Banka kredi musluklarını açtı: Faizsiz 15 bin TL finansman için onay çıktı!

Yapı Kredi acil nakit ihtiyacına hızlı ve faizsiz ödenek arayışında olanlara özel bir kampanya duyurdu. Tüm banka müşterilerine özel sunduğu bu kampanyadan nasıl yararlanılır? İşte detaylar…

Banka kredi musluklarını açtı: Faizsiz 15 bin TL finansman için onay çıktı!

Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren bu haber Yapı Kredi tarafından müjde olarak duyuruldu. Eylül ayının bitmesine sayılı günler kala eğitim, sağlık, gıda, giyim harcamasına finansman desteği arayanlar için ilaç gibi gelecek o teklif Yapı Kredi'den geldi. Faizsiz finansman arayışında olanlara son çağrısını yapan Yapı Kredi başvuru şartları karşılandığı anda 15.000 TL ödeme yapacağını ifade etti.

YAPI KREDİ %0 FAİZLİ 15 BİN TL FİNANSMAN BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

asgari-ucrete-ara-zam-mujdesi-bakan-resmen-acikladi-temmuz-ayinda-bakin-kac-lira-zam-geliyor-herkes-bu-rakami-duyunca-bayram-edecek-h107749-c0c7a.jpg

Yapı Kredi 15.000 TL'ye kadar hızlı kredi başvurusunda bulunmak isteyenler banka şubesine gitmeye gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilecek. Daha önce banka müşterisi olmamış olanlar “Yapı Kredi müşteri ol” adımını kullanarak görüntülü görüşme yolu ile yeni hesap açılışını gerçekleştirebilecek. Hesap başvurusu onaylanan tüm kullanıcılar kredi kartı başvurusunda bulunmalıdır. Kredi kartı açılışı gerçekleştikten sonra yapılacak tüm nakit avans başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

YAPI KREDİ %0 FAİZLİ 15 BİN TL FİNANSMAN BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredi ilk kez banka müşterisi olacak kullanıcılarına özel faizsiz 15.000 TL'ye kadar taksitli nakit avans ödemesi yapmaya devam ediyor. Başvuruda bulunarak şartları karşılayan tüm vatandaşların hesaplarına bu sabah saatlerinde ödemeler yatmaya başladı. Kredi kartı açılışı gerçekleştikten 7 gün içerisinde kampanyaya katılım sağlayanlar nakit avans başvurusunu yapabiliyor.

YAPI KREDİ %0 FAİZLİ 15 BİN TL FİNANSMAN DESTEĞİ KİMLERE VERİLİR?

Yapı Kredi Mobil uygulama, bireysel internet şubesi veya müşteri iletişim hattı ile irtibata geçerek konu ile ilgili detaylı bilgi alınabilir. Yapı Kredi nakit avans teklifi yalnızca ilk müşteriye özel faizsiz olarak veriliyor. Daha önceden banka müşterisi olanlar ise bankanın belirlediği faiz oranları üzerinden nakit avans kullanabiliyor. Yapı Kredi 15.000 TL taksitli nakit avans kampanyası kapsamında geri ödemeler 6 aylık vadeler ile yapılabilecek. Banka kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenler 30 Eylül tarihine kadar bu fırsatı değerlendirebilir.