Emekli maaşını ATM’den çekenlere 10.000 TL verilecek

Bankalar arasında rekabet Kasım ayında devam ediyor. Emekli promosyonu almak isteyenler için rakamlar giderek yükseliyor. ATM'den emekli maaşı alanlara yeni müjde geldi.

Emekli maaşını ATM’den çekenlere 10.000 TL verilecek

Milyonlarca emekli vatandaş için bankalarda kasım ayı emekli promosyon rekabeti sürüyor. Adeta birbiriyle kapışan bankalar emekliye yüksek miktarda promosyon dağıtmaya başladı. Son dönemlerde dikkat çeken ve öne çıkan ise birkaç farklı banka bulunuyor. Ortalama 10.000 TL'ye kadar yükselen promosyon fırsatı SSK bağ-kur memur emeklisi fark etmeden emekli maaşı alan ve ATM'den maaş çeken bütün emeklileri kapsıyor. Peki kasım ayı emekli promosyonu veren bankalar hangileri? Hangi banka kaç TL promosyon veriyor?

ZİRAAT BANKASI KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Kamu bankalarından Ziraat Bankası emekli promosyon miktarlarını açıkladı. En az 3000 TL promosyon veren Ziraat Bankası en yüksekse 5.000 TL veriyor. Ayrıca Ziraat Bankası'nda emekliler için düşük faizli emekli kredisi kampanyaları da yapılıyor.

emekli-promosyonu-2.jpg

TEB KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

TEB Bankası kasım ayı emekli promosyon ücretleri 5000 TL ile 8.500 TL arasında değişiyor. Emekli maaşını taşıyarak 3 yıllığına taahhüt verenler bu promosyondan faydalanmaya hak kazanıyor.

DENİZBANK KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Yine Denizbank’ta da yüksek promosyon garantisi var. 3 yıllık maaş taahhüdü karşılığında DenizBank’ın müşterilerine ödeyeceği promosyon 6000 TL'ye kadar çıkıyor.

QNB FİNANSBANK KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

QNB Finansbank'ın kasım ayı emekli promosyon kampanyasında en az 4.800 TL promosyon verilirken en fazla 8000 TL ödeme yapılıyor. Ancak Finansbank aynı zamanda Emekli promosyonu alanmış içerilerine ek ödeme de yapıyor. 9900 TL'ye kadar promosyon fırsatı Finansbank'ta sizi bekliyor.

emekli-promosyonu-1.jpg

İŞ BANKASI KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Türkiye İş Bankası 7500 TL'ye kadar maaş alan vatandaşlara 5250 TL 10.000 TL üstü maaş alan vatandaşlara ise 7.500 TL emekli promosyon ödemesi yapıyor. Yine İş Bankası'nın ek ödemeleri ile birlikte promosyon miktarı 10.000 TL'nin üstüne çıkıyor.

GARANTİ BBVA KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Emekli maaşını Garanti Bankası'ndan almak için 3 yıllık taahhüt sözleşmesini imzalayan emekliler 4.500 TL ile 7.500 TL arasında değişen promosyon fırsatını yakalayabiliyor. Ancak Garanti Bankası'nda ek promosyon fırsatı da var. Emekli maaşını Garanti Bankası'na taşıyarak bir yakınını davet edenler kişi başı 250 TL olmak üzere toplamda 4.500 TL'lik nakit ödeme kazanabiliyor.

AKBANK KASIM AYI EMEKLİ PROMOSYONU

Akbank'ın da emekliye sunduğu promosyon ücretleri son derece yüksek. 10.000 TL'ye kadar promosyon fırsatı sağlayan Akbank ek ödemede veriyor. Akbank'ın chip para ödülü ile birlikte toplam sunduğu promosyon miktarı 12.000 TL oluyor.