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olmaları, 1200 puan ve üstü Kredi notuna sahip olmaları ve düzenli gelire sahip olmaları gerekiyor. Asgari ücretle çalışanlar kampanyaya başvuru yaparak katılabiliyor.

dusuk-faizli-kredi-2.jpg

36 AY VADELİ 50.000 TL NAKİT DESTEK

Halkbank'tan 36 ay vadeli 50.000 TL nakit destek alacak asgari ücretliler için taksitler denetleşti. Halkbank'ın yeni kampanyasında taksit ödemeleri şöyle olacak:

36 ay vade aylık 2.973,37 TL

24 ay vade aylık 3.579,16 TL

12 ay vade aylık 5.601,36 TL

Halkbank'ın yeni acil kredi kampanyasına katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Kasım 2023 olarak açıklandı. Kampanyaya katılmak isteyenler Halkbank şubelerinden, Mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvuru işlemlerini yapabilecek. 36 ay vadeli olarak verilecek olan Halkbank'ın yeni Kredi kampanyasında ödeme erteleme seçeneğini de dileyen müşteriler kullanabilecek. Özel sektör çalışanlarına yönelik olarak başlatılan yeni Halkbank kredi kampanyasına katılmak isteyenler için bankanın resmi internet sitesinde bütün şartlar ve detaylar paylaşıldı.