Böyle kredi zor bulunur! ING’nin 950 bin liralık konut kredisi herkesi şaşırttı! Bu faiz kamu bankalarında bile yok

ING Bank, hayalinizdeki evin kapılarını açacak inanılmaz bir fırsat sunmaktan mutluluk duyuyor. Çığır açacak 950 bin liralık konut kredisi kampanyamızı tanıtırken, bu heyecan verici girişimin ödeme tablosunu açıklamaktan heyecan duyuyoruz.

Böyle kredi zor bulunur! ING’nin 950 bin liralık konut kredisi herkesi şaşırttı! Bu faiz kamu bankalarında bile yok

Son dönemde hem küresel hem de yerel ölçekte yaşanan olumsuz ekonomik gelişmeler ışığında ING Bank ev sahibi olmak isteyenlere yönelik 950.000 TL’lik konut kredisi kampanyasını başlattı. Peki bu kredisinin maliyeti ne kadar? Kaç taksitle alınabiliyor, faizi ne kadar? İşte tüm ayrıntılar.

Çeşitli ürün ve hizmetlerin artan maliyetlerinin ne yazık ki vatandaşların satın alma gücünü azalttığını ve konut sektörünü önemli ölçüde etkilediğini biliniyor. Bu ekonomik zorluklar, ev sahibi olmak isteyenler için cesaret kırıcı olabiliyor. Ancak ING Bank, ev sahibi olma hayalini gerçekleştirmeye yönelik pratik bir çözüm olarak hizmet eden kredi fırsatları sunmak için önemli bir duruş sergilemiştir.

BAŞVURU BELGELERİ NELER?

ING Bank'ta konut kredisi başvurusunda bulunmak için başvuru sahiplerinin çalışma durumlarına göre belirli belgeleri sunmaları gerekmektedir. Gerekli olan ilk belge, T.C. kimlik numaranızı gösteren nüfus cüzdanınızın her iki yüzü de dahil olmak üzere bir fotokopisidir. Buna ek olarak, son üç ay içinde ikamet ettiğinizi kanıtlayan yeni bir fatura ve satın almayı veya ipotek ettirmeyi düşündüğünüz mülkün tapu fotokopisini bankaya sunmanız gerekmektedir. Başvuru sürecinizi kolaylaştırmak için bu belgelerin doğru ve hızlı bir şekilde sunulmasını çok önemlidir.

ING 950 BİN TL İÇİN FAİZ NE KADAR?

kredi-kullanacaklara-mujdeli-haber-ing-bank-dusuk-faizle-50-bin-tl-kredi-verecegini-acikladi-faiz-orani-099-olacak-2.jpg

ING Bank, müşterilerine aylık sadece yüzde 2,94 gibi son derece rekabetçi bir sabit faiz oranıyla konut kredisi sunuyor. ING Bank'ın 950.000 TL konut kredisi için örnek bir ödeme tablosunun detaylarını inceleyelim.

Eğer ING’den 120 ay geri ödemeli 950.000 TL'lik bir konut kredisi kullanmayı düşünüyorsanız, bu krediniz için aylık yüzde 2,94 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu oranlar ile aylık taksit tutarınız 28.820,43 TL olarak hesaplanır.