Borçlarınızdan kurtulmanız için yeni fırsat: Kamu bankası sürpriz yaptı! Banka 50 bin TL için yeni faizi açıkladı

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi aracılığıyla, vatandaşlara geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları için tüketici kredisi kampanyasını duyurdu. Geri ödeme süresi 36 aya kadar çıkan Ziraat Bankası, bu krediler için geçerli faiz oranlarını da açıkladı.

Borçlarınızdan kurtulmanız için yeni fırsat: Kamu bankası sürpriz yaptı! Banka 50 bin TL için yeni faizi açıkladı

Artan ekonomik kriz nedeniyle, çok sayıda vatandaş mali yükümlülüklerini yerine getirmede önemli zorluklarla karşılaşıyor. Bu acil durum karşısında birçok kişi potansiyel bir çözüm olarak kamu bankaları tarafından sağlanan bireysel kredilere yönelmektedir. Bu artan talebe karşılık olarak Ziraat Bankası, kısa bir süre önce çok ihtiyaç duyulan bir çareye benzetilebilecek bir kredi programı başlattı.

Banka, geri ödeme süresinin talep edilen kredi miktarına bağlı olarak değişebileceğini vurguladı. Daha fazla açıklık sağlamak için Ziraat Bankası kredi programının temel özelliklerine ve kredinin tüm detaylarına bakalım.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

bankalar-ihtiyac-kre-9d26f1b2aad310d46a75.jpg

Kredi programı esnek bir yapı sunmakta ve kredi alanların kendi koşullarına en uygun ödeme seçeneklerini seçmelerine olanak tanımaktadır. 50.000 TL'ye kadar olan krediler 36 aya kadar bir süre içinde geri ödenebilir. Geri ödeme süresi 50.001 TL ile 100.000 TL arasında değişen krediler için 24 aya kadardır. 100.001 TL'yi aşan krediler en fazla 12 ay içinde geri ödenebilir.

Ziraat Bankası, kredinin teminatı olarak kişisel ve/veya finansal teminat talep edebilir. Ayrıca Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanan müşterilerine ek bir avantaj daha sağlamaktadır. Banka, Hayat Sigortası ürünü sunarak kredi kullananlara ilave bir gönül rahatlığı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine başarılı bir şekilde başvurabilmek için, başvuru sahiplerinin başvuru formu, kimlik kartı, gelir belgesi (çalışma durumlarına göre) ve şube tarafından belirtilen ek belgeler dahil olmak üzere gerekli evrakları hazırladıklarından emin olmaları gerekmektedir.

FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Ziraat Bankası'nın internet sitesinde yer alan hesaplamalara göre 50.000 TL kredi tutarı için aylık 2.819 TL ödeme yapılması gerekiyor. Bu kredinin faiz oranı yüzde 3,44, geri ödeme süresi ise 36 ay olarak belirlenmiş.