Bu sabah 08.30’da onay geldi! Ziraat Bankası kefilsiz, masrafsız 200 bin TL’ye kadar finansman desteği sunacak!

Günden güne artan zamların yükü altında kalanlar Ziraat Bankası'nın Eylül ayına özel sunduğu finansman teklifine başvuruda bulunabilir. Bankanın 200 bin TL'ye kadar sunduğu ihtiyaç kredisine dair geri ödeme planı ve başvuru şartları haberimizde…

Bu sabah 08.30’da onay geldi! Ziraat Bankası kefilsiz, masrafsız 200 bin TL’ye kadar finansman desteği sunacak!

Kamu bankaları arasında geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Ziraat Bankası 200.000 TL'ye kadar buraya açık hale getirdiği ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Banka müşterilerine özel sunulan bu destek acil nakit ihtiyacına son verecek. Yıl sonu gelmeden dağ gibi biriken borçlarını tek kalemde kapatmak isteyenler için fırsat olarak duyurulan bu kredi için detaylar belli oldu.

Asgari ücretli, emekli, özel sektör çalışanı fark etmeksizin gelire uygun düşük faiz oranları ile desteklenen kredi masraftan uzak ve kefilsiz olarak başvuruyu açıldı. Ziraat Bankası'nın sunduğu 200.000 TL'ye kadar nakit ödeme fırsatı sunan ihtiyaç kredisi 36 ay vade ile geri ödenebilecek. Esnek ödeme limitli uzun vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmeye gerek kalmıyor. Başvuru şartlarını karşılayan her birey Ziraat Bankası müşteri hesabı oluşturarak online ortamda kredi başvurusunu tamamlayabilir.

ZİRAAT BANKASI 200 BİN TL KREDİ MOBİL BAŞVURU NASIL YAPILIR?

6179c49545d2a0aac46e9bb8.webp

Ziraat Bankası 200.000 TL'ye kadar talep edilen krediler için 36 ay, 200.000 TL üzerindeki krediler için 12 ay vade uyguluyor. Talebe göre 3 ay erteleme fırsatı da sunuyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası internet sitesi, Ziraat Bankası mobil uygulama veya 444 00 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranarak başvuru yapılabilir.

ZİRAAT BANKASI 200 BİN TL KREDİ SMS’LE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kolay başvuru seçeneğini değerlendirmek isteyenler Ziraat Bankası'nın 4747 numaralı tüketici kredisi hesabını kullanarak başvuru yapabilir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına talep edilen kredi tutarı yazılarak 4747'ye sms göndermek yeterli olacak.

ZİRAAT BANKASI 200 BİN TL KREDİ BAŞVURU ONAYI

Ziraat Bankası kredi başvurusu sonrası onay mesajı cep telefonuna iletilir. İnternet üzerinden online başvuru takibi yapmak isteyenler ise banka kartı şifresi ya da TC kimlik numarası ile Ziraat Mobil uygulamasına giriş yaparak “ürün başvuruları” alanını takip edebilir.